Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Krystyna w tym sezonie to cień samego siebie... No nic, tak czy owak mamy fenomenalnego piłkarza. Jak zawiesi buty na kołku to dopiero możemy sobie przypomnieć jak wygląda zła gra reprezentacji.

 

 

Ua, to pojechali. Słyszałem jakieś pogłoski o Mou w Tottenhamie, ale za bardzo nie wierzyłem. Ja faceta generalnie lubię, ale... Myślisz, że to kogutom wyjdzie na dobre? Mi się wydaję, że co najwyżej na krótką metę...

 

Pochettino bez wielkich transferów zbudował ten zespół, ale poprzedni sezon to już był dla nich maksimum możliwości. Teraz szło to w złym kierunku, chyba się wypalił i trzeba było coś zmienić. Pomysł z Mourinho ciekawy, odważny i trudno przewidzieć gdzie ich to doprowadzi. Już 4 grudnia przyjadą na Old Trafford... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla odmiany La Liga. Po dzisiejszych mękach Barcy w meczu z Leganes odnoszę wrażenie, że chyba czas pożegnać trenera. Aktualna Duma Katalonii to drużyna bez DNA i pomysłu na grę. Niestety.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Lewy.  Dobrze ze Bayern grał z Zvezdą, a nie np azjatyckim Maccabi, znów byłby pogrom jak na Narodowym :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zarósł mchem zatem odświeżam listą par 1/8 finału LM: 

 

Borussia Dortmund - PSG
Real Madryt - Manchester City
Atalanta Bergamo - Valencia CF
Atletico Madryt - Liverpool FC
Chelsea FC - Bayern Monachium
Olympique Lyon - Juventus FC
Tottenham - RB Lipsk
FC Barcelona - SSC Napoli

 

Do dalszej gry w tym momencie typowałbym PSG, City, Atalanta, Liverpool, Bayern, Juve, Lipsk, Barca 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej to samo, co każdego roku. Tylko teraz jakoś tak nawet bardziej, bo 5 lig już na etapie 1/8.

 

Gdy wygra Barca, będę się naturalnie cieszył, ale wolałbym Atletico lub Napoli. Ewentualnie Atalantę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-64635-0-45911600-1576969622_thumb.jpg

 

Wiem, że ostatnio szło mu nieco gorzej, ale kurczę, takiego Gościa jeszcze na Goodison Park nie było. I jeśli to nie teraz ma się rozpocząć nowa era, to chyba nigdy. Ostatnio mam wrażenie, że w Evertonie wszyscy są ogromnie zdeterminowani, by odzyskać należne miejsce w hierarchii angielskiej i europejskiej piłki, a to jest mocny sygnał, że zrobią wiele, by tak się stało. Drużyna w ostatnich meczach pokazała, że ma potencjał, by jak równy z równym grać z Chelsea czy Leicester, a nie człapać za Bournemouth. A jakby jeszcze udało się wypożyczyć Piątka...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Carlo prosił Ibrę, żeby się wstrzymał z przenosinami do Włoch i przyjechał do Anglii.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmund

A po co Piątek? Mają już drewno na „9” w osobie Moise, który i tak technicznie jest lepszy od Krzyśka ;)

A ws Carleto - ostatnio to trochę mało powiedziane. Niemniej, życzę powodzenia!

 

Ps. Mam trochę wypaczone na Carlo bom kibicem Juventusu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.meczyki.pl/newsy/moja-d%2A%2A%2A-mowi-po-francusku-neymar-wsciekl-sie-po-kuriozalnej-zoltej-kartce-za-sztuczke-techniczna-wideo/135868-n  Neymar  ( pomijajac kolor wlosow) , po wykonaniu sztuczki technicznej usłyszał od arbitra, że takie zachowanie jest prowokujące. Atakujący nie zgodził się z sędzią i wdał się z nim w dyskusję, za co otrzymał żółtą kartkę  :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legii gratulujemy MP. Cała grupa pościgowa wywaliła się na ryj. Ja nie mogę odżałować co wyprawia Lechia. Oby na derbach wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co z kibicami gości? Nie mogę znaleźć info, a po tym co kibole Lechii odwalili w Poznaniu wydaje mi się, że coś widziałem o zakazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili goście wchodzą, ale to się może jeszcze zmienić niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legii gratulujemy MP. Cała grupa pościgowa wywaliła się na ryj. Ja nie mogę odżałować co wyprawia Lechia. Oby na derbach wszystko wróciło do normy.

 Przejrzyj sobie wczesniejsze  mecze z Arka i Cracovią,  odejmij w tabeli i zobaczysz gdzie bylaby tirowka, gdyby nie sedziowie :lol:  Zaraz sie fanboye loserskiego  klubiku zlecą :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales,że  pajac z legii, ktory uderzył w głowe  pilkarza Lechii nie dostał czerwonej kartki. bo musiałby pauzować w kolejnych meczach.  Rozgrywki  to naczynia połączone, tu przekręt, tam przekręt i się nazbiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara w bajki to norma w pewnych grupach wiekowych ...nie wszyscy z tego wyrastają

post-55792-0-66807300-1583676790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-17325600-1583677845.jpg

 

Temat zarzucania przynęty i wyławiania leszcza był już omawiany. Puentując, zachwyt nad legią jest jak zachwyt nad Dagmarą z Krolowych zycia , która siedziała za stręczycielstwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem były błędy sędziów na korzyść Legii, ale nie oszukujmy się, ta drużyna jednak odstaje od reszty na plus, jest najlepsza w tej cienkiej jak d*pa węża ekstraklasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ostatnio mam wrażenie, że w Evertonie wszyscy są ogromnie zdeterminowani, by odzyskać należne miejsce w hierarchii angielskiej i europejskiej piłki, a to jest mocny sygnał, że zrobią wiele, by tak się stało. Drużyna w ostatnich meczach pokazała, że ma potencjał, by jak równy z równym grać z Chelsea czy Leicester, a nie człapać za Bournemouth.

Rzeczywistość dość brutalnie weryfikuje ambicje Evertonu. Właśnie Chelsea prowadzi z Evertonem 4:0. „Big Six” nadal pozostanie w sferze marzeń ekipy z Liverpoolu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

U piłkarza Juve, Daniele Rugani, wykryto koronawirus. Cała drużyna będzie więc poddana kwarantannie. UEFA rozważa odwołanie meczów Ligi Mistrzów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W Hiszpanii pojawiają się głosy, żeby zawiesić rozgrywki La Liga. BTW, świat powinien rozliczyć Chiny z tej zarazy. SARS, MERS, a teraz SARS-CoV-2.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii pojawiają się głosy, żeby zawiesić rozgrywki La Liga. BTW, świat powinien rozliczyć Chiny z tej zarazy. SARS, MERS, a teraz SARS-CoV-2.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Już klamka zapadła. La Liga odwołana, Seria A we Włoszech. A z tym rozliczeniem Chin to masz racje w zupełności, ale jest to raczej nieosiągalne niestety

 

P.s La Liga powinna być zakończona tak jak na to wskazuje tabela Barca, Barca, BAAAAARCAAAAA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.