Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Bo teraz szczerością zdobywa się klientelę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te arbuzy swojego czasu były hitem na forum ;) Cena pozostaje do Twojej oceny bo na forum nie wypada się do tego odnosić. Pamiętaj że to NOS

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i powiem, że wato w tej cenie.

Właśnie dziś listonosz przyniósł mi m. in. paczuszkę z moim NOSowym arbuzem. Jest tak piękny, że aż go chciałem zjeść na początku :D . Moim zdaniem cena zupełnie do przyjęcia, zważywszy na windujące ceny innych NOS. Nie żałuję ani jednej złotówki, a i dostawca bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do opinii,że warto i dlatego mam dwa arbuzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i powiem, że wato w tej cenie.

Chciałem przekazać podobną treść tylko innymi słowami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto do szuflady.

Może jestem staroświecki, ale ja bym się tego koloru nosić nie odważył. Ale zegarek piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to żadna okazja... a jak jeszcze trochę urośnie cena to będzie się nadawało do "nie przepłacajcie na allegro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto do szuflady.

Może jestem staroświecki, ale ja bym się tego koloru nosić nie odważył. Ale zegarek piękny.

Ja noszę na codzień :)

A jak stwierdził mój kolega z "ultra prawej" strony, jego tarcza jest w kolorze łososiowym a nie różowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wostok-17-kamieni-made-in-ussr-i5079837255.html

Co to za zegarek? Podpowiedzcie. Widziałem kiedyś takiego z GRANATOWĄ tarczą, no i zachorowałem. Czy w realu jest też taki fajny?

już "po ptokach"... moim zdaniem 62,05 to całkiem przyzwoita cena za tego wostoczka, dwie stówki za raketę-multicalendar (nawet za niby NOS) to zdecydowanie sporo

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już "po ptokach"... moim zdaniem 62,05 to całkiem przyzwoita cena za tego wostoczka, dwie stówki za raketę-multicalendar (nawet za niby NOS) to zdecydowanie sporo

i to jeszcze tarcza bez nakładanych indeksów w tym "multi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Poljotów 55g ( ciężkie zarazy), to który jest cenniejszy dla kolekcjonerów i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto do szuflady.

Może jestem staroświecki, ale ja bym się tego koloru nosić nie odważył. Ale zegarek piękny.

he he mam takie same odczucia :) szuflandia jak nic !! jak poważny F A C E T wyglądałby z różowym zegareczkiem na nadgarstku a odpowiedź brzmi jak pinki-winki :):D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.