Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój, to najgorszy mecz naszych jaki do tej pory oddała jakakolwiek reprezentacja na tym mundialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że Senegal był tak samo słaby

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przykre jest to że Senegal był tak samo słaby

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fakt, a dodatkowo nasi strzelili więcej bramek  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja Wam powiem że nieporozumieniem jest wystawianie Szczęsnego, facet w dużych imprezach zawodzi i dzisiaj to potwierdził.

A co Milik robił na boisku to nie wiem, Krycha słabo, Cionek i Bednarek niestety potwierdzili brak Glika.

Trener Senegalu w wywiadzie mówił o tym właśnie słabym punkcie i tam grali.

Mało graliśmy skrzydłami, tylko Grosik i Błaszczu też bez formy to i tak pewnie d*pa by była.

A i jeszcze Piszczu, słabiutko.

Z grupy nie wyjdziemy na pewno, będzie jeszcze większa kompromitacja w kolejnych meczach  :P 

A trener Nawałka jest słaby, zawsze to powtarzałem ale pewnie wyciągnie wnioski i całą noc ze sztabem przeanalizuje, na czynniki pierwsze rozłoży Kolumbie i będzie jak zawsze  <_<

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że nieporozumieniem jest wystawianie Szczęsnego, facet w dużych imprezach zawodzi i dzisiaj to potwierdził.

A co Milik robił na boisku to nie wiem, Krycha słabo, Cionek i Bednarek niestety potwierdzili brak Glika.

Trener Senegalu w wywiadzie mówił o tym właśnie słabym punkcie i tam grali.

Mało graliśmy skrzydłami, tylko Grosik i Błaszczu też bez formy to i tak pewnie d*pa by była.

A i jeszcze Piszczu, słabiutko.

A trener Nawałka jest słaby, zawsze to powtarzałem ale pewnie wyciągnie wnioski i całą noc ze sztabem przeanalizuje, na czynniki pierwsze rozłoży Kolumbie i będzie jak zawsze  <_<

Coś, ktoś jeszcze został, że chce Ci się to analizować w szczegółach ? Proszę Cię, jedyne na co zasłużyli to na zarobki średniej krajowej Senegalu, albo niech węgiel w dziurach wydobywają, może nauczą się pracy... PATAŁACHY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego Forlan: „Ferguson prosił mnie o zakładanie długich wkrętów. Skłamałem, że tak zrobię, bo wolałem krótkie. Potem poślizgnąłem się przed bramką Chelsea, a Fergie czekał tylko aż wrócę do szatni. Buty wyrzucił do śmieci, a mnie sprzedał".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wygra Francja.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby wygrała Belgia, ale rozum podpowiada - Francja.

 

Real potwierdził przejście Cristiano do Juventusu. Jestem zaskoczony. Juventus wyskoczył znienacka i jakoś nigdy nie był brany pod uwagę przy plotkach transferowych dotyczących najgłośniejszych nazwisk. Real musi, choćby ze względów marketingowych, sprowadzić kogoś znanego. Ciekawe na kogo padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę kibicował Belgii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Benzemy, więc trzymam kciuki za Belgię ...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wygra Francja.

 

A zagrales na Belgię? :) Sprzeczne informacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem, ze obie strzela - 1.9

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rozmowa w drugim wątku była dla mnie co najmniej myląca ;) W każdym razie zagrałem Belgię.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a co sądzić o rodakach którzy w narodowych barwach przyszli na ten mecz lżyć Legię? Zostawiając na moment kiboli wyklętych - co tam się u Was nicon wyprawia...podobno gdyby nie ekstraklasa s.a. to już nie byłoby Wisły? Dla miasta klub nie jest już wiarygodny...działacze nie pojawiają się na spotkaniach na których decydują się losy klubu...niezłe jaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea zwolniła trenera Conte.

 

 

Kibice Legii po raz kolejny pokazali jakimi są prymitywami kradnąc flagę kibiców z Cork. To ich największe osiągnięcie obok ledwo wymęczonego zwycięstwa z amatorami.

http://weszlo.com/2018/07/12/legionisci-skroili-januszow/

 

Cebu(L)aki ze słomą w butach  parę lat temu w UK ukradli alkohol (po meczu z Celticiem. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patola.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.