Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, tomo_s napisał(-a):

No to widać jak dokładnie przeglądam oferte San Martina :D 

Gigant z tego zegarka. 

Nie wiem jaki masz nadgarstek, ale weź pod uwagę kształt koperty średnica jak l2l takie same, w końcu to koło!. Na dodatek pasek, bransoleta zaczyna się pod kopertą a nie na zewnątrz. To znacznie ułatwia dopasowanie na ręce, choć ten w istocie do małych nie należy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

W przypadku SM widać wyraźne zagubienie w sprawie dosyć istotnej jaką jest winieta firmy. Najlepsza wydaje się w nowym Willardzie, na koronce i deklu niech pozostanie rekinek. I będzie git!

 

Nie rozkładałem tego aż tak na czynniki pierwsze, ale masz rację, powinni się zdecydować. Odnośnie pozytywów zegarka - wiem, że nie wszystko powinno być determinowane ceną, ale oceniając nie estetykę, ale jakość wykonania ja trochę tak na to patrzę. Gdybym zapłacił za ten zegarek 1000 $ to miałbym pewnie inne odczucia odnośnie kunsztu włożonego w jego tworzenie. 

 

A tatuaż 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GaltJ napisał(-a):

 

Nie rozkładałem tego aż tak na czynniki pierwsze, ale masz rację, powinni się zdecydować. Odnośnie pozytywów zegarka - wiem, że nie wszystko powinno być determinowane ceną, ale oceniając nie estetykę, ale jakość wykonania ja trochę tak na to patrzę. Gdybym zapłacił za ten zegarek 1000 $ to miałbym pewnie inne odczucia odnośnie kunsztu włożonego w jego tworzenie. 

 

A tatuaż 👌

Cena i oczekiwania powinny ze sobą korelować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

na tej aukcji wszystkie NH35 a to raczej nie solar :) 

Solary wyprzedane, ale SM je robi. O to mi chodziło (patrz foto :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Solary wyprzedane, ale SM je robi. O to mi chodziło (patrz foto :) ).

nie, nie widzę :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mar3ck1 napisał(-a):

 

Helping hand ;) 

image.thumb.png.65fd0a0e6194ee320185405c29df10df.png

szok, no jest faktycznie........................ a ja w poniedziałek SM brązowego se kupiłem i juz idzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a tego czarnego :) 

https://pl.aliexpress.com/item/4000122715997.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0f9QXLt8

 

u Ciebie ten drugi fajniejszy :) i pasek normalnie wymienisz haha

 

ps. tam gdzies jest mój temat San Martin vs San Martin bo to dwa rózne zegarki i można się naciać :) 

Fajny jest każdy kolor, tylko żeby czarny nie okazał się szary podobnie jak w moim tuńczyku. 

Miał wyglądać jak na aukcji a kolor tarczy okazał się w zasadzie różowo-czerwony. Możesz podpowiedzieć gdzie szukać tematu. 

 

https://pl.aliexpress.com/i/4000104204419.html?spm=a2g17.12057483.0.0.19bb1be81Agtbk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie jest wiele innych różnic jeszcze, a to w końcu ta sama marka, podobno hahaha 

 

pewnie jest wiele innych różnic jeszcze, a to w końcu ta sama marka, podobno hahaha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

 

pewnie jest wiele innych różnic jeszcze, a to w końcu ta sama marka, podobno hahaha 

Brawo za bystrość. Na szczęście w obserwowanych tego jao-coś tam nie mam. 

 

Jeszcze jedno, może to jednak wcześniejsza generacja, bo te potrafią się różnić. Nakładany napis jest w najnowszej.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i wcześniejsza wersja, ale jeżeli tak, to robiona na steeldivie gdyż identyczna tarcza i wskazówki :) to wolałbym już tańszego o połowę steeldiva eksportować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny jest każdy kolor, tylko żeby czarny nie okazał się szary podobnie jak w moim tuńczyku. 

Miał wyglądać jak na aukcji a kolor tarczy okazał się w zasadzie różowo-czerwony. Możesz podpowiedzieć gdzie szukać tematu. 

 

https://pl.aliexpress.com/i/4000104204419.html?spm=a2g17.12057483.0.0.19bb1be81Agtbk 

Czarny jest czarny. Co prawda AR wprowadza niebieski element, a patrząc pod pewnymi kątami i uwzględniając dodatkowe świetlne psikusy, można się pokusić  o stwierdzenie, że tarcza jest granatowa, ale jednak jest to czarny.

;)

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy model homara Suba w SM. Wygląda super, ale wyraźnie droższy. 

Polecam filmik i... szykować 300 "Dead Presidents" ;) . 

 

 

35 minut temu, dzyndzl napisał(-a):

Czarny jest czarny. Co prawda AR wprowadza niebieski element, a patrząc pod pewnymi kątami i uwzględniając dodatkowe świetlne psikusy, można się pokusić  o stwierdzenie, że tarcza jest granatowa, ale jednak jest to czarny.

