Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

No proszę, musieliśmy mecz w dniu niepodległości zagrać żeby Nawałka grał do końca o zwycięstwo, choć jak wprowadził Mączyńskiego za Linettego myślałem że koszmary wracają...

No, ale Linetty grał piach, więc gorzej być nie mogło. Nie licząc początku drugiej połowy cały mecz pod kontrolą, brawo.

@Kosma nie wiem czy widziałeś jakiś z ostatnich meczów puszkina w Lechii, ale gra ostatnio świetną piłkę i będę go bronił jak lew.

Edited by Krygo

Guest McIntosh

Piękny prezent na 11 listopada  :). 3:0 z Rumunią i 1 miejsce w grupie.

No, ale Linetty grał piach, więc gorzej być nie mogło. Nie licząc początku drugiej połowy cały mecz pod kontrolą, brawo.

@Kosma nie wiem czy widziałeś jakiś z ostatnich meczów puszkina w Lechii, ale gra ostatnio świetną piłkę i będę go bronił jak lew.

Nie widziałem, bo nie oglądam polskiej piłki, mam 30 lat i szanuje swoje oczy Ale skoro tak mówisz, to wierze że jest dobry... na krajowym podwórku.

Only Fools Do Not Fear The Sea

taka ładna strona nr 300 to też się wpiszę ;)

a ich grę i zachowanie na stadionie, dobrze, że im napykaliśmy w tak dobrym stylu - w myśl zasady, że najlepsze zakupy (również zegarkowe) to na kacu  :P  :lol:

No proszę, musieliśmy mecz w dniu niepodległości zagrać żeby Nawałka grał do końca o zwycięstwo, choć jak wprowadził Mączyńskiego za Linettego myślałem że koszmary wracają...

Zaszokował pewnie cały naród wpuszczając napadziora za pomocnika. Zielinski swietny mecz, kilka meczy w Napoli dalo mu mnostwo pewnosci siebie, a tego mu brakowalo. Strzaly z dystansu, dlugie podania, kombinacja. Jest git. Krycha straszne drewno, znowu przewaznie gral do tylu. Jak sie nie dogada z kolczem powinien zabiegac o wypozyczenie. Jak dalej bedzie grzal lawe, to sie juz moze nie pozbierac.

To prawda, Krycha gra nadal bez czucia, za wolno, do tylu, podania nawet te krótkie albo za mocne albo za słabe...na szczęście dziś ustawieniem i odbiorem imponował cały zespół - pressing po stracie był książkowy - czasem Rumuni nie zdążyli 3 piłek wymienić a my ją wygarnialiśmy. Wiele wygranych drugich piłek czy na wyprzedzenie. Piszczek - profesor - w jednej chwili wychodzi na skrzydle z piłką spod presji 3 rywali by za moment po sprincie przez pół boiska skasować kontratak. I cały zespół często grał z pierwszej piłki...to pocieszające że nawet w drugiej połowie kariery mogą się jeszcze rozwijać.

Edited by desmo

... na krajowym podwórku.

Pomijając wydźwięk Twojej odpowiedzi to kogo więcej potrzeba na Rumunię?

11. 11 w 11 minucie, zawodnik z numerem 11 strzelil bramkę :)

post-38299-1478937550,4097_thumb.jpg

Bóg tak chciał...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…