kiniol 2284 #5526 Napisano 19 Lipca 2020 14 minut temu, Kwiatek napisał: A widzisz! A już chciałeś odchodzić z forum A kicia, faktycznie fajna! Macie jakiś układ... to nie fair... 42 minuty temu, szwed napisał: Dlatego potwierdzam! 😎😂 Zawsze musisz mieć ostatnie zdanie...😜 0 Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie… Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #5527 Napisano 19 Lipca 2020 Fajna Kicia! I to z kotem :-)) 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 74000 #5528 Napisano 19 Lipca 2020 (edytowane) 2 godziny temu, Carrot napisał: Carrot w całej swej rozczochraności😁 No... Edytowane 19 Lipca 2020 przez mario1971 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jackm 9624 #5529 Napisano 19 Lipca 2020 Carrot w całej swej rozczochranościWysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rmak 28031 #5530 Napisano 19 Lipca 2020 Kicie chyba @Lawnowerman istny kapitan Nemo 👍 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
egzo18 848 #5531 Napisano 19 Lipca 2020 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Enkil 8915 #5532 Napisano 20 Lipca 2020 Marcheweczko, wrzuć jeszcze fotkę, bo na tej stronie nie ma nic ładnego 0 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
loco50 23940 #5533 Napisano 20 Lipca 2020 No nie ma😁 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng #5534 Napisano 20 Lipca 2020 5 godzin temu, loco50 napisał: No nie ma😁 Zawsze poprawiasz mi humor swoim rozbrajającym uśmiechem 😂 5 godzin temu, loco50 napisał: No nie ma😁 Zawsze poprawiasz mi humor swoim rozbrajającym uśmiechem 😂 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GTB 21254 #5535 Napisano 20 Lipca 2020 Trochę tu siedzę to i ja się ujawnię 😉 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #5536 Napisano 20 Lipca 2020 Fajne ma Kolega tatuaże 👌 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek #5537 Napisano 20 Lipca 2020 6 minut temu, GTB napisał: Trochę tu siedzę to i ja się ujawnię 😉 łódka, piwerko, kałuża! Czyli zestaw idealny! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GTB 21254 #5538 Napisano 20 Lipca 2020 13 minut temu, fidelio napisał: Fajne ma Kolega tatuaże 👌 Dziękuję , motywy żeglarskie z wkomponowaną mapą mojego jeziora - za kompozycją całości stoi moja żona 😁. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
revolta4 15732 #5539 Napisano 20 Lipca 2020 29 minut temu, fidelio napisał: Fajne ma Kolega tatuaże 👌 Jak gangus argetynski 😄 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GTB 21254 #5540 Napisano 20 Lipca 2020 29 minut temu, revolta4 napisał: Jak gangus argetynski 😄 Rozbawiłeś moja żonę do łez 😂 , takiego określenia o sobie jeszcze nie słyszałem 👍 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
revolta4 15732 #5541 Napisano 20 Lipca 2020 34 minuty temu, GTB napisał: Rozbawiłeś moja żonę do łez 😂 , takiego określenia o sobie jeszcze nie słyszałem 👍 😁😁😁 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18163 #5542 Napisano 20 Lipca 2020 A ja tak na roboczo. 7 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
revolta4 15732 #5543 Napisano 20 Lipca 2020 Ja ten wyższy. 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #5544 Napisano 20 Lipca 2020 @Enkil namówił, @GTB zainspirował, no to jeszcze jedno🙂 47 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
70' 375 #5545 Napisano 20 Lipca 2020 1 godzinę temu, revolta4 napisał: Ja ten wyższy. Ale niewiele i pewnie juz niedlugo 0 Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Triptical 7669 #5546 Napisano 20 Lipca 2020 [mention=68064]Enkil[/mention] namówił, [mention=109016]GTB[/mention] zainspirował, no to jeszcze jedno Będzie forumowy rekord lajków jak nic! Świetna fota. 0 Time matters Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
revolta4 15732 #5547 Napisano 20 Lipca 2020 10 minut temu, 70' napisał: Ale niewiele i pewnie juz niedlugo Tu masz rację 😄 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bury. 5792 #5548 Napisano 20 Lipca 2020 No powiem Wam - marchewki na Podlasiu pięknie obrodziły Ładna dziewczyna wnosi sporo świeżości do tego forum - no i taki nasz rodzynek Brawo Ty 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 74000 #5549 Napisano 20 Lipca 2020 Godzinę temu, Carrot napisał: @Enkil namówił, @GTB zainspirował, no to jeszcze jedno🙂 Ewa... uuuuuuuuuuuuuuuu! Ewa! 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
loco50 23940 #5550 Napisano 20 Lipca 2020 Bo na Podlasiu tak jest😁 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach