Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pudzian to taki polski Bob Sapp, ( tylko mniejszy ) jest duzy, silny ( ale nie najsilniejszy na świecia, wystarczy zobaczyc zawody Arnold Classic )i jak to ktos fajnie napisał, dobrze mu

idzie lezenie na przeciwniku ;) Napewno bardzo duzo osiagnął w SM, i tego sportu powinien sie trzymac, nie od dzis wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do d. Z mojej strony zycze mu jak najlepiej, ale osobnika o takiej przeszłosci sportowej i wieku ciezko jest przerobic na super wojownika, napewno jakies walki bedzie wygrywał, ale na szczycie to ja go nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzem moim zdaniem nie będzie nigdy ale życze mu jak najlepiej.

W sumie szukanie wyzwań w innej dyscyplinie kiedy osiągnęło się wszystko jest normalne - Jordan grał w baseball, Schumacher przerzucił się na dwa kółka itd. Jakie były tego wyniki chyba wszyscy wiedzą ale to chyba bardziej chęć rywalizacji.

Naprawdę nie sądzę, żeby ktokolwiek kto zajmował się jakimś sportem profesjonalnie (i wie ile pracy, czasu, wyrzeczeń i również szczęścia było potrzebne) myślał że w wieku prawie emerytalnym jak na sportowca przejdzie do innej dyscypliny i tam wszystkim pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie kolejną walkę Pudziana z Panem Sylvią ? Osobiscie uważam ze tym razem jeszcze wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie kolejną walkę Pudziana z Panem Sylvią ? Osobiscie uważam ze tym razem jeszcze wygra.

 

Moim zdaniem może mieć ciężko. Wydaje mi się, że przegra tą walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że Pudzianowski przegra z Sylvia


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że Pudzian wyciągnął wnioski z walki z Kawaguchim i zwycięży, choć pewnie nie będzie to takie łatwe, jak z Najmanem


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że Pudzian wyciągnął wnioski z walki z Kawaguchim i zwycięży, choć pewnie nie będzie to takie łatwe, jak z Najmanem

 

Jakie wnioski? Pójdzie na niego jak na Najmana? Styl wiejsko-dyskotekowy?

Kondycji to on raczej w 2 tygodnie nie nabrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i w 2 tygodnie niczego wielkiego nie da się wymyśleć...... jedyna szansa że nie podpali się i zacznie myśleć i walczyć z głową...bo jak się rzuci szaleńczo na Sylvie ten go bardzo łatwo może skarcic


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO wygra z Sylvia, biorac rzecz na logike sportu zawodowego, nie byloby tej walki, gdyby mial nie wygrac :blink:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO wygra z Sylvia, biorac rzecz na logike sportu zawodowego, nie byloby tej walki, gdyby mial nie wygrac :blink:

Mam podobne obawy... To znaczy życzę Mariuszowi wygranej, ale uczciwej wygranej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach Sylvia raczej przegrywa, popełnia sporo błedów, mozna rzec ze sie chłop wypalił, to jest szansa dla Mariusza, ale i tak Pudzian ma pod górkę. Wystąpi nie przed swoją widownią, no i strefa czasowa. Tak czy siak życze mu wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo wychowawcze te sukcesy pudziana. na calym swiecie walczy sie z dopingiem, a tu stawia sie pomnik sterydom....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silvia przez poddanie...

Tak mi coś podpowiada.

W tym starciu Pudzian traci swoje walory- przeciwnik jest cięższy i wyższy, dużo wyższy.

 

Mariusz może do niego w ogóle nie podejść- długi lewy prosty i low kick.

 

Życzę Mariuszowi wygranej, ale przeciwnik jest trudny. Nie jest to najlepszy moment w karierze Silvi, co daje jakąś szansę Mariuszowi.

 

 

A kolejne walki Mariusza mają wyglądać tak:

Paweł Nastula,

Hong Man ch*j:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo wychowawcze te sukcesy pudziana. na calym swiecie walczy sie z dopingiem, a tu stawia sie pomnik sterydom....

 

 

Jak na razie nic mu nie udowodniono,

 

Doping jest w każdej dziedzinie sportu, tylko po niektórych go lepiej widać.

 

Nie bronię nikogo, ale po wszystkich kulturystach to widać i to wiadomo. Jak na razie nic nie zrobiono.

