Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Jest!!!!!!!!!!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisły.

Cieszę się z bardzo korzystnego wyniku, ale prawda jest taka, że sędzia wydymał Litex na całego :unsure:

Oczywiście sędziowie często się mylą. Dobrze, że tym razem na naszą korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że grając w Krakowie, błędem będzie ustawienie zespołu defensywnie. Trzeba grać by wygrać, tym bardziej, że na Reymonta czujemy się naprawde dobrze.

 

ps przechytrzyłem bukmacherów i wygrałem pare euro :unsure:

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik lepszy niż gra. Ale ważne że krok ku LM uczyniony :unsure:


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak Mariusz, obraz naszej piłki kopanej tak właśnie wygląda - przykre, ale prawdziwe. Nie sztuką jest być kibicem najlepszych klubów europejskich. Dla mnie Wisła Kraków to coś więcej niż tylko klub piłkarski, to coś co mam w sercu, niezależnie od jakości gry. Mimo wszystko masz racje, gra tragiczna.

 

Ale koniec końców, wynik promuje Wisłę. Nie mogę tylko zrozumieć tego koncentrowania gry na środku pola. Aż prosiło się żeby na skrzydłach ktoś wyszedł do gry. Dlaczego boczni obrońcy nie tworzyli przewagi liczebnej ?. Dlaczego Wisła nie pograła więcej piłką, nie pobawiła się w tzw. grę w dziadka ?. Jak przeciwnik pobiegałby trochę bez piłki, to szybciej by spuchł. Dlaczego tak mało było pressingu na połowie rywala ?. Można by te pytania mnożyć. Co będzie gdy Wisła trafi na czołowy klub z ligi francuskiej albo niemieckiej ?. Co do czołowych klubów europejskich, no cóż... ja mam Barcelonę w sercu. I pamiętam takie mecze gdy Blaugrana dostawała tęgi łomot na własnym boisku. Nic nie trwa wiecznie, także najlepsza passa.

 

ps przechytrzyłem bukmacherów i wygrałem pare euro :unsure:

 

Gratuluję :(.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrał lepszy :unsure:


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedzą na polsacie sport właśnie skończyła się pierwsza połowa Bayern - Milan (1:1).

Co prawda nie jest to mecz o wielkie trofea, ale na takie kluby warto popatrzeć :unsure:

 

wygrał lepszy :D

 

Nie do końca się zgodzę, ale bardzo się cieszę.

Moim zdaniem poziom był podobny, ale sędzia tym razem był po naszej stronie :(

Mam nadzieję, że zajdą daleko.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by te pytania mnożyć.

Oj tak :unsure:

 

Mimo wszystko ide świetować w koszulce Wisły do tutejszego baru, denerwując przy tym synków z ManU, czy innego Arsenalu :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oj tak :unsure:

 

Mimo wszystko ide świetować w koszulce Wisły do tutejszego baru, denerwując przy tym synków z ManU, czy innego Arsenalu :(

 

Od fanów ManU nie będziesz się za bardzo odróżniał. Choć dziś Wisła wyglądała jak Chelsea. Szkoda tylko, że nie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedzą na polsacie sport właśnie skończyła się pierwsza połowa Bayern - Milan (1:1).

ale na takie kluby warto popatrzeć ;

Zgodze się z tobą w 100% :(

 

Co do meczu Wisły niestety utknąłem w pracy i nie było mi dane oglądać :unsure: ale z tego ci piszecie to mecz był raczej średni.

Ale najważniejszy jest wynik :D Gratulacje dla Wisły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 1 połowę....przywieźli mi nowe łóżko i zgadnijcie co wybrałem? Tak poszedłem składać łóżko. 2 połowy nie widziałem i chyba nie specjalnie jest co żałować. 1wsza była tak szarpana i nudna, że trudno było skoncentrować wzrok na ekranie. Gra kompletnie się nie klei....ostatnie bramki i zwycięstwa Wisły to zasługa tylko i wyłącznie przypadku i pojedynczych przebłysków dobrych zawodników takich jak Melikson. Jako całość bardzo słabo...niecelne podania itd. Obrona to już w ogóle międzynarodówka....bałem się, że DIAZ w końcu dochrapie się czerwonej za bezsensowne machanie łapami jak cepami. Przed tym zespołem dużo pracy....żeby to zaczęło jakoś trybić. Brakuje mi w obronie zawodników pokroju Cleber czy tego młodego z brazylii co go opchnęli...już nie pamietam jak mu było...grali pewnie i byli ostoją. Obecna obrona nie sprawia wrażenia solidności....i boję się że w konfrontacji z naprawdę dobrze poukładanym zespołem byłby blamaż.

 

Mimo to....Wszystkiego najlepszego dla WIsły. Litex raczej ogra.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo szkoda to fakt. Co można powiedzieć to można ale nie że było nudno :unsure:. Panowie weżmy na lekkie usprawiedliwienie fakt, że nie gra jeszcze liga


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo szkoda to fakt. Co można powiedzieć to można ale nie że było nudno :unsure:. Panowie weżmy na lekkie usprawiedliwienie fakt, że nie gra jeszcze liga

 

Biorę to właśnie na usprawiedliwienie. Naprawdę ciężko jest jak gra się po wakacjach najważniejsze mecze z rywalami którzy grają na maxa. W naszej lidze to w ogóle się nie przemęczają. Jakby nasi mieli grać tyle co brytole to po 2 sezonach byli by na wózkach inwalidzkich :( Nie ta kondycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polsacie sport właśnie pokazują mecz Bayern - Barcelona (Audi Cup - finał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co zrobił Milan w karnych to jest porażka totalna...

Niby turniej towarzyski,ale ładnie zlekceważyli rywali.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda remisu, Śląsk był przecież faworytem. Wierze jednak, że Śląsk powalczy w Bułgarii o zwycięstwo.

 

Śląsk & Wisła


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to kim Śląsk chce strzelać bramki? napastników brak. Moim zdaniem przejście z tak niedoinwestowanym składem już Dundee było wyczynem.

Od Śląska nie wymagam dużo....ile się uda wydrzeć przeciwnikom to bedzie OK. Wymagałem od Wisły, Legii ( ci to w ogóle mistrzowie marnowania pieniędzy ) czy Lecha bo tam inwestycje w zawodników były znacznie większe.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Wisła to marnowanie pieniędzy? Jak narazie klub tylko zarabia, kupując a pózniej sprzedając.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne rozchodzi się o Legie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest trudno o piłkarzy którzy mają jakieś zalążki mózgów...Ćwieląg pokazał klasę strzelając byle strzelić w 100procentówkach


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje MŚ zapowiadają się ciekawie:

1. Anglia

2. Czarnogóra

3. Ukraina

4. Polska

5. Mołdawia

6. San Marino

 

a z innej beczki dorzucę jeszcze piękną bramkę Neymara :)

http://www.youtube.com/watch?v=OJZJnr5E3MI

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje MŚ zapowiadają się ciekawie:

1. Anglia

2. Czarnogóra

3. Ukraina

4. Polska

5. Mołdawia

6. San Marino

 

a z innej beczki dorzucę jeszcze piękną bramkę Neymara :)

http://www.youtube.com/watch?v=OJZJnr5E3MI

 

w d...e jeża, daj Boże takiego jednego zawodnika w naszej lidze który z taką łatwością i techniką mija rywali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.