Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne zdjęcia Karol :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki :) no przecież, że trzeba sie będzie razem wybrać. Ja jeżdżę kilka razy do roku na większe wyjazdy (WRC, F1, MOTO GP, DTM) i jeśli nie jesteście zbyt "wygodni" to gwarantuje dobra zabawę i wrażenia :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak po Polsce się jeździło, i jeździ za granicą nie byłem... Odpowiedź na pytanie czy warto, oczywiście że warto szczególnie gdy ktoś się tym interesuje

 

Karol prześle Ci zapytanie na PW


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo, to niezdrowo. Ucieczka z wystawy zegarów Gustava Beckera....

post-6402-0-74617000-1318585732_thumb.jpg

Autor zdjęcia -> amroziuk


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieli niezłego stracha.

a gdzie czapeczka? ;)

9631801.jpg

 

 

;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ;) ...też coś miałem mu dogadać ;)

 

Był w Barcelonie a blady jak ściana....siedział w celi to jasne.

 

 

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre Panowie ;)

 

Ja tam w celach wypoczynkowych pojechałem no i oczywiście pooglądać

cudeńka zegarkowe. Największe wrażenie zrobił na mnie Richard Mille za 85k euro.

 

Zresztą miałem okazje zobaczyć na żywo zegarki Roger Dubuis, Franck Muller czy Bell & Ross. Nie mówiąc już o niewyobrażalnie cudnych A.Lange & Sohne a zwłaszcza model : Datograph. Nie da się tego opisać co tam można zobaczyć.

 

Patek jakoś na mnie wrażenia nie zrobił. Może dlatego, że zegarki tej marki mi specjalnie nie podchodzą.

 

Tańsze firmy jak : Luminox zrobiły na mnie pozytywne wrażenie ! Świetne wykonanie, solidne duże koperty, czytelne tarcze. Jednym słowem same pozytywy.

 

Pozdrowienia! ;)


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, a jak tam Roger Dubuis, spodobał się? Ja też nie tak dawno temu mierzyłem te zegarki i przyznać muszę, że zrobiły na mnie wrażenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Michale cudne są ! Zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Jakość wykonania jest niesamowita.

Ogólnie bardzo podoba mi się Design tej marki. Ciekawe rozwiązania , no może ceny nie bardzo :P

 

Mimo wszystko Richard Mille zrobił na mnie największe wrażenie wśród wszystkich zegarków jakie widziałem na żywo.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widziałem RM na żywo, ale jakoś średnio mnie podrywa design tych zegarków. Na mnie natomiast największe wrażenie zrobiły Mosery i Lange - bajka. Natomiast tak jak Ciebie, w ogóle mnie nie rusza PP. Podobnie mam z Blancpainem i Breguetem. Z tych bardziej "budżetowych", to jednak GO - rewelacja.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebookowe, Letnie :D Czemu znowu jest zimno :/

34550_1156109161062_1777737909_292981_4188496_n.jpg

 

PS: Kto zgadnie, co to za sikor na mej dloni, 100 pkt :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Kto zgadnie, co to za sikor na mej dloni, 100 pkt :D

Na twej dłoni, a raczej w niej masz piwko :P

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twej dłoni, a raczej w niej masz piwko :D

 

I to nie byle jakie, bo nasz pomorski Amber Niepasteryzowany :) Polecam! :) (taki tam product placemant) :P

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Si :) O, juz tak potanial? Dobrze ze poszedl dalej ;P Chyba przedostatni kwarc jaki mialem w zyciu :) Ladny byl, te dwie tarcze chrono przypominaly mi troche stara carrere :)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda moja gęba przed i w trakcie matematyki, która jest najczęściej na 8 godzinie :rolleyes:

 

017wf.jpg

057dh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam 2 na sobie, więc póki co wystarczają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam też się upublicznię :)post-40856-0-96577400-1319143535_thumb.jpeg

Edytowane przez bartas_79

MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.