Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dzisiaj:

Nieźle wychodzi :) Cierpliwości życzę. Kiedyś się trochę w to bawiłem, teraz brak czasu i właśnie chyba cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się będę musiał chyba na jakimś forum modelarskim zarejestrować jak chcę pobawić się na poważnie. I tak zawsze wolę poczekać aż mój potomek zaśnie, inaczej mam wyrzuty. A z czasem? no cóż, lubię kłaść się późno spać, a, że na 7 do roboty...

 

Z tym zarejestrowaniem na forum modelarskim już widzę, że jak na tym wpadają jednopostowcy, a potem zdziwienie, że robią z niego podśmiechujki. Może lepiej nie ryzykować, jeszcze wyjdzie, że ściąganie z internetów modeli to nic innego jak kradzież jenteliktułalna! gorsza niż rep...eee, podróby znaczy.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że H2R nie ma homologacji drogowej - to jest tylko torówka.

Jest słabsza wersja z homologacją tylko i tak nie ma tym gdzie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest słabsza wersja z homologacją tylko i tak nie ma tym gdzie jeździć.

 

No ale ta słabsza wersja to nie H2R ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadata o H2R a ja się zastanawiam jak zrobić przetłoczenia na głowicy oraz elementy magistrali wodnej (te dwa pudełka nad głowicą) coś na styl tych:

post-70090-0-09666700-1518455412.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadata o H2R a ja się zastanawiam jak zrobić przetłoczenia na głowicy oraz elementy magistrali wodnej (te dwa pudełka nad głowicą) coś na styl tych:

Może z modeliny zrób?

 

Klik Klak

No ale ta słabsza wersja to nie H2R ;)

Naprawdę widzi ktoś sens w posiadaniu więcej niż 150 KM?

Powyżej 150 KM daje tyle że przy chwilowym strzale z 250 do V max idzie jak z jedynki tyle że do takiego strzału nie za wiele jest okazji, a 150 KM też od 250 też idzie, może nie tak imponująco 200 KM ale jednak.

 

Klik Klak

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z modeliny zrób?

 

Klik Klak

Naprawdę widzi ktoś sens w posiadaniu więcej niż 150 KM?

Powyżej 150 KM daje tyle że przy chwilowym strzale z 250 do V max idzie jak z jedynki tyle że do takiego strzału nie za wiele jest okazji, a 150 KM też od 250 też idzie, może nie tak imponująco 200 KM ale jednak.

 

Klik Klak

 

 

 

Pewnie że to nie ma sensu. Ale teraz wielu producentów robi wiele rzeczy żeby mieć najwyższe liczby w tabelkach ze specyfikacją ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że są tacy „posiadacze” co też chcą mieć najwięcej koni w przeliczeniu na kilogram...choćby na papierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że są tacy „posiadacze” co też chcą mieć najwięcej koni w przeliczeniu na kilogram...choćby na papierze

 

Najtańszy sposób to zrzucić z siebie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za motórami typu plastik nie przepadam, jedyny wyjątek to Hajka, bo jakaś taka inna. Moje typy motocykli to:

CZ 350, Jawa 350, Triumph Bonneville, Honda VTR 1000, Yamaha XJR 1300 lub zamiennie Suzuki GSX 1400, Suzuki Haybusa.

 

Jechałem kiedyś na kumpla SRADZIE 600, co tam tylko 120 kunia, przy ruszaniu jak to mówią właściciela tysiąców trza się odpychać nogami. Nigdy w życiu nie jeździłem na niczym szybszym, i chyba szybko nie pojadę. K..wa jak to przyspiesza! A kolega oczywiście narzekał, że wolne toto.

 

Ps, lekkie przerażenie mnie ogarnęło, rok temu wysłałem mu mejla i odpowiedzi brak.


Może z modeliny zrób?

