Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się wywołany do tablicy... Robert podał link z zegarkiem i za to mu chwała, że mu się chce. Każdy może z tego skorzystać lub nie.

 

Czasami zastanawiam się gdzie kupujecie swoje zegarki, bo ja śledzę giełdy, serwisy on line i Wasze zdobycze i na tej podstawie oceniam jak jest rzadki i czy warto. Tak też oceniłem subiektywnie ten, bo za 100 to chyba dużo nie jest...

 

tak czy siak Robert, fajnie, że się dzielisz.

Ja myślałem, że o to tu chodzi.

Ja nie zbieram, to podrzucam, może ktoś powie, ok interesuje mnie to.

Nie chodzi chyba o stopniowanie rzadkości?

Ja nie zbieram, ale jeśli chodzi o Aukro i Czechy to pomogę i tyle, będę wdzięczny, jak ktoś mi pomoże z jakimś innym problemem.

Ot tak, poprostu z życzliwości.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj Robert. Nawet jak nie zawsze trafisz z okazją. Ja skorzystałem już raz z Twojej propozycji i pomocy i dało mi to dużo radochy :)

 

Poza tym brak okzaji dla jednego może być okazją dla innego ;)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj Robert. Nawet jak nie zawsze trafisz z okazją. Ja skorzystałem już raz z Twojej propozycji i pomocy i dało mi to dużo radochy :)

 

Poza tym brak okzaji dla jednego może być okazją dla innego ;)

Dzięki, dlatego warto to robić, poznać fajnych ludzi a przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego

Choćby miało to być w życiu mało przydatne

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/zegar-wojskowy-z-pojazdu-gasienicowego-cccp-i7550457775.html

 

a tu macie też coś ciekawego w dobrej cenie, chyba warto. 

moze i było warto ale ten sprzedawca trochę przekłamuje, wszystko niby idealne a tak naprawde to mocno picowane zegarki które faktycznie nie dla znawcy mogą byc i fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No powiedzmy że oryginalna ;-)... oczywiscie półmostek z innej sztuki ale najważniejsze ze tarcza moskiewska a mechanizm czelabiński.....Tak czy inaczej z czarną tarczą już dawno nie było do kupienia.....

 

 

No powiedzmy że oryginalna ;-)... oczywiscie półmostek balansu z innej sztuki ale najważniejsze ze tarcza moskiewska a mechanizm czelabiński.....Tak czy inaczej z czarną tarczą już dawno nie było do kupienia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy że oryginalna ;-)... oczywiscie półmostek z innej sztuki ale najważniejsze ze tarcza moskiewska a mechanizm czelabiński.....Tak czy inaczej z czarną tarczą już dawno nie było do kupienia.....

 

 

Tak wiem o tym wszystkim ale mimo to cena około 200 zł wydaje się atrakcyjna choćby ze względu na tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że o to tu chodzi.

Ja nie zbieram, to podrzucam, może ktoś powie, ok interesuje mnie to.

Nie chodzi chyba o stopniowanie rzadkości?

Ja nie zbieram, ale jeśli chodzi o Aukro i Czechy to pomogę i tyle, będę wdzięczny, jak ktoś mi pomoże z jakimś innym problemem.

Ot tak, poprostu z życzliwości.

Hej, nic nie mam do tego, że wrzuciłeś link. W tym dziale o to chodzi. Odpisałem tylko kolejnemu koledze swoje zdanie, że przesadza z zachwytem. :)

 

Aukcji niby nie wrzucamy, ale sądząc po cenie kilka dni do zakończenia - o tego Kirowa-Tutima raczej będzie walczyło kilku zdeterminowanych kolegów. Ciekawe za ile pójdzie. 

https://auction.violity.com/ru/87078477-hronograf-1-mchz-im-kirova

Jak coś to przepraszam za link do aukcji.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Urofa 59, obawiam się że cena pójdzie jeszcze ostro w górę ale ten zegarek jest na mojej liście życzeń tylko wiecznie środków za mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Urofa 59, obawiam się że cena pójdzie jeszcze ostro w górę ale ten zegarek jest na mojej liście życzeń tylko wiecznie środków za mało :(

Tak, to prawda za 4k to byłaby fajna cena - na meshoku wisi taka za sto tysięcy rubli. :) 

 

Z drugiej strony teraz i tak się szykuje się sporo fajnych zegarków do kupienia, jeden z typów (Pasza), który miał szaloną kolekcję zaczął chyba powoli wyprzedaż kolekcji. Albo jego spadkobiercy.Tylko ceny z kosmosu.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według informacji ze strony zegareczek wisiał i wisiał za 30zł. :)

Szkoda, że nie ten na 2809 ;)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, a jeszcze niedawno było odwrotnie. Miałem kiedyś fazę na radugi i często sprawdzałem oferty. Tych wostokowych było zdecydowanie więcej


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kwestia przypadku. Akurat widziałem oferty w ciągu kilku miesięcy - same precyzyjne. Jednak nie mam rozeznania, widziałem mnie prosił kolega, żeby mu licytować (wszystkie przegrane). Tą też od razu jeszcze jednemu naszemu koledze od razu oddałem. U mnie fascynacje bez zmian.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz gdybyś widział tę na 2809 to daj znać szukam już lata. Ta powyżej zawsze jest na którymś wschodnim portalu ale tej na 2809 nie widziałem baaardzo dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz gdybyś widział tę na 2809 to daj znać szukam już lata. Ta powyżej zawsze jest na którymś wschodnim portalu ale tej na 2809 nie widziałem baaardzo dawno.

Spoko, Krzysztof - tylko ich ceny zwykle i tak zabijają. Nawet na allegro była kilka miesięcy temu jedna u... suplera. Wiadomo, że ten sprzedawca i Raduga precyzyjna w stanie ideolo, musiało się skończyć rekordem cenowym.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee, na każdym pchlim targu trzeba grzebać w takich Radugach żeby znaleźć jakiegoś poszarpanego Poljota na 17 kamieniach XD

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.