Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Marcin99

MOTOCYKLE

Recommended Posts

@rmak wydaje mi się, że tej "swój" to był właśnie Romet. Po prostu fascynujące było pokonywanie nim kolejnych barier psychologicznych. Z osobą, która go ode mnie odkupiła jeszcze jakiś kontakt mam i nie jest wykluczone, że go odkupię.

@goral_ tu nie ma nic imponującego, wsiadasz i jedziesz :) Fun większy tylko niż z jazdy na dużym moto :)

Jeśli będzie Wam się nudzić, to wrzuciłem nudny filmik z kamerki na mojej ADV-ce z Rumunii:

Edited by Żaki-Czan

O! Jednak wiem, jaki motocykl byłby dla mnie idealny - stara Afryka :) Podobają mi się bezgranicznie :)

@karloss może nawet się minęliśmy gdzieś w okolicy. Na Transalpinie spotkałem chłopaków ze Starachowic, więc nasze okolice ;)

14 godzin temu, Żaki-Czan napisał:

@rmak wydaje mi się, że tej "swój" to był właśnie Romet. Po prostu fascynujące było pokonywanie nim kolejnych barier psychologicznych. Z osobą, która go ode mnie odkupiła jeszcze jakiś kontakt mam i nie jest wykluczone, że go odkupię.

Jak dla mnie Romet byłby fajnym drugim lub trzecim motocyklem. Po prostu w miarę starzenia się lubię mieć wygodną kanapę pod tyłkiem i zapas mocy. Szczególnie w trasie, a nie robię takich eskapad jak Twoje (tzn. nie motocyklem) 😉

Tak więc ciesz się młodością i energią i odkupuj go, póki Cię kręci 😁

Stylowy bandyta. A cóż to za brzydki dym zostawiają Twoje kominy V&H?

Edited by desmo

14 minut temu, desmo napisał:

Stylowy bandyta. A cóż to za brzydki dym zostawiają Twoje kominy V&H?

To nie dym, to brudna szyba w aucie :D

dziekuje :)

Zabawna sytuacja. 13 lat po moim ostatnim poście w tym temacie chwalę się moimi dwoma kółkami - trochę wyrosłem z pierwotnych założeń i w końcu w 2017 (czyli 10 lat po moim ostatnim poście i po roku ujeżdżania Varadero 125) przyjechała do mnie ta ślicznotka. Mieliśmy już kilka przygód - i tych przyjemnych i tych mniej. Nawinęliśmy około 50000 km w tym czasie i cały czas mi mało... Trzymam kciuki za sytuację do podróży w tym roku, bo poprzedni dał się we znaki i wszelkie plany wzięły w łeb. 

B1Nk6I0zIJi9ULo-SFZB1bzWgIZQ3vFJ8gQGlMKg

mbb4jj91SucQVySA7PFbvW5nXjWA1EBwK6drYH2v

W dniu 26.12.2020 o 18:22, PatrykWoj napisał:

Pokazałem już swoje 4-koła w temacie z samochodami to teraz czas na sprzęt na cieplejsze dni.

Harley-Davidson Forty-Eight :D

Piękna BESTIA🥰

Panie i Panowie, czy przedsezonowe serwisy Waszych maszyn już zrobione?

Tak sobie teraz uświadomiłem, że rok temu w styczniu jeździłem, w lutym jeździłem, a od marca to już całkiem regularnie. Przyszedł rok 2021 i zrobiłem kilometr, bo akurat wykorzystując styczniowe okno pogodowe odstawiłem motocykl do mechanika (kontrola/regulacja luzów zaworowych). Połowa lutego, zima nie daje za wygraną. Ehhh te negatywne skutki ocieplenia klimatu...

Ja w zeszły weekend ładowałem akumulator bo padł po 2miesiącach. Przegląd robiłem w październiku, ale muszę się umówić na akcję serwisową... coś jest nie tak z tempomatem w moim modelu i yamaha zaprasza. Jeszcze się nie umówiłem, czekam aż zima odpuści.

Pozdrawiam,

Janek

Ja wczoraj po krzaczorach pojeździłem i pięknym głębokim śniegu. Mitas E09 na Trampku daje sobie świetnie radę w białym puchu ;)

Ja nie jeżdżę, ale za to rozbieram i składam codziennie ;) (no, chyba że przepychanie po warsztacie się liczy, to pewnie z kilometr zrobiłem :D )

Powitoł
Polatałem po wsi SeRką.
I, co jest zawsze dla mnie wielkim marcowym przeżyciem, przeszliśmy przegląd :D
Dłubiemy dalej - zbiornik będzie do pomalowania/oklejenia, boczki do zrobienia, siodło, itp., itd...
pezbWJY.jpg

Kieeeeedyś dojdzie SVka :)
Taka:
img_0414-jpeg.54719
Albo taka:
A-14.jpg

Albo biaława, koniecznie czerwone koła :D
SUZUKI_SV650_LAMS_2021_WHTRED.jpg

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Powitoł 

Jaszka, nawet nie trzeba dumać co to :)

Nowe monstery już bez stalowej ramy. IMO wywalona piłka na aut to podjął ktoś inny.

Duki mnie jakoś nie grzeją. 

Ta konkretna Suka od zawsze ;)

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Mając jedną yamahe w garażu nie myślałeś o kolejnej? Np. mt-07? Czy tutaj stricte design i Vka wygrywają?

Pozdrawiam,

Janek

1 godzinę temu, darekmp3 napisał(-a):

To już lepsza Katana emoji4.png

Zasięg 130 km, jak sie bujniesz to na niektórych odcinkach nowej S3 nie dojedziesz od stacji do stacji 🤣