Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

No więc do autora zdjęć. Jeśli jest to element eksponowania swojej religijności - to po co pokazywać takie zdjęcia na forum zegarkowym? Jeśli tak ważny dla wielu ludzi symbol jest dla Ciebie elementem biżuteryjno-tektylnym - to slaaaabe to bardzo ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od profanacji. Czy moda na chrześcijaństwo to coś złego ? Ja uważam że nie. Wyobraźcie sobie Panowie że po pierwsze ja tego różańca używam do modlitwy. A po drugie ja tak chodzę na codzień po mieście i się nie wstydzę. Nie jest moim celem naruszanie czyichkolwiek uczuć religijnych. Ale jak kogoś to boli (szczególnie katolików) to spokojnie zdjęcia można usunąć. Na ulicy jeszcze mi nikt nie powiedział że mam coś zdjąć. Głupawe uśmieszki już widziałem. Ja nie mam problemu ze swoją religijnością. Nie ukrywam jej. Koniec tematu jak dla mnie. Jak chcecie to proszę usuwać. Szkoda forum zegarkowego żeby się tu o to żreć. Dyskusja podobna do tej z Wostokiem KGB wolno - nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc do autora zdjęć. Jeśli jest to element eksponowania swojej religijności - to po co pokazywać takie zdjęcia na forum zegarkowym? Jeśli tak ważny dla wielu ludzi symbol jest dla Ciebie elementem biżuteryjno-tektylnym - to slaaaabe to bardzo ;)

No więc.

Jeśli kolega jest osobą bardzo religijną i nosi różaniec, krzyżyk, medalik jako symbole swojej wiary trudno mu zarzucać profanację. Nie trzeba być księdzem żeby wyrażać swoją wiarę nawet w tak wyrazisty sposób, zabronić tego nikomu nie można. Nie jest kolegi intencją obrażać czyjeś uczucia religijne, skoro właśnie dla niego są one tak ważne.

Niemniej na przyszłość zalecałbym wystrzegać się tego typu nazwijmy to wyrażania swojej osobowości, ze względu na naprawdę wąski margines tolerancji i zrozumienia intencji.

Edit. To oczywiście moja opinia natomiast staram się zrozumieć wszystkie możliwe opcje postrzegania tego typu wpisów i nie być rzecznikiem żadnej strony, a jedynie w miarę obiektywnie ocenić konkretną sytuację.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od profanacji. Czy moda na chrześcijaństwo to coś złego ? Ja uważam że nie. Wyobraźcie sobie Panowie że po pierwsze ja tego różańca używam do modlitwy. A po drugie ja tak chodzę na codzień po mieście i się nie wstydzę. Nie jest moim celem naruszanie czyichkolwiek uczuć religijnych. Ale jak kogoś to boli (szczególnie katolików) to spokojnie zdjęcia można usunąć. Na ulicy jeszcze mi nikt nie powiedział że mam coś zdjąć. Głupawe uśmieszki już widziałem. Ja nie mam problemu ze swoją religijnością. Nie ukrywam jej. Koniec tematu jak dla mnie. Jak chcecie to proszę usuwać. Szkoda forum zegarkowego żeby się tu o to żreć. Dyskusja podobna do tej z Wostokiem KGB wolno - nie wolno.

 

Dużo tym postem wyjaśniłeś i dziękuję Ci za to bardzo.

Musisz zrozumieć, że to jak pokazałeś te zdjęcia bardziej wskazywało na używanie tych różańców jako element stroju (w kontekście właśnie profanacji). Podniosło mi to ciśnienie - wiesz ludzie zostają zabijani za obronę takich symboli, a z drugiej strony niektórzy robią sobie z tego typu rzeczy jaja (tak sobie pomyślałem o Tobie - przepraszam).   


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

post-92558-1571339373,0222_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś często różaniec i krzyżyk wywołują dyskusje......:) Proponuje spojrzeć także na to trochę swobodniej i tolerancyjniej - dyskusja dotyczyła "zestawów". Zwracam uwagę, że na zdjęciach były też ciekawe buty, pióra no i "Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie".... Różaniec, zwłaszcza u nas w Polsce jakoś mnie nie bulwersuje. Pozdrawiam - czasem fajnie pogadać nie tylko o zegarkach  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, zrobiło się gorąco... Już nie będę się wypowiadał, bo mógłbym zaognić sytuację... :unsure: 

 

Co do zestawów przedstawiam jeden z moich. Sygnetu co prawda nie noszę bo jeszcze za duży ;) ale fajnie się komponuje.

post-35535-0-52176300-1571342980_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter klasa bez dwóch zdań. Białe koszule z wzorem ostatnio modne do tego ten Poliot jest dokładnie taki jak ma być tzn. wskazówki złote z czarnymi znacznikami i takie indeksy. Na taki zestaw choruję w Nairi bo ja kostkowiec jestem. Pasek lizard błyszczący - czarny bo indeksy czarne. Spinki złote. Oczywiście okrągłe. Sam ostatnio rozglądam się za PRL-owskimi z bursztynem.

 

Enkil fajna fota EDC taka w stylu italiano ;-).

 

Książek nie reklamuję jakby co. Służą jedynie jako tło.

Poliot kostka z bransą Poliot ver. 2 (mniej niszczącą koperty). Pamiętacie te długopisiki z końca lat 80-tych. Ten składa się z 15 części. Nożyk Urban trapper-drewno cocobolo, stal VG-10.

post-47952-0-60120500-1571345007_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie śmiało po tym co wyżej.......20b898026b5ccf1adf89301b5a0be32b.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To są moje podręczniki i tyle. Służą jako tło. Nożyk, zegarek, długopis. Książka proces karny do nożyka. Tak jak Sprężynówka i różaniec u Enkkila to nawiązanie do włoskiego stylu. Chętnie zobaczyłbym amfibię przewieszoną przez zestaw do nurkowania. Sławę stoper przyklejony taśmą klejącą do lusterka wewnętrznego w sportowym oldtimerze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To są moje podręczniki i tyle. Służą jako tło. Nożyk, zegarek, długopis. Książka proces karny do nożyka. Tak jak Sprężynówka i różaniec u Enkkila to nawiązanie do włoskiego stylu. Chętnie zobaczyłbym amfibię przewieszoną przez zestaw do nurkowania. Sławę stoper przyklejony taśmą klejącą do lusterka wewnętrznego w sportowym oldtimerze itd.

A to przepraszam :) Natura szpiega :) Autor Marszał Kazimierz... :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast cienkiego łucza trzeba było założyć na łapę pobiedę-miedziankę i byłoby git :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mołnia przecudna!! jej werk jest "cienki" czy "wysoki"?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnalista od Kirowa w fantastycznej konfiguracji i już jest klimat. Dobrze popatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego popołudnia eeca58c5f43bc82d351709c765336d03.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.