Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Szybciej się nie da - już kupiony :) Za dwa dni powinien być.

 

I to mi się podoba.

Nowy Rok - nowe decyzje

Nowe decyzje - szybkie decyzje :)

 

Też mi się podoba ten ciemniejszy i czekam na fotki z jakąś porównywajką z Twojej strony. :P

 

Szukalem naszego podforumowego tematu o frogach, wiem ze był taki, ale nie mogłem znaleźć. Wyszukiwarka nie pomogła, bo nie pamiętałem dokładnego tytułu, a gdy szukałem wzrokowo, to dostałem oczopląsów :)

Tam przydałoby się też powpisywać, bo troche zmian i nowych frogów na forum przybyło - na szybko myśląc razem z Toba, są już trzy osoby

A wygląda na to, że to nie koniec

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup ciemnego , bo nie wygląda jak zabaweczka. Jest solidny, wykonany z porządnych materiałów i udało się go kupić w rozsądnej cenie z polskiej dystrybucji. Materiał poglądowy oczywiście będzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW-B5000MB-1. Ładny. Tu przyznam, że Casio się postarało.d228e5b33b67795e968ebfcdd2ed228d.jpg4de14c160e5e0f419fa9f3d16ae05192.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
16 minut temu, TomG80 napisał(-a):

GMW-B5000MB-1. Ładny. Tu przyznam, że Casio się postarało.d228e5b33b67795e968ebfcdd2ed228d.jpg4de14c160e5e0f419fa9f3d16ae05192.jpg

Jak nie wywalą z 4k za niego to można pomyśleć 😂 bo trybi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, TomG80 napisał(-a):

GMW-B5000MB-1. Ładny. Tu przyznam, że Casio się postarało.d228e5b33b67795e968ebfcdd2ed228d.jpg4de14c160e5e0f419fa9f3d16ae05192.jpg


Bardzo fajny czarnuch 😎

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KRZYSIO napisał(-a):

No i jest :)

IMG_20220105_165107.jpg


Świetny zegarek. Dobry wybór. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
56 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Bardzo fajny czarnuch 😎

 

 

U nas pewnie ze 3k 

 

expecting the price to be around $600 in the U.S " 

 

w februłary 

Edytowane przez grzechu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

GMW-B5000MB-1. Ładny. Tu przyznam, że Casio się postarało.

 

Świetny jest. Poważny konkurent dla dotychczasowej czarnej wersji. No OK, wygrywa w przedbiegach, mam nadzieję, że nie ostudzą mojego zapału ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Louis Cypher napisał(-a):


Bardzo fajny czarnuch 😎

 

 

Super, na szczęście nie w połysku  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

No i jest :)

 

Bardzo ładna jest ta wersja, gratulacje :) Długo mnie kusiła, ale jakoś się przemóc nie mogłem do analogowej żaby i odpuściłem temat. Mogliby wydać podobną żabkę na bransolecie, ale w wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




A coś wiadomo o tym wynalazku?


Jak pokażą nieco żywsze zdjęcia, niż te rendery, to coś więcej można będzie o nim powiedzieć, ale w mojej ocenie to jeden z grubszych przerostów formy nad treścią. Moduł ma ponoć to samo, co zwykłe GMW-B5000, bezel składa się z kilku elementów, chyba po to, że za bardzo nie mieli pomysłu, co zmienić, żeby jeszcze więcej kasy wydoić z ponadnormatywnie popularnej metalowej kostki.
Wg mnie to konkretne MRG jest chyba najbardziej przeszacowane cenowo ze wszystkich nowożytnych MRG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o wiele lepszym ruchem byłoby wypuszczenie na samym początku tytanowej kostki jako MRG. Ot stalowa kostka to GMW-B5000, tytanowa to MRG-B5000. Nawet gdyby cena takiego "mistera" była o kilka złotych wyższa, to sądzę, że inaczej by działała na psychikę fanów G-Shocków i na samą sprzedaż. Sam bym pewnie kupił, bo to byłaby zawsze (wprawdzie jedynie z nazwy) półka wyżej, a tak tytanowej kostki nie kupię, chociaż mi się bardzo podoba, bo uważam, że 6-7k to zdecydowanie za dużo za "zwykłą" kostkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał(-a):

że 6-7k to zdecydowanie za dużo za "zwykłą" kostkę

👍🥂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


 A jakby Casio wypuściło 2 wersje nowej metalowej kostki, to którą byście brali?

 

 

08DFE62E-FECF-4D20-B7B9-6E6299530666.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku starej czarnej kostki bym się nie zastanawiał i brał negatyw, to tutaj miałbym nie lada zagwozdkę. Chyba jednak pozytyw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał(-a):

O ile w przypadku starej czarnej kostki bym się nie zastanawiał i brał negatyw, to tutaj miałbym nie lada zagwozdkę. Chyba jednak pozytyw :)


Pozytyw chyba jednak lepiej wygląda w tym modelu. Zobaczymy, co Casio wypuści… A jakby co to wyświetlacz można zmienić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):


 A jakby Casio wypuściło 2 wersje nowej metalowej kostki, to którą byście brali?

 

 

08DFE62E-FECF-4D20-B7B9-6E6299530666.jpeg

 

Pamiętam podobne dylematy jak w 2009 Casio wypuściło GW5000 w pozytywie i negatywie

Też ludziska się zastanawiali...GW5000 czy moze jednak GW5000B :P

Byli i tacy co pogodzili jedno z drugim - i nabyli obie wersje

 

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie...to... zmieniam prace, biore kredyt i kupuje oba. Z tą tylko róznicą iż zaczekałbym na wersje w tytanie :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A jakby Casio wypuściło 2 wersje nowej metalowej kostki, to którą byście brali?
 
 
08DFE62E-FECF-4D20-B7B9-6E6299530666.thumb.jpeg.14da18787502ed8eb69ba61124aab26f.jpeg

Oczywiście, że JA brałbym pozytyw. Ale tym razem negatywem nie pogardzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

 A jakby Casio wypuściło 2 wersje nowej metalowej kostki, to którą byście brali?

jak jest dylemat nie do rozstrzygnięcia  - to według niepisanych zasad forum bierze się dwie !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Pozytyw chyba jednak lepiej wygląda w tym modelu. Zobaczymy, co Casio wypuści… A jakby co to wyświetlacz można zmienić 🙂

 No niestety nie można, no chyba, że ma się dawcę, ponieważ do GMW-B5000 nie są oferowane osobno wyświetlacze, tylko całe moduły. Ale przy cenie całego zegarka to nawet cena modułu może nie być przerażająca dla właściciela i będzie w stanie sobie taki moduł zakupić i wymienić, a w razie potrzeby negatywowy upłynnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


 A jakby Casio wypuściło 2 wersje nowej metalowej kostki, to którą byście brali?

 

O ile przy pierwszych metalowych kostkach nie miałem dylematu i od razu wybrałem negatyw, tak tutaj zdecydowanie wolałbym wersję pozytywną. Fajnie by było, gdyby też się pojawiła.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomG80 napisał(-a):

 No niestety nie można, no chyba, że ma się dawcę, ponieważ do GMW-B5000 nie są oferowane osobno wyświetlacze, tylko całe moduły. Ale przy cenie całego zegarka to nawet cena modułu może nie być przerażająca dla właściciela i będzie w stanie sobie taki moduł zakupić i wymienić, a w razie potrzeby negatywowy upłynnić.


Ile szekli kosztuje moduł?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.