Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, karloss napisał(-a):

Chciałbym tak ograniczać zakupy 🤔😁loco50 - a masz może civivi elementum w podstawowej wersji? Strasznie  to małe?

No właśnie nie mam bo chyba małe 

Poza tym jakiś taki nijaki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karloss napisał(-a):

Chciałbym tak ograniczać zakupy 🤔😁loco50 - a masz może civivi elementum w podstawowej wersji? Strasznie  to małe?

Rozmiar jak wiadomo to pojęcie względne 🙂 Tu masz porównanie z Bogusiem.

9F942B78-3E86-4716-A824-000B12AD4516.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Rozmiar jak wiadomo to pojęcie względne 🙂 Tu masz porównanie z Bogusiem.

9F942B78-3E86-4716-A824-000B12AD4516.jpeg

Dziękuję za porównanie, ta właśnie wersja chodzi mi po głowie, chociaż pizdryk 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dwóch, który dotarł dziś od Sh.Nie markowy i dramatycznie mało prestiżowy 😁.  Myślałem, że chińczyki niczym już raczej nie zaskoczą a tu proszę. Kawał porządnego "edka" za obrzydliwie małe piniondze bo ze zniżkami 208,60 pln. Łyskacza średnio przyzwoitego ciężko za tyle przytulić 😁

Kubey Calyce. Cyferki: 83 mm i 110 g. 

D2 i G10 w kolorze określanym jako TAN. 

Klinga z długim jimpingiem i trochę za małym finger choil, ale to nie boli bo rękojeść jest dobrze wyprofilowana blisko pivota. Sama rękojeść dobrze leży w ręce, przyjemne w dotyku okładki. Mechanika bardzo dobra (łożyska), "miękka" blokada, jej zwalnianie jest bardzo łatwe - kciuk nie boli. Klips do głębokiego noszenia i dziurka do ładnej zawieszki 😁

Krótko na koniec : doskonały stosunek jakości do ceny. Kawał fajnego noża z dobrych materiałów za żadne pieniądze. Ląduje w kieszeni. Zdecydowanie polecam na co dzień - oświadczam, że nie mam udziałów w Shargu 😁😁😁.

 

 

 

 

DSC_2932.JPG

DSC_2933.JPG

DSC_2934.JPG

DSC_2935.JPG

DSC_2936.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Jeden z dwóch, który dotarł dziś od Sh.Nie markowy i dramatycznie mało prestiżowy 😁.  Myślałem, że chińczyki niczym już raczej nie zaskoczą a tu proszę. Kawał porządnego "edka" za obrzydliwie małe piniondze bo ze zniżkami 208,60 pln. Łyskacza średnio przyzwoitego ciężko za tyle przytulić 😁

Kubey Calyce. Cyferki: 83 mm i 110 g. 

D2 i G10 w kolorze określanym jako TAN. 

Klinga z długim jimpingiem i trochę za małym finger choil, ale to nie boli bo rękojeść jest dobrze wyprofilowana blisko pivota. Sama rękojeść dobrze leży w ręce, przyjemne w dotyku okładki. Mechanika bardzo dobra (łożyska), "miękka" blokada, jej zwalnianie jest bardzo łatwe - kciuk nie boli. Klips do głębokiego noszenia i dziurka do ładnej zawieszki 😁

Krótko na koniec : doskonały stosunek jakości do ceny. Kawał fajnego noża z dobrych materiałów za żadne pieniądze. Ląduje w kieszeni. Zdecydowanie polecam na co dzień - oświadczam, że nie mam udziałów w Shargu 😁😁😁

 

A drugi to tityus? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, karloss napisał(-a):

A drugi to tityus? 😉

Nie. Inna firemka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_2938.JPG

DSC_2939.JPG

DSC_2940.JPG

DSC_2941.JPG

DSC_2942.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):


Wrzutka z innego foruma



 

Odpowiedzi jest z gatunku tych brutalnych. Tylko ile procent ludzi jest to wstanie zrobić jednym ruchem noża.🔪🔪🔪

Edytowane przez inomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

(...)deka(...)

Jak tam Deka? Szukam czegoś ~~4" co prawda, ale niebieski kusi :)

 

17 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Jeden z dwóch, który dotarł dziś od Sh.Nie markowy i dramatycznie mało prestiżowy 😁.  Myślałem, że chińczyki niczym już raczej nie zaskoczą a tu proszę. Kawał porządnego "edka" za obrzydliwie małe piniondze bo ze zniżkami 208,60 pln. Łyskacza średnio przyzwoitego ciężko za tyle przytulić 😁

Kubey Calyce. Cyferki: 83 mm i 110 g. 

D2 i G10 w kolorze określanym jako TAN. 

Klinga z długim jimpingiem i trochę za małym finger choil, ale to nie boli bo rękojeść jest dobrze wyprofilowana blisko pivota. Sama rękojeść dobrze leży w ręce, przyjemne w dotyku okładki. Mechanika bardzo dobra (łożyska), "miękka" blokada, jej zwalnianie jest bardzo łatwe - kciuk nie boli. Klips do głębokiego noszenia i dziurka do ładnej zawieszki 😁

Krótko na koniec : doskonały stosunek jakości do ceny. Kawał fajnego noża z dobrych materiałów za żadne pieniądze. Ląduje w kieszeni. Zdecydowanie polecam na co dzień - oświadczam, że nie mam udziałów w Shargu 😁😁😁.

Zima idzie, a ty jakieś piaskowe klimaty :D

Znajomej kupiłem niebieskiego Kubey Chubby - fajny maluch, mechanika przyzwoita, materiały OK.

Firma u nas mało znana, a fajne, tanie noże.

 

Fotek nie mój:

H11335457c7284355812a75e73e56d89cN.jpg

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, karloss napisał(-a):

 - a masz może civivi elementum w podstawowej wersji? Strasznie  to małe?

 

Jak dla mnie bardzo fajne budżetowe EDC w sam raz do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mam 😁. Tylko cf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, inomarek napisał(-a):

Odpowiedzi jest z gatunku tych brutalnych. Tylko ile procent ludzi jest to wstanie zrobić jednym ruchem noża.🔪🔪🔪


Kwestia noża. Są noże zaprojektowane do tego - przecinania jabłek 2/3 - 1/3. Na przykład pokazany przeze mnie trochę wyżej Matriarch lub jego większy brat Civilian. Yojumbo z tej samej firmy też się nadaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, inomarek napisał(-a):

Odpowiedzi jest z gatunku tych brutalnych. Tylko ile procent ludzi jest to wstanie zrobić jednym ruchem noża.🔪🔪🔪

No przecież jest napisane, że 6%. Inną kwestią jest to, czy poderżnąć czy też lepiej wbić?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba będę "przemeblowywał" moją skromną "kolekcję" i chcę się pozbyć poniższych, jeśli ktoś chętny to zapraszam :)

Cold Steel AD 10

ZT0350

ZT0562CF

Spyderco Paramilitary 2

 

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.