Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co jest grane..lecz gdy w Imageshack zmieniam język to się powiększają.... :)))

w "dziadkowym" rysy na tarczy to moja sprawka...:))

nożyczkami skrobałem indeksy bo dziadek twierdził , że sczerniały i są mało widoczne...

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Są już reedycje Tissota:Tissot Heritage 150th Anniversary Chronometer T66.1.711.31 oraz Tissot Heritage Navigator COSC Chronometr T078.641.16.037.00.Piękne.Z certyfikatem COSC.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrzucam fotki mojego Tissota :D jestem mega zadowolony! Pięknie cyka :D

Fotki robione są na szybkiego. Jak będe miał więcej czasu to wrzucę kolejne. Pozdrówka!

post-34410-0-61409700-1366645351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrzucam fotki mojego Tissota :D jestem mega zadowolony! Pięknie cyka :D

Fotki robione są na szybkiego. Jak będe miał więcej czasu to wrzucę kolejne. Pozdrówka!

post-34410-0-06208200-1366645445_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa 2013 w hokeju na lodzie - jednym ze sponsorów ponownie jest Tissot.

Po zakończeniu każdego meczu najlepszy zawodnik otrzymuje zegarek Tissot. Niestety nie mozna dojrzeć, jaki to typ zegarka. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić co zrobić, gdy odchył po paru minutach jest kilkanaście sekund ? powoli zaczyna mnie to irytować. Wielokrotnie nastawiam dokładnie czas i zaledwie po kilku minutach robi się tak duży odchył na moim tissocie :( Można coś z tym zrobić, czy pozostało mi oddać zegarek do serwisu?

Edytowane przez Rafal 26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić co zrobić, gdy odchył po paru minutach jest kilkanaście sekund ? powoli zaczyna mnie to irytować. Wielokrotnie nastawiam dokładnie czas i zaledwie po kilku minutach robi się tak duży odchył na moim tissocie :( Można coś z tym zrobić, czy pozostało mi oddać zegarek do serwisu?

 

Prawdopodobnie włos Ci się skleił. Czasami wystarczy odpowiednio "potrząsnąć" żeby się rozkleił, czasem trzeba przedmuchać


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie włos Ci się skleił. Czasami wystarczy odpowiednio "potrząsnąć" żeby się rozkleił, czasem trzeba przedmuchać

 

ok,dzięki za odpowiedź. Będę o tym pamiętał. Na chwilę obecną zegarek chodzi dokładnie. Poczekam do jutra i zobaczę, jaki będzie odchył. Jak dalej będzie tak się działo to wtedy zastosuję Twoje metody :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim miłośników Tissotów. Mam do was pytanie. Sam posiadam T-race'a kwarcowego i jedna sprawa nie daje mi spokoju. Mianowicie chodzi mi o dużą wskazówkę. Czy wie ktoś, czy da się zrobić tak, żeby pokazywała ona sekundy, równo z sekundnikiem? Czy służy ona jedynie stoperowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tissoty :) Ma ktoś z Was jakieś fotki albo doświadczenia Tissota PRS 516 na Meshu ? Chciałbym go trochę pomoczyć na wakacjach a na pasku może być lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Melduje się e swoim Tissotem PR-518:

dsc02432w.jpg

dsc02427.JPG

dsc02441nb.jpg

dsc02467in.jpg

dsc02451o.jpg

Edytowane przez Dar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

20130603183115.jpg

 

20130603182424.jpg

 

Wysluzony ale z nowym pachem :P

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój trzynastolatek :)

 

 

p1000120p.jpg

 

 

p1000124b.jpg


    BueII 

Love it or leave !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu odebralem Seastara Limited. Numer 426/1000. W stosunku do wersji normalnej zostal baaardzo dopieszczony.

 

a1e7ff905b9ba9f4med.jpg

Chciałem kupić ale tuż przed skasowaniem należności sprzedawcy zwróciłem uwagę na wadę jaką ma ten zegareczek, po dotknięciu bezela zostaje coś w rodzaju "plamy" czarny pierścień jest cieniutki i pod spodem ma wolą przestrzeń. Prawdopodobnie po zanurzeniu w słonej wodzie będzie to wyglądało jeszcze gorzej i tak mają wszystkie egzemplarze. Ostatecznie zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek ;-)

post-31758-1371872435,5805_thumb.jpgquny8eva.jpg

 

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

post-31758-1371872451,704_thumb.jpg

Edytowane przez kluzik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam chęć zapisania siędo klubu ;)))))))  niebawem odbiorę paczuszkę z moim le locle !!!!!!! fotki dla porównania - ogladnięcia tutaj umieszczę pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.