Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ależ masz sliczną tą córe - pozazdroscić ;)

 

Dziękuję. Po ojcu* taka ładna.

*ja jestem ojcem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Po ojcu* taka ładna.

*ja jestem ojcem B)

 

Ale Twoja żona chyba też nie przypomina Yeti bo córka by i coś po niej odziedziczyła B)

 

wygodnie było na tym taboreciku ?;)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale Twoja żona chyba też nie przypomina Yeti bo córka by i coś po niej odziedziczyła B)

 

wygodnie było na tym taboreciku ?B)

 

Nie no żona mocna 9 ;)

A taborecik zaliczał się do raczej średnio wygodnych sprzętów. Lepszych nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wstawię zdjęcie to sie nikomu nie podoba :( Moja dziewczyna mówiła, że na tym wygladam apetycznie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, foty z gór są fajne, mnie się podobają... :(

 

Lestaf, ale ostatnie zdjęcie było makabryczne...Zląkłem się nie na żarty... :(

 

:)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do zdjec samochodowych - moja zabawka eclipse GT V6

 

2008380.jpg

2008374.jpg

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta generacja Misiów, stawiam ją (3,8) na równi z Infinity G35 którym mam przyjemność pobrykać :(


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam? :)

 

75f8c5cc188331bcmed.jpg


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemysłowy Voo Doo :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />A co tam? " /></a><br />
<br /><br /><br />

 

A uprawnienia masz?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dozorowe, ale już niestety się skończyły :) To było szkolenie z praktycznego spawania skierowane do inżynierów.


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangie pogromca mitów :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy samochodach to ja odgrzebałem taką swoją fotkę :)

 

post-22357-0-26981600-1331818248.jpg

Marcomartin! Nie wiem, czy to twoja furmanka, ale jeśli tak, to zwróć proszę uwagę, że w tle jakieś dwa podejrzane typy usiłują podprowadzić Ci silnik od Twego maleństwa. biggrin.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Kangie, chociaż zupełnie nie wyglądasz jak bohater filmu Mechanik, ale z nim mam właśnie jedyne skojarzenie.

PS

Film polecam.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam moja....nie gustuje w takich szafach grających. Ja duży chłop....kupuje zwykle małe autka :)....potem narzekam że muszę stawać 20 metrów od świateł żeby je widzieć ( dach zasłania).....i znów po analizie rynku kupuję małe autko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Kangie, chociaż zupełnie nie wyglądasz jak bohater filmu Mechanik, ale z nim mam właśnie jedyne skojarzenie.

PS

Film polecam.

 

"Mechanik" to arcydzieło. Przynajmniej dla mnie. Film stoi na honorowym miejscu na mojej półeczce z filmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam? :P

 

(foto)

1. po co Ci te rękawice, tak nic konkretnego nie pospawasz

2. za długa pochwa na elektrodę - niewygodnie manewrować.

3. wajchę trzymasz wzorowo podręcznikowo, ale spawanie to Ci niezbyt wyjdzie w ten sposób.

4. drut trzymaj bliżej a nie za sam koniec, pewnie trudno Ci wcelować w miejsce spawania.

5. mocowanie elementu wzorowe, jednak pozbawione realności, strata czasu więc i pieniędzy, powinni uczyć spawania trzymając jedną ręką element, a drugą elektrodę - jeśli Ktoś tak się nauczy, to ze wszystkim da sobie radę.

6. butla z argonem czy mieszanką, powinna stać na widoku aby co jakiś czas kontrolować ciśnienie podawane do osłony.

5. spawaczem to na pewno nie jesteś to wynika z punktow 1-6 ;) .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Trzeba uważać, jak się pozuje do foto, bo zaraz człowieka rozszyfrują... :P

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja już zapomniałem jak Lestaf wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Kangie, chociaż zupełnie nie wyglądasz jak bohater filmu Mechanik, ale z nim mam właśnie jedyne skojarzenie.

PS

Film polecam.

Oglądałem ten film :) Ostatnio leciał dzień po tym jak przyjechał do mnie Poljot Aviator 3105 :D

Dzięki za komplement, bo "Ivan Drago" czyli Dolph Lundgren to jeden z moich dawnych idoli :P

 

"Mechanik" to arcydzieło. Przynajmniej dla mnie. Film stoi na honorowym miejscu na mojej półeczce z filmami.

Film dobry!

 

5. spawaczem to na pewno nie jesteś to wynika z punktow 1-6 ;) .

Wyraźnie napisałem, że było to szkolenie z praktycznego spawania dla inżynierów, a inżynierowie nie spawają w pracy :) Ciężko ogarnąć 4-5 metod spawania w praktyce: MIG, MAG, TIG, elektroda itp. w 2 dni po 8h. Co do niektórych punktów to bym się kłócił, ale z grzeczności odpuszczę. Jak widać ludzie potrafią ocenić człowieka po jednej fotce. Ciekawe jak oceniłbyś "pozycję gry" gitarzysty Marty Friedmana, a zwłaszcza jego prawą dłoń, nienaturalnie wygiętą, tworzącą wręcz kąt prosty z kością łokciową czy tam promieniową (nie pamiętam dobrze anatomii :) ). Teoretycznie pozycja beznadziejna, wręcz bliska pozycji amatora pierwszy raz trzymającego gitarę elektryczną w ręce. Każdy nauczyciel gry na gitarze zganił by ucznia za coś takiego! A koleś jest megawymiataczem i megakompozytorem jak dla mnie :)

 

Bliżej mi do spawalnika niż do spawacza. Zresztą internet to iluzja :) Choć jak widać łatwiej z elektryka zrobić prezydenta, niż z inżyniera spawacza :)

 

P.S. Tak na marginesie zajmuję się w swojej pracy projektowaniem, wykonawstwem i wdrożeniem do produkcji m.in. przyrządów spawalniczych. Zatem nie spawam, a ustalam technologię spawania i ułatwiam pracę spawaczom. Czasami utrudnię pracę gęstym ułożeniem oporów spawalniczych (baz) w przyrządzie, ale nikt nie powiedział, że spawanie jest łatwe.

 

P.P.S. Szkolenie sporo mi dało. Np. gdy któryś ze spawaczy powie "Choć Pan, pospawaj, bo się nie da", ja przyglądam się, chwilę pomyślę i odpowiadam "OK, pospawam, tylko jeśli mi się uda, to co robimy z Tobą?". Mam tu na myśli mniej doświadczonych spawaczy, bo ci najlepsi potrafią pospawać bez przyrządów, choć trwa to zdecydowanie dłużej (strata pioeniędzy dla firmy).

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangie :P:D to niestety nie o tego Mechanika chodziło, luknij koniecznie ten Christianem Bale ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę! ;)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Np. gdy któryś ze spawaczy powie "Choć Pan, pospawaj, bo się nie da", ja przyglądam się, chwilę pomyślę i odpowiadam "OK, pospawam, tylko jeśli mi się uda, to co robimy z Tobą?". Mam tu na myśli mniej doświadczonych spawaczy, bo ci najlepsi potrafią pospawać bez przyrządów, choć trwa to zdecydowanie dłużej (strata pioeniędzy dla firmy).<br />
<br /><br /><br />

 

To jest mobbing ;-)))


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.