Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest różnica miedzy wspomaganiem się kilogramami odżywek (zwanych potocznie śrutą ;)), a przyjmowaniem zastrzyków sterydów anabolicznych. Co z tych dwóch rzeczy konkretnie macie na myśli, pisząc, że Pudzian zrobił się na koksie?


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterydy,odżywki nie są zabronione.To że każdy sportowiec używa odżywek to oczywista oczywistość cytując klasyka.

Powtarzam,wystarczy poczytać wywiady z Pudzianowskim,bo prawie zawsze pada pytanie o doping, zawsze Mariusz odpowiada tak samo.Choć nie wprost, to przyznaje jak jest,i to akurat bardzo mi się w nim podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo piszesz o "jedzeniu koksu z wiadra"


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hlehle.. chronofil, jaki ty uparty jestes... jezeli taka jest twoja miara to wyobraz sobie, ze i w tym temacie gram fair. pewnie bedzie okazja kiedys sie poznac to o tym porozmawiamy. a na dzien dzisiejszy wystarczy,ze przesledzisz kariere pudziana i juz bedziesz wiedzial, ze zostal w bodajze 2005 roku zdyskwalifikowany przez swiatowa organizacje strongman (IFSA)za stosowanie dopingu. kulisy afery zagmatwane bo wszyscy tam koksuja, ale gora przymyka oko, a ze pudzian im psocil i dywersje urzadzal to jemu nie odpuscili. zlapali go na tym co bylo najprostsze. po twoich wypowiedziach widze, ze nie interesujesz sie zbytnio tematem, wiec pewnie tez nie wiesz, ze od tego czasu startuje w niejako II lidze sm., alternatywnej dla ifsy organizacji. a na niezalezne zawody organizowane przez arnolda przestal jezdzic bo taka tam obsada, ze niewiele mogl zwojowac.

ps. i nie namawiaj mnie do denuncjowania.. chyba z innej gliny jestesmy. ale i tak lubie czytac twoje posty bo zawsze cos ciekawego napiszesz ;)

 

dajmy juz spokoj z tym tematem bo tworczy nie jest. a pudzian tak czy inaczej zostal kims. szolbiznes go kocha, wiec podziw, ze zaszedl z niczego tak daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chronofil ma zawsze ciekawe teorie,tak samo jak ta która głosiła że skoro Pudzianowski jest silny to ma szybki cios a skoro ma siłę i szybkość to jego cios będzie potężny.Jak pokazała walka z panem z Japonii-nie ma ciosu bo nie ma techniki,a jego szybkość jest za mała ;)

 

A Kolega Maxwell jak nie rozumiał o co mi chodziło w postach o sile i szybkości, tak nie rozumie :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc Pudziana jestem w 100% pewny, że tej sylwetki nie uzyskał przez same ćwiczenia, a już na pewno nie uzyskał takiej siły przez same ćwiczenia :D

 

Proponuję Ci poczytać o historii sportów siłowych. Ludzie osiągali lepsze wyniki od Pudziana w czasach, kiedy o sterydach się nikomu nie śniło ;)

 

Ma rację Kolega Tarrantul - ta dyskusja do niczego nie prowadzi, więc z mojej strony finito.

A żebym byl dobrze zrosumiany, powiem tak:

BYĆ MOŻE Mariusz Pudzianowski je codziennie wiadro koksu, a drugie wiadro wchłania nocą w postaci kroplówek.

BYĆ MOŻE je tylko kurczaki, warzywa, ryby, ser i popija muszynianką.

A MOŻE ściśle przestrzega zaleceń swojego dietetyka i oprócz produktów naturalnych zjada stosowne preparaty białkowe, witaminy i różne suplementy.

Ja tego NIE WIEM, więc publicznie nie zarzucam Mu stosowania niedozwolonych środków.

Uff ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci poczytać o historii sportów siłowych. Ludzie osiągali lepsze wyniki od Pudziana w czasach, kiedy o sterydach się nikomu nie śniło ;)

Proszę o konkrety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o konkrety ;)

 

Np Louis Cyr :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Louis Cyr ;)

 

Ty na prawdę wierzysz, że Pudzian nie podniesie tego co Cyr?

Powiem więcej on to podniesie kilka razy :D

Ps. Na prawdę wierzysz w XIX wieczne dane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawdę wierzysz, że Pudzian nie podniesie tego co Cyr?

Powiem więcej on to podniesie kilka razy :D

Ps. Na prawdę wierzysz w XIX wieczne dane?

 

Tak, naprawdę wierzę w niektóre dane, bo to nie XXI w ma monopol na prawdziwe dane.

I skoro XIX-wieczne zegarki ciągle chodzą, to może i innych rzeczy nie partaczyli.

