Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Flieger

Mundial 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy mialy duzo latwiejsza droge do polfinalu, wbrew temu co mozna sadzic.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk - temat jak najbardziej do dyskusji i emocjonowania się. Sam mam "w temacie" troche przemysleń i chętnie bym poznał zdania innych Kolegów, ale to nie jest w kontekscie Mundialu...

 

Zgadzam się z Tobą. Warto żeby mod posprzątał temat z offtopów.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Hiszpania gra słabo. Ale sympatia bierze górę. Poza tym, w reprezentacji Hiszpanii gra (o ile dobrze pamiętam) siedmiu piłkarzy Barcelony, a to mój ulubiony klub. Dlatego trzymam za nich kciuki i życzę im jak najlepiej.

 

No, ba! Mariusz, do sympatii kazdy ma prawo;)

Zauważyłem, że bardzo dobrze orientujesz sie w sporcie i Twoje opinie są bardzo porządnie uzasadnione. Ale chyba tu sie pomylisz. Nie sądzę, zeby Hiszpania coś jeszcze zademonstrowała. Przynajmniej cos takiego, co mogłoby się liczyć na tym Mundialu. Chociaż - kto wie? Za mało śledzę rozgrywki ligowe, zeby cos mądrego powiedziec. Z przebiegu tych mistrzostw, to chyba jednak Niemcy.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech niemieckich piłkarzy urodziło się w Polsce. Zaprzańcom nie kibicuję. Jednak Hiszpanów jakoś nie widzę w finale.

Mocne słowa. Z Hiszpanią mam podobne uczucia, może Holandia po tylu pięknych porażkach teraz zdobędzie tytuł w niezbyt pięknym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Dodatkowo lubię Niemców, bo robią dobre samochody :rolleyes:

 

I zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

mistrzostwo należy się Niemcom, bez 2 zdań

ale z sympatii będę za Holandią, o ile nie zaliczy wpadki w półfinale

Hiszpanie nie pokazali niczego, byłoby niesprawiedliwe gdyby zostali mistrzami

ale historia zna takie przykłady - np. Francja 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej niezasłużony tytuł zdobyli w 2006 Włosi. Pamiętacie jak ich wygwizdali na stadionie po finale?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

Moim zdaniem najbardziej niezasłużony tytuł zdobyli w 2006 Włosi. Pamiętacie jak ich wygwizdali na stadionie po finale?

racja! na śmierć o tym finale zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

EDIT: Dodatkowo lubię Niemców, bo robią dobre samochody :rolleyes:

 

 

I zegarki ;)

 

I sprzęt audio ! ;). Takie firmy jak Audio Physic, MBL, Audionet, to klasa sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy mają utrudnione zadanie bo będą bez Mullera w półfinale :rolleyes:

Ich gra pokazuje ewolucję piłkarską... W wywiadach piłkarze niemieccy pytani o

to kto był najlepszym graczem na boisku w ich zespole odpowiadali to samo:

"Tworzymy jedność - DRUŻYNĘ". Za emocjonujące mecze w ich wykonaniu oraz

profesjonalne podejście do postawionego im zadania należą się po prostu brawa.

Każdy fan dobrego sportu powinien to docenić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Niemcy mają teoretycznie najtrudniejszą przeprawę: Anglia, Argentyna, teraz Hiszpania..


