Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Poljotów 55g ( ciężkie zarazy), to który jest cenniejszy dla kolekcjonerów i dlaczego?

Taki.

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/11347-poljot-55g-automatic/

Ten ring jest rzadki, a z dwóch pospolitych czarny dużo ładniejszy na żywo. ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki.

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/11347-poljot-55g-automatic/

Ten ring jest rzadki, a z dwóch pospolitych czarny dużo ładniejszy na żywo. ;)

#kChrapek, pokaż tego swojego ładnego czarnego, bo u mnie on wciąż na liście życzeń. (Ten z cytowanej aukcji ma pare ubytków. [Mógłby być trochę w lepszym stanie, jak dla mnie])


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękna sztuka, a i paseczek całkiem pasuje do całości. Coś czuję, że walka będzie ostra, choć ostatnie dwa na aukcjach wcale nie osiągnęły zawrotnych kwot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#kChrapek, pokaż tego swojego ładnego czarnego, bo u mnie on wciąż na liście życzeń. (Ten z cytowanej aukcji ma pare ubytków. [Mógłby być trochę w lepszym stanie, jak dla mnie])

A ja nie wiem czy nawet nie leży u mnie jeden na sprzedaż... -_-  Sprawdzę wieczorem jaki on jest bo nie pamiętam :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z takim spokojem o tym piszesz!!! A inni ślinią się na sam widok zdjęć. Miałem chrapkę ostatnio na białego, ale jak poczytałem o odbarwionym ringu i długości wskazówki to odpuściłem. Do następnego razu, oczywiście. Bo jak coś piękne jest, to mi normalnie spać nie daje :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he mam takie same odczucia :) szuflandia jak nic !! jak poważny F A C E T wyglądałby z różowym zegareczkiem na nadgarstku a odpowiedź brzmi jak pinki-winki :):D

Poważny facet wygląda poważnie z każdym zegarkiem. A ten zegarek zasługuje, żeby go na ręce pokazywać a nie chować w szufladzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważny facet wygląda poważnie z każdym zegarkiem. A ten zegarek zasługuje, żeby go na ręce pokazywać a nie chować w szufladzie :P

dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę ... bo nie pamiętam :huh:

#kchrapek, idzie PRIV


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie całkiem w temacie ale nie mogę się oprzeć by nie pochwalić się, że zakupiłem warsztat po zegarmistrzu ( bez zegarków i większych narzędzi) w BARDZO okazyjnie cenie. :D

Niedługo będę mógł kolegów poratować dużą ilością szkiełek , koronek wskazówek i NOWYCH tarcz np. Mołnia iskra:D itp.

Ale to za kilka dni najprędzej. Długo zajmie posegregowanie tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już piszę się na jakieś tarcze do starych Mołni ;)

 

...w BARDZO okazyjnych cenach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełka, koronki, wskazówki, tarcze- elektryzująca wiadomość. Też jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie całkiem w temacie ale nie mogę się oprzeć by nie pochwalić się, że zakupiłem warsztat po zegarmistrzu ( bez zegarków i większych narzędzi) w BARDZO okazyjnie cenie. :D

Niedługo będę mógł kolegów poratować dużą ilością szkiełek , koronek wskazówek i NOWYCH tarcz np. Mołnia iskra:D itp.

Ale to za kilka dni najprędzej. Długo zajmie posegregowanie tego...

Alleluja..! :)

Już wsiadam w samochód.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alleluja..! :)

Już wsiadam w samochód.. ;)

Panowie, w zbiorczej odpowiedzi na kilka wiadomości PW ( nie od Gregoriana), zapewniam, że jeżeli będę mógł pomóc to na pewno nie omieszkam, jest wiele osób, względem których czuję się zobowiązany i pomiętam o tym. 

Na ten moment nawet nie mam towaru w domu, po niedzieli zabieram wszystko z kolegą z którym mam spółkę i zapewne kilka dni zajmie posegregowanie wszystkiego. Potem większość idzie na alle ( koszt trzeba odzyskać), jednak nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil pamietaj o mnie jak juz będziesz miał to u siebie.:)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał w tych tarcze do poljota stalowego lub koronkę do pozłacanej kieszonkowej rakiety to chętnie kupie


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał w tych tarcze do poljota stalowego lub koronkę do pozłacanej kieszonkowej rakiety to chętnie kupie

 mam pozłacaną koronkę w swojej chromowanej rakiecie kieszonkowej ( gdy ją zakładałem była nowa - jakiś miesiąc / dwa temu ), więc jeśli chcesz mogę się zamienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to dogadamy się na priw


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.