Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego początkowo zamierzałem nabyć Dark Horse, ale finalnie urzekł mnie najbardziej klasycznym wyglądem (bo technicznie to właściwie to samo) Vintage. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark horse to jest mój typ motocykla, trochę mniej praktyczne niż Twój że względu na to że to golas, ale za***iscie mi się podoba


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poczyniłem zakup na zakończenie sezonu:

 

 

Gratulacje, ja też coś dokupilem na koniec sezonu, tylko trochę mniej chromow ;)

post-70887-0-33660400-1509314116_thumb.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i również gratuluję. Dobrej zabawy.

 

@ajsek - również dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karloss, ładna Afryka. Kiedyś na taką chorowalem,ale cena w stosunku do rocznika mnie przeraziła ;-) Ładny egzemplarz sporo kosztuje.Zostałem przy VFR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem, sześć lat temu sprzedałem taki model, teraz zapłaciłem tysiąc drożej od ceny sprzed tylu lat. Stan się liczy, nie rocznik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

korzystając z resztek pogody (oby była dobra jak najdłużej) krótki wypad z kolegą po Kaszubach. Mijaliśmy po drodze sporo grup mniejszych i większych, widać jeszcze sporo osób nie odwiesiło kasków na wieszaku i super. Na powrocie tak około 15:30 już było jednak dość chłodno. Ogólnie super, od razu trochę lepiej się oddycha  :D  B) 

 

wypad_001.jpg

 

wypad_002.jpg

 

wypad_003.jpg

 

A na koniec ukazał nam się taki widok...

wypad_004.jpg

 

wypad_005.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty byłeś, w Pacanowie? ;)  :D  :D  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak dziwnie to wyglada. Gdyby mial turban zamiast kasku to rozumiem :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę miałem obawy czy nie wyjechałem gdzieś za granicę i to dość daleko :D :D :D:lol:


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka szkolona, trzyma się na swoim wózeczku elegancko :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet sama wskakiwała na komendę na ten wózeczek ;) Generalnie pocieszny widok ;)


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dawno nie widziałem już wiatraka. A jeszcze 20 lat temu było ich co najmniej kilka w mojej okolicy.

 

Ja tez korzystałem z uroków ostatnich słonecznych dni, chociaż kończyłem podczas pięknych zachodów słońca, których niestety nie udało mi się utrwalić telefonem.

 

2017-11-04_15.51.46-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj 11 listopada 2017 z okazji Święta Niepodległości odbył się największy przejazd motocyklistów w Warszawie. 

Pod nazwą Rock Niepodległości miłośnicy ryczących maszyn przejechali przez miasto z Sulejówka z alei Piłsudskiego, 

Traktem Brzeskim, Czecha, Płowiecką, Ostrobramską, aleją Stanów Zjednoczonych, mostem Łazienkowskim, aleją Armii 

Ludowej, alejami Ujazdowskimi, Belwederską, Jana III Sobieskiego do Idzikowskiego." 

 

 

Miejscem zbiórki była ulica przylegająca do posesji na której znajduje się dom Marszałka Piłsudskiego w Sulejówku.

 

962a73218d91d0ca2d52b30294291b0e_big.jpg

 


W pobliżu znajduje się też pomnik Marszałka, miejsce dzisiejszych uroczystości związanych z odzyskaniem niepodległości. 

Szablą między innymi to było wywalczone, widać już przygotowania do apelu poległych, składania wieńców.

 

b84e316f563afcac361028df0428bfc6_big.jpg

 


Przyjechał cały przekrój sprzętów od Harleya po SHL-kę.

 

7f903ad1c9b9a3f5142d81891fcbd2aa_big.jpg

 

Zrobiło się poruszenie, zaraz wszyscy włączą silniki i ruszymy  :)

 

e8981044bce658ef4b98d2b61633a9e0_big.jpg

 


Nie wiem ile motocykli brało w tym udział, ale było ich sporo, jadąc widziałem przed sobą kolumnę długości ok. kilometra.

Przejazd wzbudzał duże zainteresowanie przechodniów, ludzi stojących na przystankach autobusowych,

pozdrawiali , wyciągali telefony dokumentując nimi to co widzą.

Ktoś sfilmował  wyjazd z Sulejówka : 

 


 

i przejazd ul. Ostrobramską :

 



 


Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianin - szacun. Turystyka w starym stylu z odrobiną technologii.

Witam kolegę. Też mam duca (hypermotard 1100s), jesteś jeszcze gdzieś na innym forum lub w klubie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę. Też mam duca (hypermotard 1100s), jesteś jeszcze gdzieś na innym forum lub w klubie?

Niech Cię nie zmyli mój nick. Od kilku ostatnich lat to nie Ducati ale inna nie japońska marka. Lecz sentyment pozstał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

dziś po raz piętnasty odbyła się parada "MotoMikołajów". Pojawiło się około 2000 maszyn. Pogoda również dopisała całkiem nieźle, dzięki temu udało się zebrać około 60 kPLN dla dzieciaków. Kwota może być wyższa, bo nie wszystko było jeszcze podliczone. Teraz pewnie przyjdzie poczekać do marca/kwietnia i póki co można się brać za przegląd maszyny ;)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sebaa_75

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucha jezdnia i słońce. Zazdroszczę. I jak na zmówienie Monster na drugim planie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie sezon, ale jeśli ktoś rozgląda się za maszyną, to zapraszam do kontaktu, bo mam swoją na wydaniu.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie sezon, ale jeśli ktoś rozgląda się za maszyną, to zapraszam do kontaktu, bo mam swoją na wydaniu.

Ooooo, a na co zmieniasz ?

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.