 

Też o tym pomyślałem, podczas spaceru z psami :-) Albo z jakiegoś gipsu może, czy odrobiny szpachli. Kurde miałem usiąść do silnika dzisiaj, ale nim się obejrzałem to już która godzina. A na rano do roboty.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnie mycie, ostatni wieczór w garażu. 9 lat ze mną, kupę fajnych chwil. Ech, smutek...

post-98957-0-59768000-1518550437_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od 2 lat jeździ już prawie tylko na przeglądy. Wyparł go ten czerwony w rogu. Tylko teraz siedzę i się zastanawiam czy dobrze robię. Nie jeździ, nie skręca, 130 decybeli, ale ma duszę. Ech, ale się łamię. Powiem szczerze, że gdyby nie Wy Panowie i choroba zegarkowa to pewnie by został.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój, trochę inny z 1957 ma u mnie dożywocie, a później dla syna. Szkoda mi by było się pozbyć.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam dwie córki. No i Twój naprawdę klasyk. Ten to po prostu przerobiony pode mnie popularny chopper. Tak sobie mówię od 2 godzin. Niedobrze, coraz bardziej się łamię.

A co to z ciekawości z 57 roku?

Ten też miał że mną zostać na zawsze. Przyszło nowe, szybsze, wygodniejsze. Tylko czy tędy droga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie córki. No i Twój naprawdę klasyk. Ten to po prostu przerobiony pode mnie popularny chopper. Tak sobie mówię od 2 godzin. Niedobrze, coraz bardziej się łamię. A co to z ciekawości z 57 roku?

Ten też miał że mną zostać na zawsze. Przyszło nowe, szybsze, wygodniejsze. Tylko czy tędy droga?

Tak jak w zegarkach można mieć full vintydż albo wygląda jak vintydż ( jak współczesne modern classic od Triumpha ) ale w środku współczesne rozwiązania. A ten cruiser to czeka chyba na fana SRV...mocna personalizacja Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie mam nadzieję, że kupiec będzie miał chociaż pojęcie kto to był...

post-98957-0-43404500-1518559263_thumb.jpeg

post-98957-0-40148100-1518559281_thumb.jpeg

post-98957-0-50890300-1518559297_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam nadzieję, że kupiec będzie miał chociaż pojęcie kto to był...

 

Może być słabo... Chyba, że trafisz na kolekcjonera gitar ;-). Jest sygnowany strat.

 

Edit: właśnie dojrzałem motyw na zbiorniku. Ino jedna rzecz mi w tym nie pasuje...

Edytowane przez Błyskawiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odbicie lustrzane. Celowo, normalnie gitara się nie mieściła przez wlew paliwa. Brawo za spostrzegawczość, przez te lata może ze 4 osoby zwróciły uwagę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jeszcze kilka fotek, bo wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrzuć jeszcze kilka fotek, bo wygląda rewelacyjnie.

Pożegnalne z rana:

post-98957-0-69138400-1518631207_thumb.jpeg

post-98957-0-50995800-1518631234_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny.

Z jednej strony rozumiem Twoją decyzję, bo wiem, że jak się ma do dyspozycji znacznie lepszy motocykl, to słabszym nie ma kiedy jeździć (też to przerabiam), a szkoda, żeby tylko stał. Niemniej chyba żal by mi było sprzedawać tak fajnie spersonalizowany sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Naprawdę świetny.

Z jednej strony rozumiem Twoją decyzję, bo wiem, że jak się ma do dyspozycji znacznie lepszy motocykl, to słabszym nie ma kiedy jeździć (też to przerabiam), a szkoda, żeby tylko stał. Niemniej chyba żal by mi było sprzedawać tak fajnie spersonalizowany sprzęt.

Mi też żal. Bardzo. Wczoraj do 3 siedziałem w garażu. Szkoda, żeby stał, niech jeździ. Jak już na niego siadłem to głównie z poczucia obowiązku, żeby nie stał. Poza tym coś mi zaczęło w uchu szumieć, podobno od jazdy na pustych wydechach. Suma summarum poszedł. Ale nic to, jutro się czymś pocieszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Poza tym coś mi zaczęło w uchu szumieć, podobno od jazdy na pustych wydechach. 

Bardzo życiowa historia i temat na Joe Bara zarazem.

 

Klik Klak

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki maja tę przewagę, że można je nosić dłużej, niż jeździć na motorach. Ponieważ przez trzy kolejne sezony był tylko czyszczony, serwisowany i przewietrzany bardzo okazjonalnie dojrzałem do decyzji by jednak go sprzedać. Trochę szkoda.

post-57210-0-16799300-1519045900_thumb.jpg

post-57210-0-79428400-1519045934_thumb.jpg

post-57210-0-16819400-1519045983_thumb.jpg

post-57210-0-35942100-1519046006_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.