Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało mi się obejrzeć tylko ostatnich 5 minut, ale chyba nic takiego się w nich nie wydarzyło?

Gratulacje, bo to był na prawdę dobry mecz.

Mam nadzieję, że zajdą daleko.

Oczywiście dziecinnych błędów było kilka, ale najważniejsze jest to, że przeciwnik ich nie wykorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Sląska o wiele ciekawszy niż to co zaprezentowała Wisła Kraków wraz ze Skonto Ryga. Ale i tak obu meczom daleko do poziomu (gry i emocji) kończących się właśnie MŚ kobiet :(. Mecz USA-Brazylia, czy też oba półfinały lub odpadnięcie Niemek w ćwierćfinale - to naprawdę mogło się podobać. A fanem "damskich" sportów nigdy nie byłem.

 

PS. W Copa America zaimponowała mi Wenezuela. Wyszło ciekawie, gdyż faworyci do strefy medalowej spotkają się już w ćwierćfinałach: Argentyna-Urugwaj i Brazylia-Paragwaj.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro final MS kobiet; mecze US - Brazylia i US - Francja byly dobre, a jutro powinnismy sobie poradzic z Japonkami...

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Japonia mistrzem świata, po karnych które Amerykanki strzelały fatalnie!

Wczoraj w Copa America po pięknym meczu, dogrywce i emocjonujących karnych odpadła Argentyna (krytykowany za błędy rok temu Muslera został chyba nowym bohaterem narodowym Urugwaju), dziś już jest dogrywka w meczu Brazylia - Paragwaj. Ciekawy footballowy weekend :rolleyes:.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry mecz - Japonia wygrala, chyba nikt nie przypuszczal na poczatku turnieju ze Japonia zostanie MS


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem na... Niemki, tradycyjnie.

 

A w międzyczasie mamy już trzy zepsute karne w meczy Brazylia - Paragwaj...

 

PS. Paragwaj w półfinale, Brazylia do domu. Trzy pudła i jeden karny obroniony przez paragwajskiego bramkarza. Coś niesamowitego.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonia bardzo szczęśliwie wygrywa puchar świata... Amerykanki były zdecydowanie lepsze. Szkoda. Większym szokiem jednak jest dla mnie odpadnięcie Argentyny i Brazyli z Copa America.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa w wykonaniu Wisły, tragedia. Małecki i Sobolewski zupełnie bez formy.

 

EDIT : Wygrana cieszy, choć styl jeszcze nie zachwyca. Przed nami napewno groźniejszy Litex Łowecz - będzie ciekawie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5 minut i d*pa zbita ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo ! Wracamy do gry ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farciarze ;) ależ ja tego śląska nie lubię :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka.

Mam nadzieję, że Wrocław przejdzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

farciarze ;) ależ ja tego śląska nie lubię :)

 

Uważaj co piszesz, bo słyszałem że lubisz wrocławski podstolik :) :)

Swoją drogą za to co Szkoci zrobili z transmisją meczu powinni dostać srogie baty dziś.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstolik lubię, więc nie mieszajmy zegarków i skórokopów :) :) :)

Jako rodowity wałbrzyszanin z mlekiem matki wyssałem taki stosunek do śląska, choć przyznam się szczerze, że w kasetce ze swoimi precjozami mam jeszcze legitymację klubową WKS i przez jakiś czas nawet mieszkałem na skarbowców ;) mecz tutaj

http://hqtv.com.pl/pl/

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, Górnik Wałbrzych? A może Zagłębie? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstolik lubię, więc nie mieszajmy zegarków i skórokopów ;):) :)

Jako rodowity wałbrzyszanin z mlekiem matki wyssałem taki stosunek do śląska, choć przyznam się szczerze, że w kasetce ze swoimi precjozami mam jeszcze legitymację klubową WKS i przez jakiś czas nawet mieszkałem na skarbowców ;)mecz tutaj

http://hqtv.com.pl/pl/

 

wy tam w Wałbrzychu chociaż w 4 lidze coś macie ? Nie pamietam kiedy w ostanich 20 latach słyszałem o drużynie z Wałbrzycha. Chyba Górnika tam macie ?

 

Nie żeby złośliwie...:)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mecze.ipla.pl i w jakości hd za 5 zł są wszystkie mecze ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Śląska od Wisły Kraków ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.