I parafrazując klasykę dodam: "Tak, k..wa, naprawdę wierzę w UFO, reinkarnację i Św. Mikołaja". ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dawnych siłaczy możemy dołożyć Charlesa Atlasa,Louisa Cyra,Rudolfa Valentino czy polaka Stanisława Zbyszko

W tamtych czasach oprócz podnoszenia ciężarów na najróżniejsze sposoby ,pracowano nad sylwetką,trenowano zapasy,boks. Zawodnicy byli bardzo wszechstronni.Występowali w cyrkach,walczyli na ringach ,matach,dawali pokazy itd

 

Co do koksowania...Zrozumcie w końcu że każdy sport wyczynowy wiąże się z dopingiem. Kwestia tylko czy dasz się złapać czy nie. Drugą sprawą jest to że znam naprawdę wieeeelu zawodników którzy biorą tyle co Pudzian nie widział nawet na oczy i nie potrafią podnieść połowy tego co on. Koks to nie wszystko!!!! Głupotą jest gadanie że osiągnął to co osiągnął dzięki sterydom. Jak to mówi Mariusz:" weż to co ja i zrób to co ja -wtedy pogadamy."

 

 

Dyskwalifikacja Mariusza w IFSA to wyjątkowo kuriozalna historia. Mariusz jak to Mariusz zawsze chodził swoimi drogami i niespecjalnie się liczył ze zdaniem innych. Jeśli ta kontrola faktycznie doszła do skutku to była chyba pierwszą na zawodach Strong Man . Z tego co się orientuję to raczej ostatnią B) Chodziło o pokazówkę i pokazanie mu miejsca w szeregu.Skończyło się tak że za Pudzianem od IFSY odeszła firma MetRx , która była głównym sponsorem,odeszli kolejni zawodnicy,pojawili się kolejni nowi . IFsie udało się jeszcze trwać przez kilka lat dzięki obecności Savickasa,Virastiuka,Bergmanisa ale na niewiele to dało. Rozpadli się dość szybko..Wygląda na to jednak że wszystko pomału wraca na właściwe tory i ponownie mozemy cieszyć się jednymi Mistrzostwami Swiata gdzie spotykają się najsilniejsi na świecie podczas jednego turnieju. Kilka lat bałaganu jednak było.Dlatego też dla mnie tytuły mistrzowskie Pudziana zdobyte podczas rozłamu nie są warte tyle co te ,które zdobył startując z wszystkimi najsilniejszymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tutaj się zastanawiają jakie odżywki/koksy stosuje Pudzian ;-) a mnie trapi inne pytanie... postawić kilka dyszek na Niego czy nie ??? Dziś widzę kurs 2.3 na Pudziana na betclic... tak mi rozum podpowiada, że Pudzian nadal jest leszczem w MMA i pewnie Sylvia skopie mu tyłek ale ten kurs... hmm co myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja postawiłem 50 zł na Pudziana ale po kursie 2.95 choc nie sadzę że wygra...ale żal z takiego kursu nie skorzystac bo przewaga Sylvi nie jest az tak duza w stosunku do takiego kursu


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-) a gdzie takie kursy dają??? pewnie już po ptokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Pudzian z dniem dzisiejszym raczej zakończy karierę MMA :rolleyes:


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-) a gdzie takie kursy dają??? pewnie już po ptokach

 

w expekt...jeszcze aktualne


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach:

tuba

 

-----------------------

Z przykrością to oglądałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żałosne było ! Pięknie go obił Sylvia ! Wiedziałem że ten gnom(pudzian) wpiernicz dostanie ;)

Krew się pieknie lała :D:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Od początku wiedziałem, że Pudzian nie ma czego szukać w MMA. Wszystko na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie ma kondycji - ale czego wymagać - jak z biegania to tylko spacer farmera - sam sie położył na ringu, nie miał siły dalej stać ..........


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaaahahaahaahahahahahahaahha....................tyle w tym temacie:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...ale urwał:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również pisałem wczesniej że nie ma szans z Sylvia ale Panowie.... trochę szacunku....wiadomo zaczął się rozmieniać na drobne ale to dalej Polak i szacun za to że odważył się wyjść do ringu z takim doświadczonym zawodnikiem...... co jak co ale szacunek mu się chyba należy


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również pisałem wczesniej że nie ma szans z Sylvia ale Panowie.... trochę szacunku....wiadomo zaczął się rozmieniać na drobne ale to dalej Polak i szacun za to że odważył się wyjść do ringu z takim doświadczonym zawodnikiem...... co jak co ale szacunek mu się chyba należy

Hm... to nie jest takie proste.. (chyba). Jeśli wystartował w MMA, żeby się sprawdzić albo spełniać swoje marzenia.. to tak - szacun... Lecz jeśli po prostu zbiera na emeryturę (w czym oczywiście nie ma nic złego)... Jak już pisałem walke oglądałem z przykrością. Jestem kompletnym laikiem, ale po tej walce ciśnie mi się na usta (klawiaturę) jedno słowo: bezradność (Mariusza).

A co do tego, że jest Polakiem... Ryzykowny argument, bo zaraz ktoś napisze, że swoim występem przyniósł wstyd Polsce. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem.

Wchodze na yourube pewnie bedzie walka!

 

P.S Nic ciekawego. Mało efektów specjalnych :rolleyes:

 

Co do Pudziana? To jego 3 walka w MMA. Pudzian się troszkę przeliczył.

Sylvia walczy od lat na ringu MMA. Pudzian dopiero zaczyna i naprawdę to, ze jest najsilniejszym człowiekiem

świata nie daję mu ani trochę więcej szans w pojedynku z doświadczonym zawodnikiem.

Mimo wszystko wielki szacunek dla naszego rodaka za odwagę.

 

Pozdro


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.