Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

:D A może kolega mature bedzie pisać z historii?? No gdzie można takie skamieniałości spotkać? Ciągle o jakiś mechanicznych zegarkach nawijamy 8) Dalej jednak jest OK :)

nie - matma, fiza


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej zastanawiam się czy nie pora pomyśleć

o podstoliku zgryźliwych tetryków. :):D :wink:

Pozwolę sobie zgłosić swój akces do wyżej wymienionego.

 

Na podstawie jednego siwego kłaka? Fi !

:)

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo:

- pewnie juz jutro zawita do mnie do drzwi listonosz z moim nowym nabytkiem 8) 8)


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, bo:

1) wiosna przyszła,

2) moja 5-letnia pociecha nauczyła się jeździć na dwóch kółkach na rowerze,

3) zdecydowałem się jakie drzewo zasadzę na trawniku, żeby możliwie szybko dawało cień,

4) podłogi w domu położone, kominek wymurowany, wykonawca bruku zakontraktowany, brama w tym tygodniu przyjeżdża, drzwi wewnętrzne też,

5) mam niezłego dostawcę piaskowca na skalniak,

6) zaraz idę na spacer :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo powoli szykuję się na inaugurację sezonu żużlowego w moim mieście :!: :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo siedzę przed monitorem w rowerowych ciuchach, obok stoi mój MTB, jest świetna pogoda, tylko coś nie mogę oderwać się od komputera... :wink:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest OK, bo siedzę przed monitorem w rowerowych ciuchach, obok stoi mój MTB, jest świetna pogoda, tylko coś nie mogę oderwać się od komputera... :wink:

 

No i ...? Jest 16:32, byłeś na bajku?

 

Jest OK, bo zrobiłem na obiad makaron z czosnkiem i pomidorami (takie małe koktajlowe, przysmażone w oliwie), na to parmezan .... Do tego brokuły i lekki merlocik na dokładkę.... Mmm, a teraz jestem po kawie i świetnym winku migdałowym .... Żyć nie umierać :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak meXy, ale ja właśnie wróciłem z przejażdżki rowerowej (pierwszej w tym roku). Pewnie mi jutro d*pa odpadnie, ale co tam :wink:

 

Znaczy jest OK :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Nie wiem jak meXy, ale ja właśnie wróciłem z przejażdżki rowerowej (pierwszej w tym roku). Pewnie mi jutro d*pa odpadnie, ale co tam :wink:

 

Znaczy jest OK :D

 

Marku proszę nie wyrażaj się. A tak między nami jak Ci dziś nie odpadła to jak może jutro. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że pupka może odpaść dopiero jutro :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Sęk w tym, że pupka może odpaść dopiero jutro :D

 

Mareczku dobra rada. Jak Ci dziś nie odpadła, to jutro podwójna dawka. W czwartek już bedzie dobrze. Jeśli natomiast zrobisz przerwę to za tydzień wszystko od początku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał jutro czas, chętnie pojeżdżę, ale coś czuję, że dopiero we wtorek.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Nawet nie mam siły pisać... :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z jakąś drugą małpą wprosiła mi sie na działekę. Mówiłem, że nieskoszone, że bałagan, że jaszczurki - jak groch o ścianę. No i spotkały Stomila (nazywam tak mieszkającego na działce zaskrońca - jest wielki jak gruba rowerowa dętka), pewnie już nie przyjadą, albo wezmą majtki na zmianę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Koleżanka z jakąś drugą małpą wprosiła mi sie na działekę. Mówiłem, że nieskoszone, że bałagan, że jaszczurki - jak groch o ścianę. No i spotkały Stomila (nazywam tak mieszkającego na działce zaskrońca - jest wielki jak gruba rowerowa dętka), pewnie już nie przyjadą, albo wezmą majtki na zmianę :D

 

Jakie majtki i na jaką zmianę. :?: Grzesiu wytłumacz jaśniej proszę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: To ten Stomil musi być wypasiony. Dobrze mu tam u ciebie. Kwestia majtek została wyjaśniona. Ale co masz do małp?

A u mnie Ok. Też jutro mi coś chyba odleci. Przez ten rower. Jeny, za pierwszym razem to tragedia. Po kilku milach język w szprychach. I jak zwykle podejżewam że on coś dziwnie cięzko chodzi. Potem to zwykle mija bez wymiany części 8)


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na działce nikomu nic się nie chce więc stwory mają dobrze. Są zaskrońce, czasem żmija (rzadko), jaszczurki, ropuchy, zające (z młodymi), gyzonie różne, pełno ptaków (bociek jest za miedzą u sąsiada), czasem przebiegnie lis, sarna, dziki u sąsiadów kartofle ryją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie!!!! Ja wprawdzie żadnej działki nie mam. A w ogródku to dowolne stworzenie by szybko zdechło z głodu. Tylko takie coś szpakowate, przylatuje jak coś robie i sobie obserwuje i śpiewa naprzemiennie.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

No jest OK bo po długich oczekiwaniach dziś podano mi datę narodzin mojego nowego samochodu - 20.04.2007. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
No jest OK bo po długich oczekiwaniach dziś podano mi datę narodzin mojego nowego samochodu - 20.04.2007. :)

 

Jak mam coś kupować w rejonie Kołobrzegu, to mnie szlag trafia.

Drożyzna i trzeba czekać latami.

Widać że jednak można się do tego przyzwyczaić. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma stadionów, nie ma dróg.... ale co tam...

 

jest OK :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej
nie ma stadionów, nie ma dróg.... ale co tam...

 

jest OK :D

 

 

Jest OK!!!!

po trzykroć OK!!!!!!!!!

w mysl powiedzenia i troszkę je zmieniając: Stadionów nie ma ale jest zaje.....scie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Wieczorne OK. Spotkam się niedługo z Samurajem... ;) A pod koniec tygodnia, po ok. 4 miesiącach oczekiwania... ech, wtedy będzie dopiero OK. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.