;)

Był kiedyś przebój "Black is black", ale to nie była piosenka o zegarkach ;) . Naprawdę nie widzisz różnicy między kolorami z reklamowych zdjęć a tymi w realu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulus57 zazwyczaj widzę 😋 Jednak porównując zdjęcia w moich dwóch monitorach i telefonie, to naprawdę nie wiem, jak będzie w realu🤣

Ale tak serio, to tarcza w willardzie jest naprawdę czarna. Ta poświata ar trochę psuje efekt, ale nie ma krzywdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dzyndzl napisał(-a):

@Paulus57 zazwyczaj widzę 😋 Jednak porównując zdjęcia w moich dwóch monitorach i telefonie, to naprawdę nie wiem, jak będzie w realu🤣

Ale tak serio, to tarcza w willardzie jest naprawdę czarna. Ta poświata ar trochę psuje efekt, ale nie ma krzywdy. 

\\nie kwestionuje oceny na żywo. :) Jak wygląda tak jak na zdjęciu, to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Pojawił się nowy model homara Suba w SM. Wygląda super, ale wyraźnie droższy. 

Polecam filmik i... szykować 300 "Dead Presidents" ;) . 

 

 

Był kiedyś przebój "Black is black", ale to nie była piosenka o zegarkach ;) . Naprawdę nie widzisz różnicy między kolorami z reklamowych zdjęć a tymi w realu? 

Zapytam przy okazji, na apce wyświetla mi się cały czas "zaoszczędź 12 zł za kazde wydane 120" ( u goscia na filmiku tez) . Czy to bedzie ta wyczekiwana zniżka na urodziny czy może jakiś cashback? 

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie trzy nowe paski, to poddałem przebierance jeden z bardziej ku temu podatnych zegarków, jaki posiadam. Seagull mechaniczny, który polecam, ale radzę wykazać się "duszą łowcy" albo jakby to inni nazwali "cebularza". Jego tzw. normalna cena oscyluje między 120 a 160 USD, ja go kupiłem za około 70, więc chyba warto wyczekać właściwej chwili. Jak dla mnie 50 USD piechotą nie chodzi. Oczywiście cena dotyczy zegarka, nie pasków :) . Pasek na zdjęciu kosztował 7 złotych i wygląda porządnie, co najważniejsze zmieścił się. Jeden z trójki kupiony za około 25 zł już był zbyt gruby. Radzę to wziąć pod uwagę przy planowanych zakupach pasków nato. Te droższe czasami nie mieszczą się. 

oie_adp6ltc1ji83.jpg

oie_dlDx7bQX3VMW.jpg

1 godzinę temu, tomo_s napisał(-a):

Zapytam przy okazji, na apce wyświetla mi się cały czas "zaoszczędź 12 zł za kazde wydane 120" ( u goscia na filmiku tez) . Czy to bedzie ta wyczekiwana zniżka na urodziny czy może jakiś cashback? 

Tą zniżkę możesz uzyskać kupując jedynie przez aplikację w smartfonie na aukcjach, przy których jest to zaznaczone (nie wszystkich). Ja przyzwyczaiłem się do dolarów, więc mam 3/30 USD. Dostałem też kupon 10/100 USD, ten jest chyba zależny od ilości wcześniejszych zakupów. Ktoś się chwalił nawet kuponem 20/200 USD, tak czy inaczej to 10%, tylko trzeba więcej wydać ;) .

Wykupiłem też za 2 USD zestaw kuponów zniżkowych 1/1,01, 2/15, 3/20, 4/40 USD ważne przez miesiąc od chwili zakupu i kupon 20/200 USD ważny na czas najbliższej promocji na Ali. Na Pepperze obserwuj informacje, tam pojawiają się kody zniżkowe. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny również na wymianę (może być automat lub kwarc, nawet nie chińczyk), to zapraszam. Bez dopłat z mojej strony. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Corgeut. Na plus wykonanie i rozmiar. Wypukłe szkiełko dodaje klimatu vintage a to mi bardzo pasuje. Porównując do mojej byłej Bulovy Moonwatch będzie idealnie pasowała do nadgarstka. Trzeba skrócić tylko bransę. 

Screenshot_2021-03-28-21-14-06-947_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (przedostatni). Koszt poniżej 30 USD. Nietypowa koperta. Zna ktoś w tym stylu?

oie_yTdZkM4P9Hl9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałem się pochwalić chińskim nabytkiem ale kupionym od Polaka bo chyba taniej wyszło. Na raz kręci 4 a że mam 8 to zmieniając co 2gi dzień wszystkie automaty mam z bieżącym  wskazaniem.
Męczyło mnie trochę wyrabianie zakręcanej koronki i ustawianie co chwilę wskazań. Czasem datę już odpuszczałem a tak... miodzio. 
Za 199 zł z transportem mam spokój i tylko sobie patrzę, który założyć. Mam większość kolekcji w kwarcu, ale te 8 /tevisa zapchajdizury nie liczę/ automatów chciałem mieć. Jeszcze ze dwa planuje i będzie komplet i w pudełku i w zamysłach.... Mam nadzieję. Choć jak dotąd zawsze potem pojawiał się inny nowy pomysł... takie to zbieractwo 😉
O dziwo ustrojstwo chodzi cichutko. Stoi na parapecie koło łóżka w sypialni i nic nie słychać. Mam nadzieję, że trochę posłuży, bo wiem, że to dolna półka rotomatów, ale zegarki przecież też nie patki 😉
 
P.S. pasek willarda to improwizacja na czas wysyłki nowego. 
 
 

roto.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.