Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Panowie, kto jeszcze obstawiał 4 : 0 dla nas?  jak pech to pech,u bukmachera mieli awarie sprzętu  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  raz w życiu chciałem postawić i duuuupa.


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piłka na młodszym szczeblu nie budzi tutaj zainteresowania, ale nasze chłopaki U21 zasługują dzisiaj na wielki szacun. Co prawda cały mecz z makaroniarzami to była ciężka gra w obronie, ale robili to bardzo, bardzo konsekwentnie. Strzelili po wolnym brameczkę i wygrali. Dawno nie widziałem meczu z tak mocnym nastawieniem defensywnym, który by mi się podobał. BRAWO. Również dla Michniewicza.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce było rozdarte ;), ale jednak - co oczywiste - kibicowałem reprezentacji Polski. Darek Sz. jak zawsze zakopał poprzeczkę w kopalni węgla brunatnego ;), ciągle powtarzając, że "sam Chiesa jest wart dwa razy tyle, ile cała polska jedenastka", ale... okazało się, że niekoniecznie. Brawo chłopaki! :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... Jeszcze nie odpadła :D Natomiast Piast wczoraj naprawdę bardzo ładnie. Byłem zaskoczony. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał klasyk:dzis już nie ma słabych drużyn w Europie... ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj Piast zagrał dobry mecz, ale niestety odpadł. Niesprawiedliwości stało się zadość, szkoda. Bate idzie dalej, a Piastowi Gliwice pozostaje walka o Ligę Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Piasta, ja jestem kibicem Lecha, ale po pierwszym meczu i pierwszej połowie drugiego liczyłem, że pójdą dalej chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to było gdy komentator rozwodził się na tym ile to € można zarobi,  najpierw trzeba awansować do na II rundy.

 

Piast  w lidze zagra z Lechem, 4 mecz Piasta w ciągu 10 dni,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Chyba raczej wielkiej tradycji polskich klubów w europejskich pucharach, jeszcze jutro Legia się zbłaźni i będzie wszystko na swoim miejscu. :lol: :lol: :D

Czy widziałeś w ogóle dwumecz? Piast zagrał lepiej od Bate i zasłużył na awans. Niestety głupie błędy bramkarza pokpiły sprawę, a szkoda. Natomiast Legii kibicuję od dziecka na naszym krajowym podwórku, ale od dłuższego czasu nie mogę patrzeć na piach, który oni grają. Klub z największym budżetem w Polsce błaźni się remisując lub przegrywając z amatorami. Pies ich j... Lucjan Brychczy zapytany w jakim stosunku bramek jego drużyna pokonałaby dzisiejszą Legię odpowiedział, że wygraliby 1:0. Dziennikarz dopytywał - jak to, tylko 1:0? Na co pan Lucjan odpowiedział, że tylko 1:0, bo on ma ponad 80 lat, a część kolegów z jego drużyny już nie żyje. Co pozostało kibicom Legii? Możemy żartować albo obrazić się na tych szmaciarzy, którzy hańbią Klub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo zarabiają, i zamiast gra, bardziej ich zajmują nowe samochody, fryzury i tatuaże.

Mowa oczywiście o LW.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gdyby grali lepiej to by wygrali, nie rozumiem o co Ci chodzi. Jakby ich sędzia okradł z awansu to by można dyskutować o niesprawiedliwości. Bramkarz to też zawodnik i skoro się przegrzał i nie wytrzymując presji robi 2 głupie błędy to nie wina BATE że skorzystali.

 

Nie obwiniam Bate, a bramkarz to jeden z jedenastu zawodników na boisku. Piast był lepszy i koniec. Każdy, kto uważa inaczej, oglądał chyba jakiś inny mecz albo wcale nie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i byli lepsi, ale to nie łyżwiarstwo figurowe. Tutaj styl się nie liczy a bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem mecz. Ani Piast ani BATE nie powinny grac w LM. Tam pilki dobrze nie mial kto przyjać.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Piast był "lepszy". Wg mnie wyraźnie lepszy nie był. Raczej chodzi chyba o to, że teraz mamy już w naszym klubowym futbolu taką sytuację, iż kiedy jakaś polska drużyna gra z kimś zaledwie ciut wyżej niż przysłowiowy FC Amatoriados del Gibraltar & San Marino ;), to kazdy wynik powyżej solidnego łomotu odbieramy jako "sukces". Bate Borysow miał parę wzlotów w LM, ale też nie przesadzajmy, że to jakaś europejska potęga. A Piast grał z nimi, jak równy z równym - aż tyle, ale i tylko tyle. Bate grało do końca z zimną krwią, Piast się spalił, nie wytrzymał presji, bo już już - prawie byli w LM. No cóż, wstydu nie było, ale cieszyć się na pewno nie ma z czego.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Piast był "lepszy". Wg mnie wyraźnie lepszy nie był. Raczej chodzi chyba o to, że teraz mamy już w naszym klubowym futbolu taką sytuację, iż kiedy jakaś polska drużyna gra z kimś zaledwie ciut wyżej niż przysłowiowy FC Amatoriados del Gibraltar & San Marino ;), to kazdy wynik powyżej solidnego łomotu odbieramy jako "sukces". Bate Borysow miał parę wzlotów w LM, ale też nie przesadzajmy, że to jakaś europejska potęga. A Piast grał z nimi, jak równy z równym - aż tyle, ale i tylko tyle. Bate grało do końca z zimną krwią, Piast się spalił, nie wytrzymał presji, bo już już - prawie byli w LM. No cóż, wstydu nie było, ale cieszyć się na pewno nie ma z czego.

 

To "prawie w LM" to oczywiście żart z Twojej strony... Niestety ciągle polska piłka jest daleko w tyle za Europą, dosłownie i w przenośni :) Legia wczoraj też się skompromitowała pomimo 3:0, o Cracovii nawet nie wspominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o co Wam chodzi? Przecież jest super, a "Ekstraklasa" jest już gotowa do tego, by "pobić absolutny rekord" i "przez najbliższy rok rozgrzewać serca kibiców":

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25009087,ekstraklasa-moze-pobic-absolutny-rekord-takiego-sezonu-jeszcze.html#s=SMIN_Link_2

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25009006,katastrofa-polskich-klubow-w-pucharach-ale-ekstraklasa-ma-byc.html#s=SMIN_Link_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi, na stadionie dzisiaj? :D;)

Trzeba zobaczyć na żywo otwarcie sezonu z Lechią, niech wygra lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, miałem wątpliwości bo ŁKS wydaje się nadal rozpędzony, ale jednak dodałem Lechię do kuponu. Arka już jeden mecz mi "wygrała" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołba-Kuciak  0:0  , mecz dynamiczny z paradami bramkarskimi, także przyjemnie się oglądało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.