Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Tabaq to szuka. Ja przejrzałem nie tak dawno działy zegarki oraz antyki na allegro i nic nie znalazłem sensownego w cenie do 100 zł. A tu pyk pyk i już dwie okazje znalazł.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabaq szuka umiejętnie :) trochę wiedzy, trochę szczęścia i lata praktyki...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a to że tak przepłaciłam? czy dobrze wyszło? zależało mi tylko na jednym, a mało ogarniam się w cenach szczerze powiem.... jak coś chcę to szukam, mendzę i jak się trafi to kupuję...zastanawiam się chwilę i klik, ot taki gamoń... :/

Moim zdaniem bardzo dobra cena.

 

Cena mocno OK jak za taki zestaw wg mnie. Zależy od ich stanu.

 

----

 

Ksawery, chciałem go kupić, ale jak ktoś ma blisko lub przy okazji. Gdybyś się wybierał to daj znać, będę dzwonił czy jeszcze dostępny.

Nie ma sprawy, wyślij mi tylko wiadomość na priw, żebym miał w poczcie wiadomość, wtedy na pewno nie zapomnę o Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TabaQ ma jakiegoś bota albo detektor okazji...

Albo jakiegoś  swojego Garreta na radzieckie okazje zegarkowe :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian- faktycznie ładna ta Slava, szczególnie indeksy. Szkoda, że tylko Au5.

Gdyby nie to, że się czaję na jutro na dwa zegarki- to bym spróbował licytować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - jeśli ktoś nie ma budzika to polecam TEN ;) NA PEWNO JEST SPRAWNY!!! Naprawdę okazja


 


http://allegro.pl/prosze-odkupicie-odemnie-ten-budzik-i5071976185.html


 


Witam wystawiam na aukcji budzik, który mnie prześladuje, nie daje spać po nocach bo ciągle "tyka" ale o tym za chwilę.


Cały czas przekładam do z miejsca na miejsce w mieszkaniu i cały czas słyszę jak "tyka" już nie mogę wytrzymać.


Mało tego że "tyka" to uwaga efekt wow wskazówki się przesuwają i tylko mnie to dobija bo widzę aktualną godzinę i uświadamia mnie, że coraz mniej czasu do pobudki rano i wyjścia do pracy:(


A kto przecież lubi rano wstawać do pracy w dodatku po nie przespanej nocy bo coś "TYKA"


Budzik jest po przecierany wygląda trochę jak wyjęty "psu z gardła" ale ciągle irytująco "tyka".


Proszę niech to urządzenie wam w mieszkaniu "tyka" nie mnie.


Postanowiłem go wyrzucić do śmieci i możecie wierzyć lub nie wierzyć, ale następnego ranka znalazłem go przed pergolą.


Jak gdyby nigdy nic leżał sobie i tak na mnie patrzył. W sumie żal mi się go zrobiło myślę może nie słusznie go wyrzuciłem tyle lat jest w rodzinie to zabrał go. I zaczęło się od nowa "tyka tyka i tyka" Schowałem go do szuflady i dalej "tyka" wyniosłem do innego pokoju i słyszę dalej "tyka". Myślę czy ten budzik jest nawiedzony czy co? Sam już nie wiem. Myślę wyjmę baterię i będzie po problemie. Obejrzałem go z każdej strony i co i ... nie ma miejsca na baterie a on ciągle tylko "tyka i tyka" Nie mam już siły do tego ustrojstwa jest chyba niezniszczalne może dla tego że to made USSR chodź widać na nim upływ czasu.


Dlatego jeżeli ktoś z was chciałby mieś tak bardzo irytujące "tykające" urządzenie to śmiało proszę licytować i zabrać odemnie to przeklęte tykające urządzenie. Chce w końcu spokojnie w nocy spać.


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz pewność że jest taki sprawny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sądząc z opisu to MUSI być... facet ma psychozę już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń Panie Boże ;) nawiedzony zegarek? DO tego chodzi bez baterii ???Jakże to tak? To nie po krasnoludzku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że jeżeli kogoś prześladuje dyskretne tykanie Sławy na 11 kamulcach, to jak by taka osoba zareagowała na dźwięk solidnego przedwojennego kołkowego "blaszaka"... :D

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie przekonał ;) hahaha egzorcyzmy byłyby potrzebne chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat czy brać, czy dylemat czy z forumowym kolegą się przebijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat czy brać, czy dylemat czy z forumowym kolegą się przebijać?

Mam na nią ochotę ale aż głupio do boju z Sursumem stawać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że czarnego poniżej stówki wyjmę...  :rolleyes: <marzyciel>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym 'niebieskim' byłbym ostrożny, niestety ring chyba troche odbarwiony i zalatuje już mocnym fioletem. A i sekundnik od czapy :) Co nie zmienia faktu, że cena dobra.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sekundnik w porządku (były chyba wersje czerwone i 'stalowe').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sekundnik w porządku (były chyba wersje czerwone i 'stalowe').

Chodzi raczej o długość, nie o kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.