Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość losu12

W sumie na zegarku są 2 rodzaje tego złotego, boki są błyszczące, reszta matowa :D i dodatki czarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zapadł w letarg, a chętnie pooglądałbym Wasze zdobycze.

 

Miesiąc temu udało mi się zakupić swój pierwszy zegarek. Wybór padł na Tissota T91.1.483.31 (dorwałem go w jednej z trójmiejskich galerii). Dla zainteresowanych dwie fotki (mam nadzieję, że ich rozmiar jest w porządku).

 

IMG_0262.JPG

 

IMG_0257.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki fajny model z podwieszanymi indeksami. Tak z ciekawosci trafiles w normalnym sklepie i byl sprzedawany jako nowy?

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki fajny model z podwieszanymi indeksami. Tak z ciekawosci trafiles w normalnym sklepie i byl sprzedawany jako nowy?

Dokładnie tak, w Kruku go znalazłem. Koniecznie chciałem coś z białą tarczą i w sumie urzekła mnie też bransoleta. Mechanizm leci jakieś 10+sec na dobę, także mieści się w normie.

 

O ile się orientuję jest już nowszy model tego PRSa, więc trochę zaskoczyłem się widząc go na wystawie. Możliwe, że jakiś niedobitek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu z nowym nabytkiem, jeszcze folie na deklu i tarczy nie zdjęte :)

post-41364-0-16726200-1363714764_thumb.jpg

Edytowane przez blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurdzo ten model juz od paru latek jest nie produkowany, dlugo cos w tym kruku musial polezec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurdzo ten model juz od paru latek jest nie produkowany, dlugo cos w tym kruku musial polezec.

Dlatego mówię, że się delikatnie zdziwiłem. Grunt, że wszystko jest ok (mam nadzieję, że problemów z nim nie będzie). A szczerze mówiąc ten starszy model lepiej mi się podoba, więc w sumie nie mam czego żałować.

 

@blake

gratuluję ładnego zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurdzio masz gwarancje wiec nie ma sie czym przejmowac. Ja tez mam PRS-a ale tego nowszego, najfajniejszy byl by taki mix WR i bezel z nowego, oraz podwieszane indeksy z starego :)

 

13yih3r.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blake ja właśnie się zastanawiam nad podobnym (tylko w złotym odcieniu). Pieniądze mam tylko do tej pory nosiłem dużo mniejsze Seiko i jak założyłem w sklepie le locla to się przestraszyłem jego wielkością i nie kupiłem (nadgarstek niewielki, około 17 cm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ptaku

oczywiście gwarancja jest więc wszystko w porządku :) a Twoja "młodsza siostra" też elegancko się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaku: W sumie nie ma się co dziwić. Od paru lat są takie czasy, że zegarki leżą na witrynach i 2 i 4 lata. A jak znikają to w wielu przypadkach po prostu zmieniają lokacje (inny sklep z danej sieci)

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę piękny...

post-41364-0-41081900-1364047335_thumb.jpg

post-41364-0-61832900-1364047345_thumb.jpg

Edytowane przez blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny Tissot na kwadracie

 

5ldx8x.jpg

 

rvd4lj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powłoka wszystko z nią w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie mogę narzekać wygląda cały czas pięknie, do tego niestety jest najdokładniejszy z moich zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym i ja dołączyć do tego szacownego grona posiadaczy Tissotów.

To mój nabytek.

 

post-60927-0-65680300-1364925245_thumb.jpg

post-60927-0-17957200-1364925260_thumb.jpg

post-60927-0-34603700-1364925277_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powłoka wszystko z nią w porządku?

A co jest z tą powłoką nie tak że pytasz ? ściera się, rysuje czy co ?

Edytowane przez czarek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Tissotki. Do Seastara dołączył dzisiaj Le Locle (kupiony przez żoncię na 55 urodziny :D )

post-1208-0-87223000-1365362938_thumb.jpg

post-1208-0-32814900-1365362976_thumb.jpg

post-1208-0-72084800-1365362978_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie le locla ciekawi mnie jednak co myślicie o trwałości powłoki PVD w tym modelu.

Zapytam jeszcze jaka jest grubość tej powłoki na modelu który sobie upatrzyłem (nie mogę tej informacji odnaleźć)

To model który mam zamiar kupić

DSC_1168.JPG

Edytowane przez czarek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest z tą powłoką nie tak że pytasz ? ściera się, rysuje czy co ?

 

No chodzi o to że, obawiam się że przy codziennym użytkowaniu powłoka może okazać się niezbyt trwała i mogą pojawiać się odpryski. Sam się zastanawiałem nad zakupem z tą powłoką, ale przy codziennym użytkowaniu w pracy zdecydowałem się na zwykłą kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to że, obawiam się że przy codziennym użytkowaniu powłoka może okazać się niezbyt trwała i mogą pojawiać się odpryski. Sam się zastanawiałem nad zakupem z tą powłoką, ale przy codziennym użytkowaniu w pracy zdecydowałem się na zwykłą kopertę.

Dzięki z odpowiedź, myślałem po prostu że miałeś jakieś złe doświadczenia z tego typu powłoką.

Ale nic to, dziś stałem sie posiadaczem tissota le locle takiego jak zapostowałem na zdjęciu powyżej. Mam nadzieję że powłoka będzie trwała a zegarek bez awarii będzie mi służył długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.