Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Morion napisał(-a):

spacer.png

Ciekawe kiedy nauczycie się podpisywać noże marką i modelem ?

1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Nie wiem po co kupiłem😁,ale na shargu był upust. No i koniec produkcji.

 

 

20240320_193602.JPG

20240320_193622.JPG

Civivi zbańczyło ? 🤣🤣🤣 A tak prężnie wspierałeś tego producenta swoją gotówką 🤪😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec produkcji tego modelu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeden z niewielu fixedów od Roberta Cartera. 

Przez przypadek (paczka zaginęła i po dłuższym czasie w końcu doszła) mam dwa i mogę jeden odstąpić po kosztach.

Stal D2, okładziny z brązowo czarnego G10, długość noża 210 mm, klinga 95 mm. Pochwa z brązowej skóry, jak na zdjęciu; warto dorobić kydex. Stan idealny

20240318-085601.jpg

 

 

20240318_085639.jpg

 

20240318_085608.jpg

 

 

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Czy mieliście może do czynienia z nożami firmy Bestech? Wiem z że to Chińska firma, stąd moje wątpliwości czy warto kupić nóż od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lestaf napisał(-a):

Cześć! Czy mieliście może do czynienia z nożami firmy Bestech? Wiem z że to Chińska firma, stąd moje wątpliwości czy warto kupić nóż od nich.

Miałem krótką chwilę z takim nożykiem , całkiem fajny za nieduże pieniądze 🤗🤗🤗

IMG_20240321_133406.jpg

Bestech Texel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lestaf napisał(-a):

Cześć! Czy mieliście może do czynienia z nożami firmy Bestech? Wiem z że to Chińska firma, stąd moje wątpliwości czy warto kupić nóż od nich.

Mieliśmy i mamy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tymi dwoma nożami, z czego tylko Bestecha widziałem na żywo i bardzo mi się spodobał. Myślicie, że lepiej brać Bestecha czy kupować kota w worku i zamówić Cold steel?

1270458401fe26d673038e1375bde34f.jpgbabfc38c5e148f295c6eeb52bcba7fc6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lestaf napisał(-a):

Zastanawiam się nad tymi dwoma nożami, z czego tylko Bestecha widziałem na żywo i bardzo mi się spodobał. Myślicie, że lepiej brać Bestecha czy kupować kota w worku i zamówić Cold steel?

1270458401fe26d673038e1375bde34f.jpgbabfc38c5e148f295c6eeb52bcba7fc6.jpg

A brać to co się komu podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Lestaf napisał(-a):

Zastanawiam się nad tymi dwoma nożami, z czego tylko Bestecha widziałem na żywo i bardzo mi się spodobał. Myślicie, że lepiej brać Bestecha czy kupować kota w worku i zamówić Cold steel?

1270458401fe26d673038e1375bde34f.jpgbabfc38c5e148f295c6eeb52bcba7fc6.jpg

 

 

Krótko mówiąc można to zobrazować tak, że ten Bestech jest chińskim nożem ze sztampy  w budżecie 300złi będzie jak każdy chiński telefon dla przykładu jakieś Redmi - działa i dzwoni,

a Cold to tak jakbyś w tym samym budżecie kupił z Olx jakiegoś starego Galaxy S1X - czuć, że to kiedyś był jednak flagowiec. Jedno i drugie z Tajwanu. CS ma trochę więcej nożowego DNA - ma szansę zostać na dłużej w kieszeni i na lata. To już jednak sam musisz ocenić czy się z tym zgadzasz, zawsze można kupić jedno i drugie przez net i oddać w 14dni bez podania przyczyny, byle nic nimi nie ciąć bo nie uznają, po prostu obejrzeć, pomacać.

Oba są za 300zł - nie ma tu zbytnio miejsca na wielkie doktoraty, można się kierować tym co się bardziej podoba, to nie są złe nożyki. Mają inny profil klingi, więc pomidora ukroją inaczej, ale nie do tego zostały głównie stworzone. Szczególnie CS, który grzbietem ma bardzo grubą klingę. Zależy do czego chcesz używać te dwa typy noży.

Bestech na pewno podda się się szybciej przy takim harcorowym traktowaniu i dźganiu, ale ciąć będzie lepiej.

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w gaciach mini tasaczek

 

 

20240322_093017.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżonka poszła na emeryturę, więc spędzam więcej czasu w warsztacie. Jeśli ktoś z Kolegów potrzebuję to naostrzę i dopieszczę nóż gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, goral_ napisał(-a):

Małżonka poszła na emeryturę, więc spędzam więcej czasu w warsztacie. Jeśli ktoś z Kolegów potrzebuję to naostrzę i dopieszczę nóż gratis.

Wyślę Ci wszystkie moje ostrości w jednej paczce, albo na palecie...

Ten "gratis" jest niezwykle kuszący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zadra napisał(-a):

Wyślę Ci wszystkie moje ostrości w jednej paczce, albo na palecie...

Ten "gratis" jest niezwykle kuszący :)

wolałbym partiami, nie chciałbym, żebyś został bezbronny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, goral_ napisał(-a):

wolałbym partiami, nie chciałbym, żebyś został bezbronny....

żartowałem. 

Nie obrobiłbyś się przez rok, a przecież osiołkiem trzeba pojeździć no i żonkę czasem ugłaskać żeby do dom wpuściła na zupkę.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnej soboty 👊

IMG_0381.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2024 o 13:11, Lestaf napisał(-a):

Cześć! Czy mieliście może do czynienia z nożami firmy Bestech? Wiem z że to Chińska firma, stąd moje wątpliwości czy warto kupić nóż od nich.

Cześć, właśnie odebrałem pierwszy model od nich - bestech slasher. Bardzo przyjemny pizdryk 😉

Nie wiem dlaczego masz wątpliwości, Chiny mają wiele firm , które trzymają dobry lub mega wysoki poziom.

Na końcu porównanie z civivi brigand.

IMG_20240323_140855.jpg

IMG_20240323_140912.jpg

IMG_20240323_141841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, karloss napisał(-a):

Cześć, właśnie odebrałem pierwszy model od nich - bestech slasher. Bardzo przyjemny pizdryk 😉

Nie wiem dlaczego masz wątpliwości, Chiny mają wiele firm , które trzymają dobry lub mega wysoki poziom.

Na końcu porównanie z civivi brigand.

 


Po co Ci 2 takie same noże? 😁

 

 

 

PS. Musiałem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.