Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisał mi sprzedający, to 1 aukcja to miał być test zainteresowania, więc możliwe, że ustawił próg, którego i tak nikt by nie przebił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś zalicytował, Moim zdaniem warto licytować, ale dopytaj czy zegarek był czyszczony i kiedy, bo automat z 2x datą to koszt czyszczenia pewnie minimum 80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanli sprzedaje te zegarki generalnie po przeglądzie, na chodzie, z ciekawości nakręciłem właśnie takie kupione u niego w 2012r. i skubańce ruszyły, więc rzeczywiście wtedy musiały mieć przegląd. Inna rzecz, że zegarki od niego nigdy nie chodzą punktualnie, więc ten przegląd nie jest szczytem artyzmu. Cena? Nie wypowiadam się, zegarek rzeczywiście nie jest częsty, ale z drugiej strony, to zwykły automat Sławy, nie jest to ani nic niespotykanego, ani specjalnie trwałego.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanli sprzedaje te zegarki generalnie po przeglądzie, na chodzie, z ciekawości nakręciłem właśnie takie kupione u niego w 2012r. i skubańce ruszyły, więc rzeczywiście wtedy musiały mieć przegląd. Inna rzecz, że zegarki od niego nigdy nie chodzą punktualnie, więc ten przegląd nie jest szczytem artyzmu. Cena? Nie wypowiadam się, zegarek rzeczywiście nie jest częsty, ale z drugiej strony, to zwykły automat Sławy, nie jest to ani nic niespotykanego, ani specjalnie trwałego.

doprecyzujmy określenie "" po przeglądzie"" co wchodzi w skłądowe tego określenia ??

-otwarcie i  zajrzenie do środka ?? przegląd jakby nie patrzył ano przegląd bo ktoś przeglądnął :D :D :P

czy przegląd to:

dokładne przejrzenie i ewentualne usunięcie usterek o raz mycie i smarowanie ??

 

bo to są dwie różne rzeczy

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, on twierdzi, że oddaje to do zegarmistrza. Zegarki są generalnie czyste, przesmarowane (o ile mnie oko nie myli) i sprawne. Natomiast nie chodzą prawidłowo, robią odchyłkę np 10 minut albo 20 na dobę. Mam ich z dwadzieścia od niego i wszystkie tak mają. Przy czym od razu zastrzegam, że ostatni ponad rok temu od niego kupiłem.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanli sprzedaje te zegarki generalnie po przeglądzie, na chodzie, z ciekawości nakręciłem właśnie takie kupione u niego w 2012r. i skubańce ruszyły, więc rzeczywiście wtedy musiały mieć przegląd. Inna rzecz, że zegarki od niego nigdy nie chodzą punktualnie, więc ten przegląd nie jest szczytem artyzmu. Cena? Nie wypowiadam się, zegarek rzeczywiście nie jest częsty, ale z drugiej strony, to zwykły automat Sławy, nie jest to ani nic niespotykanego, ani specjalnie trwałego.

Tu bardziej chodzi o nietypową czy rzadką tarczę reszta wiadomo zwykła sława - to coś jak blonex antymagnetyczny od zwykłego Poljota różni się tylko tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, on twierdzi, że oddaje to do zegarmistrza. Zegarki są generalnie czyste, przesmarowane (o ile mnie oko nie myli) i sprawne. Natomiast nie chodzą prawidłowo, robią odchyłkę np 10 minut albo 20 na dobę. Mam ich z dwadzieścia od niego i wszystkie tak mają. Przy czym od razu zastrzegam, że ostatni ponad rok temu od niego kupiłem.

z takimi odchyłkami to raczej nie widziały czyszczenia :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostano (tj. od 3 do 4 miesięcy) kupiłem jakieś dwa zegarki u Pana "stanli" i chodzą punktualnie. Poljot automat ma tę wadę, że jakby nie do końca był przekonany o tym, że sam powinien się nakręcać. Poza tym ok. dla mnie ta sława to żadna rzadkość, mam dwie jedną w złotej kopercie, drugą chyba w srebrnej. Z tego co pamiętam to te sławy czarne, pojawiały się na allegro w cenach od 45 do 120 złotych w ciągu roku. Na początku lat 90tych ludzie radzieccy sprzedawali ten model na pęczki w moim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką czarną Slavę kupiłem w ubiegłym roku w czerwcu na allegro za 71 zł z wysyłką.

Dodam że w idealnym stanie.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takimi odchyłkami to raczej nie widziały czyszczenia :)

No właśnie w tym rzecz. Odchyłki są duże, dziwne, ale zegarki są po czyszczeniu. I zdecydowanie mają oliwkę :) Nigdy nie przywiązywałem do tego większej wagi, bo to popularesy, ale może muszę je dokładniej obejrzeć. Może przez te kilka lat nauczył się czyścić, oliwić i prawidłowo regulować?


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz. Odchyłki są duże, dziwne, ale zegarki są po czyszczeniu. I zdecydowanie mają oliwkę :) Nigdy nie przywiązywałem do tego większej wagi, bo to popularesy, ale może muszę je dokładniej obejrzeć. Może przez te kilka lat nauczył się czyścić, oliwić i prawidłowo regulować?

 

Jeżeli się śpieszą to prawdopodobnie włos balansu jest brudny/krzywy i klei  ;)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-nareczny-kama-sredn-z-koperta-34-mm-pozlac-i5957462137.html#thumb/1

Że KAMA to nie jest to ja wiem, ale co to za twór? to kompletny składak czy da rade coś z nim zrobić? Głównie mi się szkiełko podoba.

Koperta i mechanizm na pewno od Rakiety 23 kam. Co do tarczy, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-nareczny-kama-sredn-z-koperta-34-mm-pozlac-i5957462137.html#thumb/1

Że KAMA to nie jest to ja wiem, ale co to za twór? to kompletny składak czy da rade coś z nim zrobić? Głównie mi się szkiełko podoba.

To Rakieta. Tarcza też Rakiety tyle że napis zmyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Rakiety "Róża Wiatrów" - Mam zegarek, spotkałem się z właścicielem, stan jak na zdjęciach (delikatne wżery na spodzie koperty, przytarta tarcza). Koronka niestety zjechana, pod szkiełkiem jakieś paproszki..

Zegarek o nieznanym stanie serwisowym, ale ruszył od nakręcenia i na razie trzyma czas.

 

Moim zdaniem, jeśli Darek_Dlugi będzie coś wystawiał, to moim zdaniem spokojnie można kupować - opisy i zdjęci nie są "picowane".


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.