Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wrzucajcie mi tu zdjęć kosmosów, bo spać nie będę mógł!

Aaaa w sumie piątek jest, można posufitować  :rolleyes: .

 

Bo ja wiem czy na jebaju takie wysokie ceny? W PL tylko raz widziałem na aukcjach. Taki sobie stan, poszedł coś koło 400-500 zł.

A parę miesięcy temu forumowy kolega oferował w ładnym stanie za 800. Co prawda z logo Poljot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz mi piszesz jak już kupiłem? :huh::D :D

 

Chciałem sam kupić, ale jeszcze za cienki jestem w te klocki ;-)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze RODINA w automacie?

do obserwowania:

http://allegro.pl/zegarek-meski-rodina-od-kirowa-i5022454025.html

 

i KAMA za 5 dyszek z "wyczyszczoną" tarczą hi hi hi:

http://allegro.pl/zegarek-kama-z-1957r-i5019801441.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nakładów finansowych jak dla mnie, sam jeszcze się nie bawię w rozbieranie, pranie i kąpanie ;-)

A u mnie zegarek musi wyglądać niemal, jak nowy, podobnie zresztą jak i inne rzeczy, które używam, ot takie zboczenie.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nakładów finansowych jak dla mnie, sam jeszcze się nie bawię w rozbieranie, pranie i kąpanie ;-)

A u mnie zegarek musi wyglądać niemal, jak nowy, podobnie zresztą jak i inne rzeczy.

Nigdy się nie wie co przyjdzie. Kupiłem sporo zegarków które podobno nie działały, a chodziły pięknie i mnóstwo takich co to niby sprawne po czyszczeniu, a albo nie działały od razu albo po jakimś krótkim czasie.

I ja mam tak samo że jeśli nie działa do końca poprawnie to wędruje do zegarmistrza. Tylko oczekiwanie na odbiór coraz dłuższe, a w kolejce do przeglądu coraz więcej egzemplarzy... :(

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie wie co przyjdzie. Kupiłem sporo zegarków które podobno nie działały, a chodziły pięknie i mnóstwo takich co to niby sprawne po czyszczeniu, a albo nie działały od razu albo po jakimś krótkim czasie.

Z tą "zasadą" już się zdążyłem zapoznać na własnej skórze :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sam kupić, ale jeszcze za cienki jestem w te klocki ;-)

 

A parę miesięcy temu forumowy kolega oferował w ładnym stanie za 800. Co prawda z logo Poljot.

Szkoda że nie widziałem gdyż od dłuższego czasu szukałem przyzwoitego Kosmosa.,W zastępstwie kupiłem taki "date pointer" za 15% ceny Kosmosa

post-67292-0-04087500-1422049556_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie radziecki ale piękny. Nosiłbym.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,W zastępstwie kupiłem taki "date pointer" za 15% ceny Kosmosa

 

Doskonały ! Bardzo mi się podoba :) Mam słabość do tego rodzaju datowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena,ale stan tego zegarka beznadziejny.,Złocenie z koperty zlazło ,tarcza tez do d,,py nie podobna,.Ciężko trafić takiego Kosmosa w dobrej kondycji., jedynie egzemplarze w pyłoszczelnych kopertach częściej widać w przyzwoitym stanie,.

 

Cena jest bardzo wysoka. Bez większych problemów taki stan jak na tej aukcji można było kupić na ebayu za 120 - 150 dolarów przynajmniej kilkukrotnie w ostatnim roku. Tylko że taki zegarek słabo cieszy. Ostatnio ukraińcy strasznie windują ceny. Raz po raz wystawiają zegarki i ich nie sprzedają.

To co widać u takich sprzedawców zakrawa już na jakieś kuriozum, można wybrać ładne zegarki (oczywiście wśród całej masy składaków i malowanek), ale ceny to kompletny kosmos:

http://www.ebay.pl/sch/coolydeal/m.html?item=351276668906&ssPageName=ADME%3AB%3AEOIBSA%3APL%3A3160&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

http://www.ebay.pl/sch/kojaviktor/m.html?item=171651341902&hash=item27f7379e4e&pt=Wristwatches&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można stawać w szranki z Krisem :)

Slava pepsi na razie w dobrej cenie:

http://allegro.pl/zegarek-slava-kwarcowy-rzadki-model-i5015779810.html

 

Sprzedjący (Sprzedająca?) ma dopiero jeden pozytywny komentarz, ale oprócz tej Slavy ma jeszcze  ofercie ciekawą Pobiedkę w ładnym stanie:

 

http://allegro.pl/zegarek-pobieba-15-jewels-ladny-stan-i5015874737.html

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma już dwa w tym jeden negatyw - ja u takich ludzi nie kupuje 

 

od kogo typ data numer zwrotny Bahusb2 (105)  (Kupujący) Pozytywny 14 lis 2014, 19:54 4697899239 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

S-t (43)  (Kupujący) Negatywny 03 lis 2014, 21:26 4698025396 Pokaż

Mijają 2 -tygodnie i brak jest towaru i kontaktu

lstepienpt (205)  (Kupujący) Pozytywny 15 paź 2014, 19:09 4675453109 Pokaż

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu nawet nie wie że perełkkę ma w zestawie :D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu nawet nie wie że perełkkę ma w zestawie :D

e tam... w drugiej aukcji ma "omegę" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, patrząc na stan tych zegarków i ich poskładanie z dwóch lub trzech innych zegarków, to marne okazje są.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.ebay.com/itm/161571814769?nav=SEARCH

 

Koledzy specjaliści co sądzicie o tym? W środku mechanizm nie oznaczony jako 3133...czy to jakaś jego odmiana? Czy warto?

Nie warto ,.Zegarek poskładany z różności.,Jak by miał faktycznie 31659 to może byłby wart ze $150 za sam werk,.ale ten mechanizm jest poskładany z elementów z rożnych epok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.