Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lawnowerman

Czym odkurzacie w domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, części eksploatacyjnych tj szczotek czy filtrów jest na rynku. A pady mopujące są w komplecie m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, loco50 napisał(-a):

Nie, części eksploatacyjnych tj szczotek czy filtrów jest na rynku. A pady mopujące są w komplecie m

Dzięki.

Pozdrawiam.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2023 o 22:25, Autor1984 napisał(-a):

Dzięki.

Pozdrawiam.

 

A ja polecę roborock. Mam 3 rok s5 max i  trochę nie wierzyłem w mopowanie w nowych modelach ale z półtora roku temu zdecydowałem się na s7 i jestem bardzo zadowolony gdybym sprzedał s5max za 1k to pewnie wziąłbym s8 dobrze odkurza s7 mopuje. Stacja imo jest bez sensu bo jak się mopuje to trzeba zmoczyć mop a też po sprzątaniu całej kondygnacji czyszczę szczotki. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

A ja polecę roborock. Mam 3 rok s5 max i  trochę nie rozumiem wierzyłem w mopowanie w nowych modelach ale z półtora roku temu zdecydowałem się na s7 i jestem bardzo zadowolony gdybym sprzedał s5max za 1k to pewnie wziąłbym s8 dobrze odkurza s7 mopuje. Stacja imo jest bez sensu bo jak się mopuje to trzeba zmoczyć mop a też po sprzątaniu całej kondygnacji czyszczę szczotki. 

Dzięki Marcin za podzielenie się opinią.

Weźmiemy Ecovacs poleconego przez Adama.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Dzięki Marcin za podzielenie się opinią.

Weźmiemy Ecovacs poleconego przez Adama.

Pewnie to dobry wybór😀

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę dyson gen5 detect.

przy 4 kotach i goldenie radzi sobie kapitalnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś tradycyjnego polecicie - aktualnie mam beko vcc 44823 czy jakoś tak - dostałem go nie kupiłem - jest tragiczny - ma kijowe ssawki i jest słaby. Może polecicie coś dobrego i w miarę nie drogiego - wiem, że to oksymoron - ale może jednak. Mieszkanie 3 pokoje, 4 osoby, jeden kot, jedna kuweta a czuję się jakbym był na plaży. HELP! 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Solve napisał(-a):

beko vcc 44823

Z "normalnych" znam tylko zelmery i to te starsze, sprzed dekady a jeśli miałbym wypowiedzieć się o odkurzaczach pionowych, tańszych  to zdecydowanie odradzam odkurzacz DIBEA F20 .

Po 2 latach bateria już dogorywa a nie był jakoś szczególnie mocno używany..  

 

Będę szukał czegoś innego i myślę o boschu na normalne akumulatory od sprzętów warsztatowych.. 

Ma ktoś? Poleci ktoś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Solve napisał(-a):

A może coś tradycyjnego polecicie - aktualnie mam beko vcc 44823 czy jakoś tak - dostałem go nie kupiłem - jest tragiczny - ma kijowe ssawki i jest słaby. Może polecicie coś dobrego i w miarę nie drogiego - wiem, że to oksymoron - ale może jednak. Mieszkanie 3 pokoje, 4 osoby, jeden kot, jedna kuweta a czuję się jakbym był na plaży. HELP! 

Z normalnych proszę bardzo. 

 

https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bosch-propower-bgl6pow2-turboszczotka-szczotka-do-parkietow.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4NWrBhD-ARIsAFCKwWvydSGimiOvbnZsmKI7jdCfI9TNPlwSftWIUwCNAX7Ld7nwHXxmDxkaAvYpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kornel91 napisał(-a):

My mamy Aquawelt'a od Zelmera ma 1,7 kW. Niestety elementy wyposażenia miernej jakości, a sam odkurzacz waży tonę.

Nie wiem czy jeszcze są dostępne, ale ssanie ma niezłe 😆 Denerwowało mnie targanie tego badziewia na górę i dokupiliśmy ostatnio jakąś Amicę budżetową o mocy 700 lub 800 W. Słaba, ale lekka jak piórko. Z płytek i paneli ogarnie.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

My mamy Aquawelt'a od Zelmera ma 1,7 kW. Niestety elementy wyposażenia miernej jakości, a sam odkurzacz waży tonę.

Nie wiem czy jeszcze są dostępne, ale ssanie ma niezłe 😆 Denerwowało mnie targanie tego badziewia na górę i dokupiliśmy ostatnio jakąś Amicę budżetową o mocy 700 lub 800 W. Słaba, ale lekka jak piórko. Z płytek i paneli ogarnie.

No i ja tak zrobiłem właśnie z tym Boschem żeby nie ciągać góra dół ale żona chciała Dysona i kupiłem właśnie 5detect i jest super  może baterie dwie w zestawie byłoby super ale jak trzeba odkurzyć dywany np czy pralnie biorę Dysona. Turbo szczotka super do dywanów a podświetlana szczotka jest super. Tylko to już większy wydatek. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Miele. Mamy tradycyjny odkurzacz od ponad 11 lat ten sam i jest ok. Mąż uważa, że lepszego nie miał. Ja tam nie wiem, bo nie ja sprzątam, ale sprzęt działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electrolux pure d8.2 silence - ostatnio potrzebowałem stacjonarnego aby mógł bez przełączania przewodu parter ogarnąć i zdecydowałem się na ten, bardzo cichutki (jeden z lub najcichszy na rynku), lekki, wspomniany długi przewód, funkcja smart gdzie na dywanie inną moc ssania dobiera -jestem zadowolony.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam @loco50za polecenie, mam nadzieję, że się sprawdzi.

 

20231216_140901.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Aaaa, widzę, że podłoga błysk. Jak u mnie. Tylko u mnie bez wzorów. Lokatorka się uparła,że taką chce to teraz zap... z mopem bo każdą plamkę i paproch widać. Oprócz niej zap... Deebot 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, loco50 napisał(-a):

Gratulacje. Aaaa, widzę, że podłoga błysk. Jak u mnie. Tylko u mnie bez wzorów. Lokatorka się uparła,że taką chce to teraz zap... z mopem bo każdą plamkę i paproch widać. Oprócz niej zap... Deebot 🤣🤣🤣

U siebie mam podłogę polerowaną chemicznie na pełen połysk, u Rodziców jest polerka mechaniczna.

Te śliskie urwy rysują się od ruchu samego powietrza. Nigdy już takich płytek...

Rodzice jednak mieli rację ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żoną, ale czasem jest odwrotnie btw pytania z tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.