Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto ,.Zegarek poskładany z różności.,Jak by miał faktycznie 31659 to może byłby wart ze $150 za sam werk,.ale ten mechanizm jest poskładany z elementów z rożnych epok.

Dzięki mayor. Przypuszczałem że coś jest nie tak

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym liczyć na Waszą pomoc.

Szukam pierwszego zegarka radzieckiego w uszanowanym stanie, do maks. 120 zł. Tak dla złapania bakcyla na zegarki CCCP.

Tak przeglądam allegro już od 2 tygodni, ale jako, że nie znam się na cenach po jakiej co się opłaca kupić,ciężko coś wybrać.

Może podsunęlibyście jakiś link tak przy okazji gdy coś fajnego wpadnie Wam w oko na aukcjach. Będę wdzięczny.

Na bazarku też obecnie nic chyba nie ma ciekawego.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do noszenia to szukaj czegoś w stalowej kopercie... np poljota 55g... ostatnio poszło chyba ze 4 w pożądanej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g w cenie do 120 zł- marzenie :D

 

Bez problemu ;) Ja swojego kupiłem za 90zł może (nie wliczając przesyłek, pasków itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze. Na allegro z reguły windują strasznie ceny.

 

 

Kolego nie przejmuj się. Ciągle czytam na różnych podforach, że ktoś coś kupił za 2,50 zł  a ktoś drugi to samo za 1,20 zł i jeszcze Go Sprzedawca z czcią w rękę pocałował. Ciesz się swoimi zdobyczami i szanuj swoje nabytki a nie stresuj się "szeptaną propagandą "   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas sprzedaje bardzo ciekawe zegarki, jak np Pobieda czerwona dwunastka, Paul Bure i Rakieta 23 kamienie z odwróconym bębnem :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2070290

No co ty! Stare to jakieś brudne i w ogóle BELE CO :( Piwnice posprzątał czy co? :blink:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty! Stare to jakieś brudne i w ogóle BELE CO :(

Nic nie warty szrot i pewnie Paweł będzie podbijał  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak - nie kupujcie nie ma sensu. Ja to tylko tak przez grzeczność je przygarnę, bo co się mają dalej kurzyć B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o co ? o to że już wbiłeś zęby w te aukcje  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o co ? o to że już wbiłeś zęby w te aukcje  <_<

Ale że co? Że licytuję? No pewnie że będę! Jeśli to zwykła sprzedaż to czemu nie? A jeśli wymuszona to tym bardziej będę uczestniczył! Ile dam ja to jedno a ile inni to drugie!. Ja dam ty

le ile mogę A inni niech licytują na ile potrafią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanował jak opanował ale strzelanie swojej stawki max na początku licytacji jest trochę mało profesjonalnym zagraniem w przypadku doświadczonego allegrowicza - oczywiście dla sprzedającego jak najwięcej takich licytujących  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Że licytuję? No pewnie że będę! Jeśli to zwykła sprzedaż to czemu nie? A jeśli wymuszona to tym bardziej będę uczestniczył! Ile dam ja to jedno a ile inni to drugie!. Ja dam ty

le ile mogę A inni niech licytują na ile potrafią

Ale to był żart z tymi zębami Krzysztof  :)  wszystko spokojnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.