Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

I w Superlidze został Real z Barcą - dziwnym przypadkiem ci, którzy wydają najwięcej i mają największe długi...

A w Polsce nadal będziemy żyć nadzieją o kolejnej szansie na Ligę Mistrzów.

Tak dla przypomnienia, w fazie grupowej oprócz Legii były takie tuzy z typowo piłkarskich krajów, jak MFK Koszyce, NK Maribor, FC Thun, Artmedia Bratysława (to już drugi słowacki zespół), Debreczyn VSC, MSK Żylina (Słowacja po raz 3), Otelul Galati, FC Nordsjaelland, FK Astana itp.

Ale policzkiem dla PZPN powinny być kluby takie jak Bate Borysów (Białoruś) - cytat : "W sezonie 2008/2009 jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces w sezonach 2011/2012 i 2012/2013. 2 października 2012 roku w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów BATE pokonało Bayern Monachium 3-1."

Co więcej, po całonocnej naradzie polskie kluby postanowiły solidarnie bojkotować Ligę Mistrzów - do odwołania!

W półfinale LM w Paryżu PSG przegrało z MCI 1:2 😀

Rewanż na Etihad Stadium 04 maja.

Myślę, że MCI nie straci wypracowanej dzisiaj zaliczki i awansuje do finału.

What we do in life, echoes in eternity.

Odkąd Cavani przeszedł do MU, to zdarza się, że cieszą mnie zwycięstwa tego klubu. Welki mecz Urugwajczyka z Romą!

Edinson Cavani

@Edmund Exley

Faktycznie, chyba jego najlepszy mecz w barwach Man Utd. Chociaż mnie bardziej ucieszył dublet z bramką na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach przeciw Southampton ^^

Tak czy siak, oby powtórzył taką dyspozycję w finale (nie biorę nawet pod uwagę opcji, że Roma odrobi straty w rewanżu).

Lewandowski w obecnym sezonie Bundesligi strzelił więcej bramek niż :

Mainz

Werder 

Augsburg

Hertha

Arminia

Schalke

Koeln

Pozostały 2 kolejki 🙂

W dniu 9.05.2021 o 08:56, Rebrov napisał(-a):

Lewandowski w obecnym sezonie Bundesligi strzelił więcej bramek niż :

Mainz

Werder 

Augsburg

Hertha

Arminia

Schalke

Koeln

Pozostały 2 kolejki 🙂

Ale do najlepszej 20 w historii Bayernu się nie załapał ;) 

Powinien pobić rekord Mullera, odebrać puchar, armatę i jeszcze z płyty boiska powiedzieć, "do widzenia".

Szanse są marne, ale muszę napisać: aplikowałem o bilety na finał LE w Gdańsku, ale oczywiście przy 2k rzuconych do losowania nic z tego nie wyszło. Gdyby ktoś jakimś magicznym sposobem miał jakiś dostęp, albo znajomy znajomego miał ;) to bardzo ładnie proszę o kontakt na priva ;)

Posted (edited)

Nareszcie! Niech już tylko stadiony otworzą, będzie można na mecz pójść. BTW, na koszykówkę już można iść, byłem w weekend na półfinale ligi włoskiej. Do tego Olimpia Milano są w Final Four Eurligi! Forza Milan!

Edited by beniowski

Mistrz Hiszpanii:

3137829-64312308-2560-1440.jpg&key=d51c84271868129e98e77d5873d7e5119d99a546ab2f387509310aec3480f182

Nie mogę zrozumieć, czemu Barca oddała Suareza świetnie się rozumiał z Leo. Świetnie pasował do klubu. Wielki błąd. Mam nadzieje, że Laporta coś zbuduje z tego syfu, który pozostawił bartomeu

Jak tam pamowie typy przed europejskimi finałami? 

Moim zdaniem wszystko trafi do Manchesteru... 

Myślę, że "noisy neighbours" wygrają Ligę Mistrzów ale w Lidze Europy jednak stawiam na Villareal.

ManU jest bezsprzecznie lepszym zespołem ale Villareal gra nie tylko o puchar ale i o udział w Lidze Mistrzów 2021/22. No i Unai Emery ma po prostu szczęście do tych rozgrywek. Nawet ze słabym Arsenalem był w finale LE.

No tak. Grają o udział w LM to wygrają finał LE :D Sorry nie obraź się, ale śmieszny argument :P Oczywiście nie zabieram im szans na wygraną, ale jednak obstawiam faworytów, czyli $hity i United, nawet mimo absencji Maguire'a. 

Przez sentyment do Scholesa, Scherringhama, Neville'a, Ferdinanda i Solskjera liczę mocno na Czerwone Diabły zwłaszcza że mieszkam 900 metrów od areny finału 🙂

Fajnie, że wygrał Villareal. To drużyna wyjątkowa nie tylko ze względu na fakt, iż chyba wcześniej nie było w historii europejskich pucharów klubu-zwycięzcy rywalizacji z tak małej miejscowości. Podoba mi się także to, że gra tam tak wielu Hiszpanów. Chociaż ostatni "element" budzący moją sympatię to akurat Kolumbijczyk - były Milanista, Carlos Bacca.  :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Villarreal to zespół z dość wysoką średnią wieku i dla wielu kluczowych graczy ten finał i zwycięstwo to życiowy (i pewnie ostatni taki) sukces. Np. Raul Albiol, Gerard Moreno, Coquelin, Mario Gaspar czy Carlos Bacca, który ma 35 lat!

Szacun.