Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo rewelacja :) zazdraszczam i lasu i grzybkow:)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

My ostatnio z 20 hektarów zeszliśmy i nic... po prostu zero!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi byli kawałek dalej i ciut lepiej trafili - te moje koszyki to 3 osoby zbierały 

Te ze zdjęcia przysłanego MMSem też trzy osoby ale krócej czasowo 


Fajnie się zbiera ale właśnie usłyszałem - Paweł dawaj czyścimy  -_-  to do później  :(

 

 

Noooo rewelacja  :) zazdraszczam i lasu i grzybkow:) 

 

To lasy Bolesławieckie - Poświętne, Ruszów, Kliczków, Świętoszów, Węgliniec, Parowa 

post-68206-0-58353000-1478357865_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nieźle. Zazdroszczę, bo chętnie bym zjadł sobie grzybka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Super! Musiało być bardzo miło tak zbierać sobie tyle grzybków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec... 500km. :(


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec... 500km. :(

A gdzie tam  60  :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Bory Dolnośląskie, rejony Świętoszowa... tam to o grzyba można się potknąć.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawe, jak jeden temat może być tak niechciany... Mimo, że nikt nie każe w nim pisać. Taki test na wolność słowa, szacunek i tolerancję.... Domyślam się, że na forum nie można mieć innych poglądów niż pewne, określone... to bardzo nie-pluralistyczne. I cały czas nie rozumiem, jak można tak zajadle zwalczać każdy przejaw innego myślenia... No cóż, ja w każdym razie z tak tolerancyjnymi Kolegami nie chcę wymieniać żadnych poglądów. Na każdy temat. Jakoś tak mnie odrzuca. Jestem maksymalistą. Patrzę całokształtowo, że tak powiem. Małostkowość mnie razi. Jakoś tak nieszczerością zasuwa na milę. Wszystko jest ok, dopóki nie ujawnię, że mam inne poglądy na kwestie fundamentalne. A skoro ich Koledzy nie szanujecie i zwalczacie, w totalitarny sposób, to jakoś nie porozmawiamy o sprawach błahych. 

 


Tak, to jest bardzo OK.,Forum zegarkowe to nie jest miejsce dla domorosłych teologów.,Mam nadzieje ,że nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł na otwieranie od nowa tego syfu.,

 

 

:)
Jest ok. - na forum nic nie jest "nie ok".
:P

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawe, jak jeden temat może być tak niechciany... Mimo, że nikt nie każe w nim pisać. Taki test na wolność słowa, szacunek i tolerancję.... Domyślam się, że na forum nie można mieć innych poglądów niż pewne, określone... to bardzo nie-pluralistyczne. 

Chyba nie doczytałeś kolego ;) nie byłem zadowolony z jego zamknięcia bo akurat prowadziłem tam dyskusję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chcecie zatruć i ten wątek? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytałeś kolego ;) nie byłem zadowolony z jego zamknięcia bo akurat prowadziłem tam dyskusję. 

 

ok, zwracam honor, nie wyczułem ironii wpisu

Mi się po prostu wydaje, mogę się mylić, że ta ciuciubabka z tematem nie jest OK wynika z tego, że gdy niektórzy Koledzy przegrywają na argumenty, to idą na skargę i arbitralnie blokują.

 

Nie zaglądam do inkryminowanego tematu i nie podejmuję dyskusji. Ale nie lubię obłudy. I nie jest cacy. To bardzo duży minus tego forum, zresztą podobnie się wyprawia na fejsie. Mi to przeszkadza, bo jestem maksymalistą, a takie coś zajeżdża fałszem. O tym z Tobą porozmawiam, tutaj puszczę szpilę temu, komu można, ale Ty nie masz prawa pisać inaczej w tych kwestiach, zabraniam Ci. Skoro tak, to ja nie mam ochoty z Tobą rozmawiać.... To nie do Ciebie Enkil, to hipotetyczna wymiana zdań.... Polaryzacja. Może znak czasu, nie wiem. Nawet w USA, przybiera to - wedle tego, co czytam, niespotykane rozmiary.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się Tomku mylisz, 'idą na skargę" bo uważają ze to nie miejsce na takie dyskusje, sprawa wiary jest indywidualną rzeczą, intymną, kazdego czlowieka.

A forum zegarkowe to nie klasztor by prowadzic debaty teologiczne.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się Tomku mylisz, 'idą na skargę" bo uważają ze to nie miejsce na takie dyskusje, sprawa wiary jest indywidualną rzeczą, intymną, kazdego czlowieka.

A forum zegarkowe to nie klasztor by prowadzic debaty teologiczne.

Czy forum zegarkowe jest dobrym miejscem do prowadzenia debat na tematy motoryzacji, rowerów, butów, ciuchów, perfumach  itd. itp.?

 

Czy ty decydujesz co jest intymne dla kogo a co nie czy ktoś inny?

Sprawa wiary moim zdaniem nie jest intymną rzeczą, bo to widać gołym okiem czy ktoś wierzy, jaką postawę reprezentuje po różnych zachowaniach i wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest forum stricte zegarkowe. Jest masa tematów poza zegarkowych. Jeśli jest temat OK, to czemu blokuje się temat nie jest OK? Bądźmy szczerzy i powiedzmy, jak jest prawda. A jest ona taka, że każdy ma światopogląd i rzutuje on na każdą sferę działalności człowieka. Nawet dyskusje zegarkowe, co można łatwo zweryfikować. I na tym forum KMZiZ pewien światopogląd jest blokowany i tępiony. Przykład? Beka z Kaczafiego czy moherów nie jest absolutnie traktowana jako kwestia światopoglądowa. Obrona Kaczafiego, to polityka. Obrona moherów, to ewangelizacja. O filmie Smoleńsk należy pisać że to gniot. Spróbuj cokolwiek napisać o Owsiaku. Mam wyliczać dalej? A swoją drogą, pisanie o WOŚP nie jest ani polityką (przecież to organizacja społeczna - fundacja) ani ewangelizacją (fundacja świecka). Niemniej spróbuj rzeczowo polemizować, mowy nie ma. Zakrzyczą, zadziobią. To jest tolerancja?  

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwonce super, kurcze jak mi się wszystkie grzyby podobają :)

Marek jeśli to Ty poprosiles o zamknięcie to nie jest OK przecież nikt nikogo nie zmusza do pisania czy zagladania do tamtego tematu a najgorsze w tym wszystkim jest to że nie wiem o co chodzi bo tam nie byłem ale zara idę:D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie badź męczydupa. Wyluzuj trochę.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację więcej pozytywnego myślenia przyda się wszystkim.

Tomek zapewne ma sporo racji jednak druga strona również może takie a nie inne działania traktować jak walkę z daną opcją czy to polityczną czy wyznaniową.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek skoro jedna opcja posuwa się do takich a nie innych działań to i druga chwyta się podobnych a najśmieszniejsze jest to że powoduje to zatargi u zwykłych ludzi co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe:(


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aberracja to jest to co robi ta druga opcja polityczna a nie fakt że taka zmiana nastapiła. Aberracja to jest to co plecie niejaki Antoni a nie to że zastapił poprzedniego ministra. I nic tu do rzeczy nie ma porzednia opcja, jaka by ona nie była. Aberracja to fakt powołania na ministra człowieka który ewidentnie ma problemy psychiczne. Szczytem aberracji jest fakt że całe to Muppet Show jest efektem fobii jednego schowanego w drugim rzędzie polityka.

Edytowane przez Lemax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki dajcie sobie już spokój albo załóżcie sobie inny temat do tego typu pogaduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.