 

Ze sportów, które aspirowały do olimpiady (ma się pojawić na olimpiadzie) najwięcej naliczono - golfie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo wychowawcze te sukcesy pudziana. na calym swiecie walczy sie z dopingiem, a tu stawia sie pomnik sterydom....

 

Nie walczy się z dopingiem, tylko stwarza się pozory walki z dopingiem. Każdy rozsądny człowiek wie, że praktycznie każdy sport jest obecnie oparty na dopingu.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie walczy się z dopingiem, tylko stwarza się pozory walki z dopingiem. Każdy rozsądny człowiek wie, że praktycznie każdy sport jest obecnie oparty na dopingu.

 

 

80% sportowców zgodziłoby się brać nawet śmiertelny doping o ile przez 5lat byliby mistrzami świata/olimpijskimi w danej dziedzinie.

 

Kasa i chęć sławy są silniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywscie masz michu racje- sport wyczynowy jest na takim poziomie, ze faktycznie, uogolniajac, smialo mozna powiedziec, ze kto nie smaruje ten nie jedzie. ale sportowcy dopingiem wspomagaja swoje umiejetnosci. a nasz supermario kolejnosc odwrocil. najpierw sie 'najadl' i dopiero z tego robi uzytek. nie ustawiajcie mi prosze kota ogonem bo moje przeslanie w poprzednim poscie dotyczylo zlego przykladu dla mlodych ludzi, bo to ze doping jest silą przewodnia w zyciu pudziana to jest fakt niepodwazalny. a jezeli uwazazacie, ze wszystko jest ok to ciekawy jestem ilu z was postawi mariusza przed swoim synem jako przyklad godny nasladowania.. bo ja nie..

 

ps.moze i racja, ze 80 proc. i tym bardziej- czy nie mam prawa twierdzic, ze to nie jest wychowawcze? raz, ze to zwykle oszustwo, a dwa- zdrowie... nie wspomne juz o skrzywionej postawie zyciowej- po trupach do celu. jak zycie pokazuje, czesto doslownie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo wychowawcze te sukcesy pudziana. na calym swiecie walczy sie z dopingiem, a tu stawia sie pomnik sterydom....

 

Taaa... Tak się walczy, że mistrzyniami olimpijskimi zostają astmatyczki ;)

Walczy się raczej o to, jakie tu srodki stworzyć, żeby nie dało się wykryć. Zresztą doping dopingowi nierówny i w ogóle temat rzeka. Nie o to chodzi w wątku.

Moje pytanie - czy widziałeś, jak Pudzianowski przyjmuje sterydy? Jeśli tak, to są od tego stosowne organizacje, w których należy to zgłosić

 

CYT: "bo to ze doping jest silą przewodnia w zyciu pudziana to jest fakt niepodwazalny."

Masz jakieś dowody, czy tak Ci się wydaje? Skoro mówisz, że to fakt, to znaczy, że widziałeś, jak przyjmuje te srodki, znasz ludzi, którzy mu je dostarczają i w razie czego potrafisz to udowodnić.

Bo ja na przykład nie wiem, czy Pudzian je sterydy, czy może pije paliwo rakietowe, czy też urósł taki na golonce


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil- nie badz przekorny.. po co wyjezdzasz z takimi tekstami? skoro tak to napisz mi, ze uwazasz, iz pudzian jest czysty.. wiesz dobrze, ze nie.. nie ma mariusz talentu do bijatyk. nadrabia sercem i sila. pierwszego mu nie odmowie, a drugie ma dzieki KOKSOM. i przykro mi bedzie ogladac jak rozbija ta nadludzka sila niepokonanego przez wiele lat w swojej dziedzinie pawla nastule, ktory jest dla mnie wielkim sportowcem.. ot co.. nie naskakujcie niepotrzebnie na mnie za to, ze lubie gre fair..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CYT: "bo to ze doping jest silą przewodnia w zyciu pudziana to jest fakt niepodwazalny."

Masz jakieś dowody, czy tak Ci się wydaje? Skoro mówisz, że to fakt, to znaczy, że widziałeś, jak przyjmuje te srodki, znasz ludzi, którzy mu je dostarczają i w razie czego potrafisz to udowodnić.

