Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci się podoba i cena pasuje to brać :)

 

 

Możesz śmiało brać, trochę sam już od Krzysztofa kupiłem

 

Tu jeszcze taki poljot jajo za 3 dyszki

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-jajo-i6556960382.html#thumb/1

No to poszło :) Slavka wędruje do mnie ;) Jakby co, to będzie na Was ;) Hahaha :) Dzięki koledzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie handlarz tylko hurtownik :-) Ceny całkiem przyzwoite.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Kupiłem niedawno od tego mościa zarię za drobne jakieś, wziąłem ją na części, przyszła w bardzo przyzwoitym stanie, lepszym niż oczekiwałem, polecam, choć mie dostałem zwrotnego pozytywa ;-)

Co nas nie zabije, to nas wzmocni (i postarzy  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadka Słąwa w automacie. Zmęczona, szkoda tarczy, ale może warto?

 

http://allegro.pl/kolekcjonerski-slava-w-automacie-na-chodzie-i6558178865.html

 

 

Złoty Łucz za 800 zł

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-lucz-de-lux-zloty-pr-583-23-kamienie-CID87-IDi3QG7.html#8720551fd8

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wg jednych 12gr według innych 13,5gr

 

"inni" ściemniają lub ważyli inny zegarek :)

z paszportów, które oglądałem oraz po zważeniu zotych kopert łuczy wiem, że ich waga oscyluje pomiędzy  od 11+  do 12 gr

 

Z uwagi na b.niską cenę tego z linka, można się obawiać, że ta oferta jest przynętą dla jeleni...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak prędzej czy później jakiś złomiarz się skusi, szkoda tych kopert :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie złotego Łucza.

Nie twierdze że to jest na pewno jakaś pułapka ale niech nikomu okazja nie zagłuszy zdrowego rozsądku. 

Widzieliśmy już amfibie po 50 zł - sprzedający nie chcial przelewu tylko żeby mu doładować kartę do play  :D

 

Bądźmy ostożni kiedy "okazja" wygląda bardzo podejrzanie. Samo złoto w złomie warte jest więcej niż 800 zł. To powinno dać do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed tym sprzedawcą - kupiłem od niego kiedyś 2 lub 3 zegarki i wszystkie miały coś kombinowane i grzebane w mechach i wskazowkach (nieudolnie wypełniana luma, czyszczona tarcza etc). Na zdjeciach tego oczywiście nie widać. Jeden sie rozsypał od razu po wyciągnięciu z koperty. O zwrocie kasy można zapomnieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed tym sprzedawcą - kupiłem od niego kiedyś 2 lub 3 zegarki i wszystkie miały coś kombinowane i grzebane w mechach i wskazowkach (nieudolnie wypełniana luma, czyszczona tarcza etc). Na zdjeciach tego oczywiście nie widać. Jeden sie rozsypał od razu po wyciągnięciu z koperty. O zwrocie kasy można zapomnieć..

W tym sumie warto poprosić właśnie o zdjęcia tarczy, nie jestem pewien czy jest czytelna. Tak czy inaczej warto się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.