Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - schlebiacie ale jesli ktos lubi stare zegarki to nie znaczy ze je pamieta :)

E tam. Ja myślę, żeś się odrestaurował tak, jak te swoje zegarki. A że Ci to dobrze wychodzi, to trudno się dziwić zdziwieniu kolegów. wink.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz znowu schudlem - to floryda jak zwykle :) ale waze kuz jakies 5 kg mniej niz na zdjeciu:)

 

w kazdym razie nadal 33 :)

 

zadnych dratsycznych restauracji na ten rok nie przewiduje

 

na lapie jlc MC geo

 

pozdrawiam serdecznie - wlasnie wrocilem od zegarmistrza i po calym dniuu walczenia z zegarkami zabieram sie za mala wykonczeniowke

 

serdeczne dzieki

 

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytochrom ? jak widać rocznik 77 to bardzo udany model ale palenie rzuć bo szkodzi zegarkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale faktycznie fajna fotka - przytyłeś na garnuszku ... Żony :) - klasyczny urlopik - tam gdzie w zeszłym roku ?

Zegarek chyba faktycznie JLC Master C. niech zgdnę co w kieszonce koszuli - czerwone malborasy :) ?

 

Zaraz przytył na siłownie chodzi i przybrał masy mięśniowej to przecież widać ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz ostanio na silke nie wyrabiam :) za duzo kontuzji - wiec chudne :) - znowu zerwalem biceps - wiec od jakiegos czasu znowu wiosla i bieganie ale w malych dawkach

czerwone setki w kieszni --- coz na rzucenie palenia sie nie zanosi :)

co do miejsca to Naples FL, moja zona bardzo je lubi - ja juz srednio - brak dobrych sklepow z zegarkami ale za tu kupa drogich butikow ze szmatami :)

 

 

coz w lutym sa targi zegarkowe w Daytonie - wybieramy sie cala banda z alabamy - bedzie nas z 8 aut z samego Birmingahm - -podobno maja byc najwieksza gielda w usa - kiedys ten status mialo Orlando - jesli mi sie uda wyrwac z roboty na te 3 dni to obfoce i zrobie mala relacje.\

 

Janku a powiedz czy przeszczep bezela sie udal???

 

pzodr

R

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak będą jakieś fajne Ruski na tym bazarku to weź mi kilka sztuk :) hehe

A fotki koniecznie !

 

A fajki to w miękkie paczce co ? :)


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, z Ruskimi to akurat tutaj starszna bieda ---- jakies sa :) ale bardzo malo,

Nie sadze abym kupil jakis zegarek - beda dillerzy z calego swiata wiec ceny tez jak znam zycie odopowiednie, ale tez sporo ludzi przywozi czesci - werki, wskazowki tarcze - i na to po cichu licze

na zakupy zegarkowe raczej lepiej sie nastawic na mniejszych lokalnych gieldach - mniejszy wybor ale i lepsze ceny:)

 

 

Miekie to przeklenstwo - zwykle w pod koniec dnia to co zostanie wyglada jak z wilka i zajaca:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że nikt nie zapyta :) Btw, cytochrom, jakie wiosła? kajak, kanadyjka czy wioślarstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys troszke kajak teraz juz glownie ze wzgledu na mega wstret do rannego wstawania i jazdy 50km niestety najczesciej maszyna - na wode wyrabiam niestety co 2 sobote miesiaca,

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

bienn co to za fura??

 

 

Jakiś Gepard, albo i Leopard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądałem trzy lata temu :D

 

post-24452-0-80997100-1331637389.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od 3 lat siedzisz w Tatrach to może trzeba lokalizacje w opisie zmienić ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy lata temu to chyba był halny- bez włosów......teraz wybrałeś lepszą aurę w górach to i włos się puścił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, do komentarzy to pierwszy a moze bys tak swoja fote wstawił hm? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy serwer wytrzyma? takie "mordy" jak moja ;) są ścigane przez prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak pawel007, bliżej prawdy jest qzn, trzy lata siedzę w Tatrach i zarosłem jak Rumcajs. Teraz na przykład siedzę z laptopem w jaskini koło Giewontu ;) A z tym serwerem to masz rację, odkąd ja swoje zdjęcie wrzuciłem, forum ciągle się sypie, już nawet bana miałem za to dostać :)

 

W tym wszystkim uciążliwe jest tylko to, że do ubikacji muszę aż pod Rysy chodzić...

 

post-24452-0-56559500-1331637700.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się ujawnię. Tutaj akurat spadam z prędkością ok. 200 km/h. Dla ułatwienia - nie mam wąsów ;)

 

d193b9ab2c7c9c9dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lestaf- badaczem rzeczy ulotnych jesteś czy miałeś eksmisje a kasy na chatę nie ma? ( ale za to ma się sikory jak się patrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwat swietna fota - zazdroszcze ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-76537100-1331637752.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe czepiasz sie, poprostu mi sie nudzi ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.