Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dajcie sobie już spokój albo załóżcie sobie inny temat do tego typu pogaduszek.

A co ty !!! nie dadzą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wolny poniedziałek :D :D

Po wolnej niedzieli :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy forum zegarkowe jest dobrym miejscem do prowadzenia debat na tematy motoryzacji, rowerów, butów, ciuchów, perfumach  itd. itp.?

 

Czy ty decydujesz co jest intymne dla kogo a co nie czy ktoś inny?

Sprawa wiary moim zdaniem nie jest intymną rzeczą, bo to widać gołym okiem czy ktoś wierzy, jaką postawę reprezentuje po różnych zachowaniach i wypowiedziach.

 

Tak, jest dobrym miejscem, choć nawet w rozmowie o koszulach padly wyzwiska....

 

 

Nie, nie ja decyduje, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie-wiec je wyrazam.

 

 

Ostatni akapit-mam kompletnie odmienne zdanie.

Boga mam (?) w sercu, a Jego wizerunek nosze na piersi, i nie potrzebuje zadnych posredników na forum ani nie czuję potrzeby obnażania się przed innymi w sprawach moich duchowych rozterek...

Nie interesują mnie też rozterki innych..

 

Marek jeśli to Ty poprosiles o zamknięcie to nie jest OK przecież nikt nikogo nie zmusza do pisania czy zagladania do tamtego tematu a najgorsze w tym wszystkim jest to że nie wiem o co chodzi bo tam nie byłem ale zara idę:D

Temat był zamkniety 3 dni temu, na jakieś 2,3 godziny dla ochłonięcia-zresztą mod wyjasnił, a lamentu będzie pewnie ze 2 tygodnie :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to widać gołym okiem czy ktoś wierzy, jaką postawę reprezentuje po różnych zachowaniach i wypowiedziach.

Po jakich zachowaniach, bo ja może czymś zaślepiony jestem i nie zauważam jakichś niuansów?

Natomiast widzę, że zarówno dobrzy ludzie jak i skur..yny są wśród ludzi, którzy uważają się za wierzących, jak i niewierzących.

 

 

Tomku z mojego miasta- po raz kolejny bawisz się w internetowego trolla- możesz już przestać?

Najchętniej bym dodał cię do ignorowanych, ale niewiele to da, bo po twoich żenujących wkrętkach wciąż ktoś się na to trollowanie łapie i odpowiada.

Jak już tak koniecznie musisz, to załóż jakiś osobny temat- może nie zostanie zamknięty, a będę wiedział, że mam tam nie wchodzić!!!!!!!!!!!!!!!

A teraz gdzie się nie wejdzie, to wciąż to twoje sranie po tematach jak nie polityką to nauką kościelną :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Forum jest jasny, wyraźnie napisany zakaz; - zabrania się dyskusji o polityce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pozwól zatem na istnienie tematu, do którego nie musisz zaglądać. Jednego z kilku tysięcy. Pozwolisz? I nie podjąłem sam tego tematu, jedynie odpowiedziałem na posty kogoś innego.

 

Ty zawsze TYLKO odpowiadasz na posty. To do którego tematu mam nie zaglądać- w którym JEDNYM JEDYNYM temacie będziesz stawiać śmierdzące bobki?

Bo z rana kilka tematów chciałem sobie przejrzeć- i już na szybko widzę poobsrywane minimum trzy: jest ok, nie jest ok i co noszą znani ludzie.

Myślę, że nie jest ok jest najwłaściwszy- potwierdź proszę, a dopóki nie dostaniesz kolejnego(znów zasłużonego) bana, to nie będę tam wchodził

 

 

 

Ty zdaje się zaliczasz się do Inkwizytorów prawomyślności, czyli wybór: albo myślisz jak my, albo nie myśl wcale.

Nie, zaliczam się do tych, co uważają, że jak już się gdzieś wchodzi to pisze się na temat, a nie trolluje zupełnie bez sensu i powiązania

 

Termin „trollowanie” pochodzi od ang. Trolling for fish – ponieważ troll „zarzuca haczyk”, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.

Regulamin to nie konstytucja forum, regulamin określa ramy, ale nie ustanowione przez użytkowników, tylko organizatora. Jeżeli forum ma być rzeczywiście platformą wymiany myśli, poglądów, to konstruktywna i uzasadniona krytyka nie jest niczym złym. Można też wprowadzić cenzurę. Pewnie, że jeśli to cenzura na poglądy inne niż ma większość, to większość temu przyklaśnie. Ale czy to dobre? Jak pisałem, jedynym kryterium ustawowym jest zakaz zamieszczania treści bezprawnych....

