Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę coś co znalazłem:

http://olx.pl/oferta/stary-pozlacany-zegarek-meski-cccp-CID87-IDaMEX5.html

ja sfinalizowałem inny zakup, więc ten zegarek kogoś zainteresuje. Wydaje mi się, że to Junost. 

 

Ja kupiłem:

http://olx.pl/oferta/stary-zegarek-raketa-dla-niewidomych-CID87-IDavsut.html


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o cenę minimalną do sprzedającego, ale nie odpisał. Podejrzewam, że oscylowała będzie w granicy 300zł, a biorąc pod uwagę, że to nowy sprzedający to może być więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest fajny, ale dużo lepiej na żywo wygląda czarny.

mnie się bardzie podoba srebrny :) w tym z linku koronka oczywiście nieoryginalna, ale chociaż szkiełko płaskie, oryginalne :) 

z uwagi na schodzącą farbę pójdzie pewnie za jakieś 110-120zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i dobra cena, ale jakoś nikt się nie pali do zakupów. Ostatnio dochodzę do wniosku, że to jeden z bardziej niedocenionych/wzgardzonych radzieckich zegarków, w przeciwieństwie do swojego jasnego brata, którym się wszyscy zawsze zachwycają. Ja ze swojego czarnego 55g jestem niesamowicie zadowolony, to jeden z moich ulubionych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie pustki w kasie to bym go przygarnal :) tez mi sie podoba ten czarnuch, a jeszcze go nie upolowali bo nie ma w tytule magicznego 55g? :)

 

Ładny i dobra cena, ale jakoś nikt się nie pali do zakupów. Ostatnio dochodzę do wniosku, że to jeden z bardziej niedocenionych/wzgardzonych radzieckich zegarków, w przeciwieństwie do swojego jasnego brata, którym się wszyscy zawsze zachwycają. Ja ze swojego czarnego 55g jestem niesamowicie zadowolony, to jeden z moich ulubionych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... nie widuje sie często ale nie dlatego że to jakaś rzadkość jest.

Jest to po prostu zwykły Wostok, ze zwykłym mechanizmem i oprócz koronki nie na 3 to nie wyróżnia sie niczym zupełnie.

 

Jakość wykonania tych "gajowych" no to sorki ale na poziomie pobiedy z lat 1993+

 

To oczywiście moje zdanie i czekam na kogoś kto mnie przekona że gajowy to fajny kokekcjonersko zegarek :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie stylistyką i rzecz gustu...zgodze się całkowicie, że cena jest wywalona w kosmos. Nic więcej nie mogę onim powiedzieć. Rysqut ma rację, ma jeszcze sekundnik na 9 ;) Oddalam sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie skonczy sie powyzej 200. A mam pytanie, czy takie tarcze, z 23 kamienie pod napisem poljot a nie na dole nad automatic tez w 55 byly?

http://allegro.pl/duzy-stalowy-poljot-automatic-55g-ussr-igla-i5547553932.html

 

z tego co widziałem to były takie i takie.

ja mam z napisem 23 jewels nad automatic w dolnej części tarczy

 

a jeszcze korzystając z okazji: czy były poljoty 55g na rynek radziecki? tzn z napisami na tarczy w cyrylicy? bo nigdy się nie spotkałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem to były takie i takie.

ja mam z napisem 23 jewels nad automatic w dolnej części tarczy

 

a jeszcze korzystając z okazji: czy były poljoty 55g na rynek radziecki? tzn z napisami na tarczy w cyrylicy? bo nigdy się nie spotkałem...

Były ale bardzo rzadko się je spotyka. Jeszcze nie zdołałem upolować niestety :(

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.