Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi



Od dołu. Civivi jest mniejszy niż myślałem. Faktycznie taki mały zgrabny elegancik do otwierania listów. Dosyć łatwo się otwiera. W mojej subiektywnej ocenie 6/10 vs oczekiwania. Subjugator wizualnie nawet ok ale za nic nie mogę go kciukiem otworzyć ( ten kolek powinien byc chyba dalej od rękojeści ). W ogóle jakoś ciężko się otwiera. Subiektywna ocena 3/10. Reiver super wygląda, nawet lepiej niż na zdjęciach. Ma odpowiedni dla mnie ciężar . Kciukiem udaje mi się go otworzyć  tak do połowy. Subiektywna ocena 9/10. Byłby max gdyby nie to otwieranie. 



Gdzie kupowałeś? Ciekawy ten Reiver, najgorzej, że wszystkie wersje mi się podobają.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, deepex napisał(-a):

Od dołu. Civivi jest mniejszy niż myślałem. Faktycznie taki mały zgrabny elegancik do otwierania listów. Dosyć łatwo się otwiera. W mojej subiektywnej ocenie 6/10 vs oczekiwania. Subjugator wizualnie nawet ok ale za nic nie mogę go kciukiem otworzyć ( ten kolek powinien byc chyba dalej od rękojeści ). W ogóle jakoś ciężko się otwiera. Subiektywna ocena 3/10. Reiver super wygląda, nawet lepiej niż na zdjęciach. Ma odpowiedni dla mnie ciężar . Kciukiem udaje mi się go otworzyć  tak do połowy. Subiektywna ocena 9/10. Byłby max gdyby nie to otwieranie. 

20221206_154851.jpg

 

Niby oczywista sprawa, ale czy zwracasz uwagę na to, żeby podczas otwierania noży z blokadą framelock nie dociskać przypadkowo listka blokady?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Taki se zestawik.

IMG_20221207_133654_3.jpg

Ten na dole fajny, co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stierlitz napisał(-a):


 

 


Gdzie kupowałeś? Ciekawy ten Reiver, najgorzej, że wszystkie wersje mi się podobają.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Sharg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, satanic napisał(-a):

Ten na dole fajny, co to?

Civivi Plethiros. Brąz czy mosiądz sam już nie wiem😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Stierlitz napisał(-a):

Gdzie kupowałeś? Ciekawy ten Reiver, najgorzej, że wszystkie wersje mi się podobają

Lamnia. Reiver podoba mi się coraz bardziej. Jest świetny, ja widzę w nim coś z miecza samurajskiego.

3 godziny temu, laferty napisał(-a):

 

Niby oczywista sprawa, ale czy zwracasz uwagę na to, żeby podczas otwierania noży z blokadą framelock nie dociskać przypadkowo listka blokady?

Ooo, dzięki. Zwrócę uwagę. 

Edytowane przez deepex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

20221207_145914-01.jpeg

O wreszcie jakiś scyzoryk 😁😁😁

IMG20221207170657.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

O wreszcie jakiś scyzoryk 😁😁😁

IMG20221207170657.jpg

Mam jesCze tinkera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Mam jesCze tinkera 

U mnie to nie wszystkie 😁😁😁 Np taki po serwisie w Szwajcarii 

IMG20220413172046.thumb.jpg.981f8160ebd4e06b45f06540f934b8e6.jpg

Gak 108

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

U mnie to nie wszystkie 😁😁😁 Np taki po serwisie w Szwajcarii 

IMG20220413172046.thumb.jpg.981f8160ebd4e06b45f06540f934b8e6.jpg

Gak 108

A patrzyłem na niego przydałby się do ciorania w pracy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

A patrzyłem na niego przydałby się do ciorania w pracy .

Na giełdzie kiedyś kupiłem go za 4złocisze miał zjedzone połowę ostrza wysłałem go do Szwajcarii przyszedł jak nowy z pokrowcem żal używać 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TomcioMiki napisał(-a):

Na giełdzie kiedyś kupiłem go za 4złocisze miał zjedzone połowę ostrza wysłałem go do Szwajcarii przyszedł jak nowy z pokrowcem żal używać 🤗🤗🤗

No na pewno . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, revolta4 napisał(-a):

No na pewno . 

 

Ten Herkules też kupiony za grosze miał uszkodzona blokadę, wysłany na serwis gwarancyjny czyli za free,dostał nowe ostrze okładki i konkretne spa jest jak nowy 🤗🤗🤗

Czasami opłaca się kupić gruza victorinoxa i wysłać do serwisu 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ten Herkules też kupiony za grosze miał uszkodzona blokadę, wysłany na serwis gwarancyjny czyli za free,dostał nowe ostrze okładki i konkretne spa jest jak nowy 🤗🤗🤗

Czasami opłaca się kupić gruza victorinoxa i wysłać do serwisu 

 

Tylko jak do Szwajcarii wysyłasz. Polski serwis pobiera opłaty za wymianę narzędzi.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Przemek84 napisał(-a):

 

Tylko jak do Szwajcarii wysyłasz. Polski serwis pobiera opłaty za wymianę narzędzi.

Wysyłasz do Warszawy i oni decydują czy są wstanie naprawić na miejscu czy nie i kontaktują się w sprawie kosztów w Herkulesie uszkodzona była blokada naprawa w ramach gwarancji obejmowała wymianę ostrza okładki standart zawsze dają nowe. Gaka wysłali do Szwajcarii wymiana ostrza nowe okładki gruntowne spa koszt 60 zł a scyzoryk na giełdzie mnie kosztował 4 zł chyba się opłacało 🤗🤗🤗

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu staram się nie zbierać. Latarki ,zegarki ,noże,  mam i zostawiam to co mi "niby" potrzebne 😀😃😄😄😆🤣 wyzbyłem się wszystkiego co mogło sie dublować zbyt mocno ,wiem wiem nie da się tak do końca No ale zostały, 5 latarek ,5 nozy ,8 zegarków. Niezbędne minimum he he 😂🤣😅🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Wysyłasz do Warszawy i oni decydują czy są wstanie naprawić na miejscu czy nie i kontaktują się w sprawie kosztów w Herkulesie uszkodzona była blokada naprawa w ramach gwarancji obejmowała wymianę ostrza okładki standart zawsze dają nowe. Gaka wysłali do Szwajcarii wymiana ostrza nowe okładki gruntowne spa koszt 60 zł a scyzoryk na giełdzie mnie kosztował 4 zł chyba się opłacało 🤗🤗🤗

Zdecydowanie tak😉


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁😁😁

 

 

DSC_2931.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak ograniczać zakupy 🤔😁loco50 - a masz może civivi elementum w podstawowej wersji? Strasznie  to małe?

Edytowane przez karloss
Edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.