Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Moich 5 custom+ Vicek EDC.Od lewej Pohan Leu +AdV Butcher UTL +Cultrotech Svarn 2 następnie od prawej AdV blue plain + Microtech Scarab 2 Marfione +Victorinox Compact - ASZ Custom:

 

49b9fa1f6575961f.jpg

 

6ad7da7010e90bdb.jpg

 

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popatrzycie sobie na zakupy Loco czy Porcelanowy to zobaczycie jak te wszystkie chińczyki mają takie same stockowe elementy z jednej kuwety niezależnie od producenta / logo.

Zmienia się tylko kształt klingi i rękojeści. Jakie fajne one by nie były na dłuższą metę staje się to strasznie nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalisz się kiedyś we własnym ogniu, chyba że inni wcześniej przypieką Ci boczku jak Kuklinowski Kmicicowi i vice versa. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Przemek84 napisał(-a):

 

 

Co to za pająki? :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

Moich 5 custom+ Vicek EDC.Od lewej Pohan Leu +AdV Butcher UTL +Cultrotech Svarn 2 następnie od prawej AdV blue plain + Microtech Scarab 2 Marfione +Victorinox Compact - ASZ Custom:

 

 

 

 

Napisz coś więcej o tym AdV blue plain. Zapewne poza moim budżetem, ale wyjątkowo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

Co to za pająki? :D

Wiem że fotka rozmazana, ale żeby aż tak?😳 Od lewej Native 5 Salt, Spydiechef, UKPK Salt. 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Przemek84 napisał(-a):

Wiem że fotka rozmazana, ale żeby aż tak?😳 Od lewej Native 5 Salt, Spydiechef, UKPK Salt. 

Rozmazane to są moje foty...😉

14 minut temu, rmak napisał(-a):

 

Napisz coś więcej o tym AdV blue plain. Zapewne poza moim budżetem, ale wyjątkowo mi się podoba.

To jest mid -tech.Stal N690 bardzo fajnie wykonany.Dobra mechanika na łożyskach.Bardzo ciekawie zaprojektowany klips do spodni.Jedyny minus dla mnie to fakt ,iż trochę ważny... coś koło 210 gram.).Obecnie jest sztuka na Lamnia i uważam ,że cena jest bardzo niska na to co oferuje ten nóż.Ostatnio widziałem znacznie drożej ten sam nóż na Lamnia ,więc może jest po zwrocie dlatego polecam dopytać przed zakupem jak to wygląda.W zestawie jest etui w którym możesz nosić ten nóż.

https://www.lamnia.com/pl/p/58849/noże/nóż-składany-andre-de-villiers-df-blue-plain

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Jest rewelacyjny, chociaż faktycznie trochę ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Przemek84 napisał(-a):

Wiem że fotka rozmazana, ale żeby aż tak?😳 Od lewej Native 5 Salt, Spydiechef, UKPK Salt. 

 

Zmyliły mnie kolory wpadające w zgniłozielony :D

Przy okazji, jeśli ktoś chciałby rozstać się z Native 5 to bardzo chętnie takiego przygarnę ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

Zmyliły mnie kolory wpadające w zgniłozielony :D

To po zielonym Rit Dye.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wpadły skamieniałe ryby, fajny nóż, chodzi płynniej niż zielony brat no i jest na alledrogo w cenie aliexpress.

 

IMG_20220602_171318.jpg

IMG_20220602_171348.jpg

IMG_20220602_171433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Przemek84 napisał(-a):

To po zielonym Rit Dye.


Wyszło kapitalnie!


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, karloss napisał(-a):

Do mnie wpadły skamieniałe ryby, fajny nóż, chodzi płynniej niż zielony brat no i jest na alledrogo w cenie aliexpress.

 

 

 

 

Bo alli oszalało z cenami. Jak czegoś szukam to teraz standardowo sprawdzam czy taniej nie dostanę na alledrogo, bo ktoś miał może zapasy po starych cenach.

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy znęcają się nad tanimi chińczykami 😁, no to macie

 

 

 

 

DSC_1565.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dodge66 napisał(-a):


Wyszło kapitalnie!

 

 Dzięki!

 

Native chciałem zrobić na limonkę i jestem mega zadowolony.

 

51410857798_2c024d9750_b.jpg

 

51375986456_88bf70e9f8_b.jpg

 

A UKPK jednolicie seledynowy. Może kiedyś jeszcze ciemniej zrobię.

 

52116429382_d783ceb743_b.jpg

 

A co do wcześniejszego pytania to raczej nie zamierzam sprzedawać. Może dokupię takiego samego z MagnaCut jak wyjdzie😉

 

Do pełni szczęścia brakuje mi w tym Native klipsa deep carry. MXGgear robi takie, ale nawet nie wiem czy wysyłają z USA do Polski. No i sama przesyłka to równowartość blaszki o ile dobrze pamiętam. Do tego podatki i można by mieć za to ze 2 chińczyki😳 Szkoda że nie mam w USA znajomych...

 

 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makora - wewnątrz elementy niklowo-borowe (brak rdzy) otwory do odprowadzania wody taki mniejszy Scarab. Może komuś się przyda wiedza.

F2CA20C2-56C6-46A0-BCA5-135E203AE1D7.jpeg

F58397F5-B7BE-4EE9-A58E-DA88C4FF319A.jpeg

002A720F-0967-4E5F-9E0A-EE5B525CA1A3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pamiko napisał(-a):

Microtech Makora.

D5F657B7-C5B5-4787-A547-C980F3D61FFE.jpeg

98EEE987-6C13-4A6B-86D9-DA4AEB6DEFD4.jpeg

FD3FCDAE-28DC-474D-BA00-9880E88F492C.jpeg

540B8802-A7D2-4E3A-9DE0-4F939720EBB0.jpeg

Świetna jest ta Makora też nad nią się zastanawiam.Szczególnie nowe wypusty z 2022 ,które posiadają jedną sprężynę przez co otwieranie i zamykanie jest bardzo zbliżone w komforcie do Scarab 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Scarab 2 też ma niklowo-borowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.