Dokładnie tak- w regulaminie jest wyraźny zakaz rozmów o polityce. Można albo rozmawiać o tym z władzami forum... albo przenieść się na inne,

gdzie można o tym dyskutować.

W sumie to nawet nie rozumiem co akurat na tym forum robisz, bo tematy zegarkowe niespecjalnie cię interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się być uprzejmy zawsze i wszędzie i sądzę, że ci koledzy, którzy zdążyli mnie poznać, mogliby to potwierdzić.

Pewnie również potwierdziliby, że jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem... ale do czasu, bo uważam, że każdy ma swoje granice cierpliwości.

To forum jest forum zegarkowym, a dział po godzinach jest pobocznym.

Wydajesz się być człowiekiem inteligentnym, więc postaraj się pomyśleć- co mógł mieć na myśli kolega który założył temat jest ok????

Dam sobie rękę obciąć, że nie o domniemanych chorobach psychicznych Macierewicza itp.

Właśnie po to między innymi wchodzę do tego tematu- by się odstresować i poczytać co się kolegom z forum udało, co fajnego i przyjemnego zdarzyło się im lub ogólnie na świecie.

Rozmowy o polityce są w tej chwili zabronione- koniec kropka.

A jak chcesz porozmawiać o religii- już jest zaczęta rozmowa w nie jest ok- można założyć osobny temat i dopóki dyskusja będzie na poziomie,

to będzie sobie trwał, a kto nie będzie chciał tam wchodzić(jak np ja) ten nie będzie- chyba proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie- i to jest ok :)

Moje posty też przy okazji można usunąć i przepraszam, że dołożyłem się do tego śmietnika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam rozmów za śmietnik, nawet, jeśli są nie na temat. To jedno z określeń, których nie lubię, jest w nim jakaś pogarda i dlatego nie nazywam tak tego, co piszą inni. Niezależnie czy piszą składnie, nieskładnie, na temat, czy nie na temat. Jeśli ktoś piszę coś szczerze, to nie zasługuje, by go tak traktować. Piszę tutaj o moim podejściu do postów innych osób. I nie podoba mi się to, co dzieje się na forach internetowych... Swoją drogą uważam, że to przekłada się także na relacje w realnym świecie. Nie wiem, czy to przypadek, że własnie w dobie internetu społeczeństwa się tak mocno polaryzują. Ludzie tracą umiejętność dyskutowania. I umiejętność rozumienia drugiego człowieka. Ile czasu spędzamy w necie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W śmietniku też można perełki wyłuskać- tylko co z tego, skoro są zasypane stosem śmieci, więc niewielu rozsądnych ludzi grzebie w śmietniku w ich poszukiwaniu.

Podobnie z internetem- jest tak rozległy, że każdy może coś dla siebie znaleźć. Jak już znalazło się konkretne forum, a w nim konkretny temat,

to znak, że ktoś wiedział czego szukał i co mniej więcej w temacie może znaleźć- jak się pisze rzeczy zupełnie nie na temat, to to są w moim odczuciu śmieci i robi się śmietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Jest okej  :D

 

comment_o8qqofHaDvcCIZ6EB339RX6F03iVYljL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zestaw na jutrzejszą dwudniową wyprawę do lasu. :)

 

xeno_forest_set.jpg

 

 

Może śniegu napada? Będzie jeszcze fajniej.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Trzy noże. Strach na Ciebie trafić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolega GCE ma sokoli wzrok, bo jeszcze VISowy nożyk jest podpięty pod futerał vika. Słabo go widać w tej perspektywie, szczególnie, że zdjęcie robione telefonem i przy słabym świetle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.... ;) , to i tak mamy nóż,nożyk i scyzoryk hihi


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak licząc, to by się zgadzało.  ;)   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na jutrzejszą dwudniową wyprawę do lasu. :)

Może śniegu napada? Będzie jeszcze fajniej.  :)

 

2 dni w lesie, to pewnie z noclegiem  B) nie wiem w jakim celu, ale do obserwacji przydałby się noktowizor lub termowizor, a najlepiej noktowizor z torem termalnym (Fusion).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nikt nie pisze to ja przynudzę :) .

Jest OK ,bo zatankowałem opałówkę do pieca w dobrej cenie i zima niestraszna.

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem na Discovery, jak jedna lala zgniotła puszkę po piwie uderzając ją z góry za pomocą cycka..

Fajny widok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.