Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi na allegro za 1600 bez grosza. Zegarek jest skatowany. Na olx-ie jest jeden właśnie w cenie 2400. Powiedzmy sobie szczerze. Czasy kiedy złote ruski były warte cenę skupu złomu złota + stówa za mechanizm już dano minęły.

 

Żeby nie było wątpliwości uważam Nairi-Poljot za najpiękniejszy zegarek wyprodukowany w Związku Radzieckim. To jest moja subiektywna ocena wynikająca z fascynacji kostkami.

Tu fotka poglądowa zapożyczona z aukcji w internecie.

attachicon.gifNairi.jpg

Nie minęły, trzeba tylko poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Lly2zJn.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem czy to zdjęcie jest czarno-białe czy może tylko trzy kolory grają w nim. Jak dla mnie to zdjęcie do kalendarza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na dziś. Powinien być na ręce ale nie ująłbym również pióra. Poljot 17 kamieni lata 80'te z dedykacją za 25 lat pracy w RPRB. Do tego pióro Hero 100 Flighter zakupione w końcówce lat 70-tych po złożonym egzaminie na inspektora bhp (full stainless steel + 24 K stalówka).

post-47952-0-21667900-1570689080_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Po Tatku założyłem. Kupił go od Ruskich na ryneczku w latach 80-90 .Majster mi go naprawił, koronka z czapy ale sentyment...d86d251cb9c39f9e8b0cc16bad83ef1a.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez zbliżający się termin zmiany czasu...wielbiciel Rakiet zakłada Poljota, zegarek faktycznie godny...Rakieta kwarc w kopercie od Ałmaza, tyle że rodzinna sprawa więc inna inszość...:) Tylko Poljot kostka w komplecie z piórem ratuje wątek. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam i w rewanżu Gratuluję Właścicielowi. Nie składak i zegarek z tradycją rodzinną, czyli petarda!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zwykły Wostok mi podpasował, niesamowicie czytelna tarcza i koszt

zegarka z pełnym przeglądem 60 zł. :)

post-102926-0-18885900-1570714025_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci się fartnęło, gratki  :)

 

Fartowi pomogłem -  zegarek kupiłem uszkodzony, dałem do naprawy i przeglądu. :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na czym oko zawiesić, zegarki fajowe :) Mołnia wyrywa z butów, który to rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony na dnie wiadra, po reanimacji która trwała 4 dni, prezentuje się całkiem nieźle :)

post-102926-0-97049300-1570783005_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też w wiadrze takie zegarki się trafiają, fajowy :) też mam dziś Poljota

post-76233-0-01472700-1570786720_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem czy to zdjęcie jest czarno-białe czy może tylko trzy kolory grają w nim. Jak dla mnie to zdjęcie do kalendarza!

 

Dzięki! ^_^ To chyba mój ulubiony rusek  ;) 

 

6QdvHPn.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na czym oko zawiesić, zegarki fajowe :) Mołnia wyrywa z butów, który to rok?

Dzięki. Jeden obraz wart tysiąca słów jak to mówią :-)post-47952-0-80695400-1570807219_thumb.jpg

Remo zauważ że roczniki pasują.

To jest legendarna mołnia Czkałow ta co u ill phila :-)

post-47952-0-23343300-1570807840_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.