Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

W loombardach jest ten problem, że wysyłają tylko kurierem, a jego koszt to 15 zł. Więc jak ktoś nie odbiera osobiście to średnio się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W loombardach jest ten problem, że wysyłają tylko kurierem, a jego koszt to 15 zł. Więc jak ktoś nie odbiera osobiście to średnio się opłaca.

Zajrzałem tam i jestem zdumiony, że bez śladu zażenowania sprzedają tony podróbek. Polskie prawo ich nie obowiązuje, czy jak?

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chiński Panerai za 4 tysie? :D

 

pozdrawiam

Narfas

Mieli napisać Parnis i cene w jenach ale się pomylili :) Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pan obecny jest na alle pod wieloma nickami. Zegarki nieźle wyglądają ale różnie bywa ze stanem technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten zegarek i ten lombard. Nie radzę, tzn. pochodzenie zegarka jak i działalność poprzedniego właściciela nie jest pewne. 

Do tego przekładka z żółtej koperty.

 

Mam wrażenie, że do tego lombardu trafiły skradzione zegarki z firmy pol-time. Ale może się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

No właśnie o tym mówie! Znam tą sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja sobie od tego sprzedającego przygarnąłem Rakietę. zobaczymy w jakim będzie stanie:)

 

http://allegro.pl/zegarek-mechaniczny-rakieta-i5259828634.html#tabsAnchor

 

Gość manipuluje fotografiami do potęgi. Żaden, absolutnie żaden aparat nie jest w stanie zrobić tak ziarnistego zdjęcia przy takim świetle. Najlepsze jest w jednym ze zdjęć john'a. od strony werku, werk widać, ale już obrzeża tarczy są 'spikselowane' najlepiej widać niechlujstwo na balanse część jest ostra, a część zamazana. Podsumowując, szału bym się nie spodziewał. Na fotografiach dosłownie pokazane jest to co sprzedawca chce, aby było widoczne.

 

Najlepszy przykład. Aukcja Rakiety. Pierwsze zdjęcie nieostre całe (pikseloza), a na od drugiej strony dekiel jest ok, ale reszta to pikseloza.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Nawet na tym nieostrym zdjęciu widać, że Rakieta z przodu nie jest taka zła jeśli chodzi o jej stan wizualny, przynajmniej koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie komandirski  a amfibia, wygląda dobrze

 

Czy tarcza nie jest z jakiegoś innego modelu ?? Nie ukrywam że szalenie mi się ten zegarek podoba, a nie chcę się naciąć na jakiegoś składaka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcza nie jest z jakiegoś innego modelu ?? Nie ukrywam że szalenie mi się ten zegarek podoba, a nie chcę się naciąć na jakiegoś składaka..

Jest ok. Tu masz egzemplarz Krisa:

https://plus.google.com/photos/107247623220063053982/albums/5794079542041021281/5927243489352642882?banner=pwa&pid=5927243489352642882&oid=107247623220063053982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cornavin wyglada dokladnie jak moj, poza tym, ze moj nie ma koronki w ogole...

Edytowane przez werther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja czy nie okazja. Koronka już sprawdziłem, nie pasuje.

 

http://allegro.pl/cornavin-rakieta-eksportowy-pozlacany-i5249766275.html

Koronka to pikuś wielu uważa ją za materiał eksploatacyjny i nie zwraca na nią uwagi. Ma być :D  A co do zegarka... Gdyby nie to że mam taką Rakietę to już by do mnie jechał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogę. Cornavin wolny dla chętnego. Wczoraj zaszalałem przy Czajce rezonatorze teraz muszę poczekać z kolejnymi zakupami :(  Żonka szanuje moje hobby ale nie mogę przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.