Bo ja na przykład nie wiem, czy Pudzian je sterydy, czy może pije paliwo rakietowe, czy też urósł taki na golonce

 

Ćwiczyłeś kiedyś?

Jeżeli ćwiczyłeś to powinieneś wiedzieć, że to fakt niepodważalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, prawie na każdej amatorskiej siłowni koksują, a Wy poddajecie w wątpliwość koksowanie strongmenów? ;)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil- nie badz przekorny.. po co wyjezdzasz z takimi tekstami? skoro tak to napisz mi, ze uwazasz, iz pudzian jest czysty.. wiesz dobrze, ze nie.. nie ma mariusz talentu do bijatyk. nadrabia sercem i sila. pierwszego mu nie odmowie, a drugie ma dzieki KOKSOM. i przykro mi bedzie ogladac jak rozbija ta nadludzka sila niepokonanego przez wiele lat w swojej dziedzinie pawla nastule, ktory jest dla mnie wielkim sportowcem.. ot co.. nie naskakujcie niepotrzebnie na mnie za to, ze lubie gre fair..

 

Każdy jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy.

Sport współczesny do duży przemysł wspomagający się nauką i techniką. Również farmacją. To wszyscy wiedzą. Natomiast oskarżenie o stosowanie niedozwolonej farmacji trzeba udowodnić, a Ty podajesz to jako dogmat.

Może Pudzian koksuje, a może nie. Możemy domniemywać, przypuszczać lub podejrzewać, ale nie możemy podawać tego, jako faktu, bo takie fakty są z - nomen omen - "Faktu", zeby nie powiedzieć z magla.

A jeśli lubisz grę fair, to tak właśnie graj. Podawaj jako fakt, to co sprawdziłes, a nie to, czego się domyślasz. W przeciwnym razie to nie jest fair ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyłeś kiedyś?

Jeżeli ćwiczyłeś to powinieneś wiedzieć, że to fakt niepodważalny.

 

Tak się składa, ze i owszem.

Właśnie dlatego wiem, że jedni koksują, a inni nie.

 

Wszyscy lekarze biorą łapówki. Wszyscy urzędnicy są skorumpowani. Wszyscy bogaci kradli i oszukiwali. Wszyscy sportowcy koksują...Panowie, nie uprawiajmy magla. Są tezy, to proszę o dowody ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, ze i owszem.

Właśnie dlatego wiem, że jedni koksują, a inni nie.

 

Wszyscy lekarze biorą łapówki. Wszyscy urzędnicy są skorumpowani. Wszyscy bogaci kradli i oszukiwali. Wszyscy sportowcy koksują...Panowie, nie uprawiajmy magla. Są tezy, to proszę o dowody ;)

 

Jeżeli ćwiczyłeś i widząc Pudziana twierdzisz, że on to wszystko wyćwiczył bez wspomagania to jakby to powiedzieć żyjesz w świecie baśni.

Ja nie twierdzę, że wszyscy ćwiczący koksują, ale widzę zaje...... dużą różnicę pomiędzy tymi którzy ćwiczą na siłowni od lat, a między tymi którzy ćwiczą od roku i są o wiele bardziej wyrzeźbieni i umięśnieni od tych ciężko pracujących na swoją sylwetkę.

Widząc Pudziana jestem w 100% pewny, że tej sylwetki nie uzyskał przez same ćwiczenia, a już na pewno nie uzyskał takiej siły przez same ćwiczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chronofil ma zawsze ciekawe teorie,tak samo jak ta która głosiła że skoro Pudzianowski jest silny to ma szybki cios a skoro ma siłę i szybkość to jego cios będzie potężny.Jak pokazała walka z panem z Japonii-nie ma ciosu bo nie ma techniki,a jego szybkość jest za mała ;)

 

Poddawanie w wątpliwość czy Pudzianowski używał sterydów (tak to nazwijmy ogólnie) jest zupełnie bez sensu,skoro sam Mariusz w wywiadach dawal do zrozumienia że oczywiście się wspomaga.I bardzo dobrze,bo nie ma co z siebie robić idioty zaprzeczając faktom które są oczywiste.A że chłopak oprócz dopingu ma świetną genetykę i predyspozycje to sprawa oczywista,bo większość osób jedząc latami koksy z wiadra prędzej by umarła niż osiągnęła wyniki Pudzianowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.