Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Pozłacana Rakieta 23 jewels. 120 zł.

 

rakieta 23.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co ma na diekielku, że tyle zdjęć jest, a dekla na żadnym nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wam powiem bo idę do paczkomatu ;)

 

Edit: wszystko ok, mam kilka poljotów 55g ale jeszcze w stanie NOS bez papierów nie miałem :D wszystko sprawne tylko suchy na wiór.

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Nah napisał(-a):

Panowie - to znów ja 😁 rzucicie okiem + bardzo mi się podoba ale nie wiem, czy warto..

 

https://www.olx.pl/d/oferta/poljot-de-luxe-junior-CID87-IDVgmti.html

 

To nie jest duży zegarek rozmiarem.  Jak to sobie uświadomiłem, to już nie szukałem.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chudą łapę i pomyślałam, że ten typowy poljot wygląda trochę jakbym zaszpanować chciała, nawet nie wiedziałam, że wersja junior była .. ale chyba stan bardzo fajny, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nah napisał(-a):

Ja mam chudą łapę i pomyślałam, że ten typowy poljot wygląda trochę jakbym zaszpanować chciała, nawet nie wiedziałam, że wersja junior była .. ale chyba stan bardzo fajny, prawda?

Albo kupiłaś, albo ktoś Ci go sprzątnął sprzed nosa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Albo kupiłaś, albo ktoś Ci go sprzątnął sprzed nosa. 

 

To drugie🤣 a innego nie potrafię znaleźć, w każdym razie nie w takim stanie. Ale będę cierpliwa. Zresztą tyle modeli mi się podoba, że mam nadzieję, że z Waszą pomocą, coś ustrzelę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nah napisał(-a):

 

To drugie🤣 a innego nie potrafię znaleźć, w każdym razie nie w takim stanie. Ale będę cierpliwa. Zresztą tyle modeli mi się podoba, że mam nadzieję, że z Waszą pomocą, coś ustrzelę.

Mam nadzieję, że żaden z Kolegów nie zrobił Ci "psikusa". Bezpieczniej pokazywać zdjęcie, wtedy nie kusisz nikogo. ;) Obserwuj nasz nowo-reaktywowany bazarek wschodni. Ja już jednego tu znalazłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam nadzieję, że żaden z Kolegów nie zrobił Ci "psikusa". Bezpieczniej pokazywać zdjęcie, wtedy nie kusisz nikogo. ;) Obserwuj nasz nowo-reaktywowany bazarek wschodni. Ja już jednego tu znalazłem. 

O jaaaa... nie pomyślałam o tym😁 

 

Tak - bazarek odwiedzam😁

 

Dzięki za wskazowki - w ogóle jesteście bardzo pomocni i życzliwi, bo często jak ktoś się na czymś zna, nie chce się specjalnie dzielić wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nah napisał(-a):

O jaaaa... nie pomyślałam o tym😁 

 

Tak - bazarek odwiedzam😁

 

Dzięki za wskazowki - w ogóle jesteście bardzo pomocni i życzliwi, bo często jak ktoś się na czymś zna, nie chce się specjalnie dzielić wiedzą.

Dziewczynom zawsze łatwiej. Zresztą sama wiesz najlepiej. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

 

2 godziny temu, Nah napisał(-a):

O jaaaa... nie pomyślałam o tym😁 

 

Tak - bazarek odwiedzam😁

 

Dzięki za wskazowki - w ogóle jesteście bardzo pomocni i życzliwi, bo często jak ktoś się na czymś zna, nie chce się specjalnie dzielić wiedzą.

To nie forum wiedzy tajemnej mechaników samochodowych, stolarzy czy glazurników... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

 

To nie forum wiedzy tajemnej mechaników samochodowych, stolarzy czy glazurników... 

Przyznasz chyba jednak, że jak facet pyta o coś to czasami dostaje po uszach, czego zresztą nie popieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dziewczynom zawsze łatwiej. Zresztą sama wiesz najlepiej. ;) 

 

Emerytkom też? 😆

4 minuty temu, drobnypijaczek napisał(-a):

 

To nie forum wiedzy tajemnej mechaników samochodowych, stolarzy czy glazurników... 

 

Tu się nie zgodzę - to jest wiedza tajemna😁

Edytowane przez Nah
Przepraszam za liczne offtopy, już się hamuję 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/rarytas-sputnik-kultowy-zegarek-cccp-lata-60-te-CID87-IDVu5Dx.html?reason=seller_profile

 

Postanowiłem wrzucić ten zegarek. Sam kupowałem ten model już kilka razy - czasami za mniej, czasami za więcej....

Sputnik. 390 zł.

 

sput.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, art_69 napisał(-a):

https://www.olx.pl/d/oferta/rarytas-sputnik-kultowy-zegarek-cccp-lata-60-te-CID87-IDVu5Dx.html?reason=seller_profile

 

Postanowiłem wrzucić ten zegarek. Sam kupowałem ten model już kilka razy - czasami za mniej, czasami za więcej....

Sputnik. 390 zł.

 

 

@Paulus57


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.