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy to jest turniej i drużyny mają lepsze mecze i gorsze więc wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem w starciach Niemcy-Polska trudno o sympatię dla Niemiec. Podobnie jeśli Niemcy grali by np. z Czechami byłbym za pepikami. Ale ogólnie nic do nich nie mam....te negatywne opinie biorą się przeważnie od ludzi którzy w DE nigdy nie byli. Ja tam zdecydowanie wolę kulturę i porządek Niemiecki...to że u ich Polizei nic nie ugrasz i to że sprzedawca się do Ciebie uśmiecha. Obecne młode pokolenie Niemców to zupełnie coś innego...są bardzo zeuropeizowani...szczerze kompletnie nie skorzy to bijatyk...to zupełnie inne Niemcy. Pokolenie pamiętające wojnę wymiera...społeczeństwo jest starzejące się i aby zapewnić dalej taki dobry socjal i aby ktoś miał pracować na emerytów muszą sięgać po obcokrajowców...jest to jak najbardziej w ich interesie. Jak zapytasz Niemca tak szczerze to Ci powie że zdecydowanie bardziej woli Polaków u siebie niż np. Turków którzy mają lewe ręce do roboty....a mimo to ich tolerują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Niemcy mają teoretycznie najtrudniejszą przeprawę: Anglia, Argentyna, teraz Hiszpania..

 

Teoretycznie, tak to wyglada tylko na papierze. Tak naprawde, gdyby Hiszpania zamienila sie rywalami z Niemcami, mielibysmy dzisiaj polfinal w takim samym skladzie, a nawet kto wie, czy nie byloby w nim Portugalii.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tak jak jest i gdybanie nic nie da , zobaczymy a nuż znowu będzie jakaś niespodzianka i na tym cały urok sportu polega że do końca nie jest przewidywalny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, tak to wyglada tylko na papierze. Tak naprawde, gdyby Hiszpania zamienila sie rywalami z Niemcami, mielibysmy dzisiaj polfinal w takim samym skladzie, a nawet kto wie, czy nie byloby w nim Portugalii.

 

Z tą Portugalią to poszedłeś mocno.Moim zdaniem to jeden z gorszych zespołów na mistrzostwach.Nie pokazali absolutnie nic na czele z Crisem.Mecze z ich udziałem były jednymi z najnudniejszych.Zwycięstwo ze skośnookimi 7 golami pomijam,mam na myśli poważnych przeciwników.Już to że wyszli z grupy było ponad stan bo WKS zaprezentował się równie kiepsko.To że w eliminacjach Portugalia tak się męczyła i zdobyła awans dopiero w barażach to nie przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze tylko ja na poczatku obstawiałem

1 Niemcy

2 Holandia

3 Brazylia -ale oni przy specyficznym układzie jak widac odpadli

jak trafie pierwsza dwójkę

to bedzie nagroda 2 zety na loda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze tylko ja na poczatku obstawiałem

1 Niemcy

2 Holandia

3 Brazylia -ale oni przy specyficznym układzie jak widac odpadli

jak trafie pierwsza dwójkę

to bedzie nagroda 2 zety na loda :)

 

Eeee tam.

Jak Holandia zwycięży to ja biorę te 2 zeta bo trafiłem jako jedyny mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A w Argentynie kibice przywitali z sympatią swoich piłkarzy domagając się jednocześnie, aby Maradona nie rezygnował z funkcji trenera. Widać mają klasę i potrafią przegrywać z podniesioną głową. Brawo !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Argentynie kibice przywitali z sympatią swoich piłkarzy domagając się jednocześnie, aby Maradona nie rezygnował z funkcji trenera. Widać mają klasę i potrafią przegrywać z podniesioną głową. Brawo !.

 

Dlaczego miałoby być inaczej? Przecież przegrali ze świetną drużyną, a nie jakimiś obszczymurami.

Gdyby przegrali z kimś słabym na pewno głowy by poleciały i nie byłoby takiej sielanki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Argentynie kibice przywitali z sympatią swoich piłkarzy domagając się jednocześnie, aby Maradona nie rezygnował z funkcji trenera.

 

Jedni chcą żeby został a inni nie.

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie dzisiejszy mecz?Ja zdecydowanie Holandia,tym bardziej że Urusi mocno osłabieni.Mój typ 2-0.

Na konto półfinału kończę dziś wcześniej pracę,idę zakupić parę piw i oczekuję na mecz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie przepadam za Holandią, ale jeszcze bardziej nie lubię Urugwaju. Dlatego z dwojga złego w finale chciałbym widzieć Holandię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że Urugwajowi może się pofarcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.