Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Sesja zakończona sukcesem, a nawet piątką w indeksie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Sesja zakończona sukcesem, a nawet piątką w indeksie:)

 

No to pogratulować zdania sesji :)

(ale ja mam 3 piątki w tym semestrze) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pogratulować zdania sesji :)

(ale ja mam 3 piątki w tym semestrze) :)

 

Ja licząc dzisiejszą mam 4 :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ja licząc dzisiejszą mam 4 :)

 

A ja dostałem stypendium naukowe za zeszły rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie- ja piszę że sesję zakończyłem piątką, a to że po drodze do tego ostatniego egzamu nałapało się kilka na poprzednich :) No i w sumie jedno 3,5 tylko wpadło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kryzys bo mnie uczelnia wk&&*%^$a strasznie!

 

W całym semestrze tylko jeden przedmiot mnie interesował i to jego zaliczyłem na 5,5. Reszta do poprawki. Naprawdę mam dosyć tej uczelni...

 

Ale i tak jest OK  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ja mam kryzys bo mnie uczelnia wk&&*%^$a strasznie!

 

W całym semestrze tylko jeden przedmiot mnie interesował i to jego zaliczyłem na 5,5. Reszta do poprawki. Naprawdę mam dosyć tej uczelni...

 

Ale i tak jest OK  :)

 

Nie przejmuj się, ja swojej też mam dośc. Chociaż zdaję sobie sprawę że na innej uczelni byłoby tak samo albo i gorzej :)

A w jaki sposób zaliczyłeś przedmiot na 5,5????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ja mam najwspanialszą dziewczynę na świecie :) Nie dość, że znosi moje zegarkowe maniactwo, to jeszcze dzisiaj przeszła samą siebie. Czekałem na mojego Sturmanskiego (w galerii jest :)) już od wczoraj. Byłem nawet na poczcie się pytać, czy przypadkiem nie donieśli. Nic. Dzisiaj czekałem to już mało powiedziane. A miałem egzamin. Poszedłem na egzamin i wróciłem do domu. I na 14 musiałem jechać po wyniki. No i oczywiście wyszedłem o 1325 a o 1330 przyszła paczka. To co zrobiło moje Słońce :)? Ubrało się, wzięło paczkę i przyjechało na uczelnię, dzięki czemu po wpis (tak tak 5 i 4.5 od razu laborki i egzamin :)) wszedłem już w nowym zegarku. I to dopiero jest OK :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz człowieku złotą dziewczynę:) Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Pozazdrościć tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kryzys bo mnie uczelnia wk&&*%^$a strasznie!

 

W całym semestrze tylko jeden przedmiot mnie interesował i to jego zaliczyłem na 5,5. Reszta do poprawki. Naprawdę mam dosyć tej uczelni...

 

Ale i tak jest OK  :)

 

Tsuki A co to za uczelnia jest taka straszna? Ale ja mam podobne odczucia jak ty w stosunku do mojej

Ale to "Jest okej" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Panowie, jest baardzo OK bo wreszcie kupiłem sobie rower taki jak chciałem :)

 

EDIT: a o to mój czarny pomykacz:

304ab84481217be9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo odebrałem auto od lakiernika, jest OK bo złożyłem środek bez zbędnych strat ( suszył się po rowie) jest ok bo nie mrygają żadne kontrolki od poduszek czyli działa wszystko, jest okej bo blacharz z lakiernikiem za 4 elementy ( z czego tak naprawdę jeden mocniej rozbity) wzięli 1100 złotych. Cóz sammi Lawnowermana przeszedł bokiem ale będzie następny tylko odkuć się musze ;)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi złodzieje za lakierowanie zderzaka i szpachle dla mojej Celci chcieli wziąć 700 złotych. Rozbój w biały dzień;) Ale nie dałem, za stare auto żeby się bawić w taką kosmetykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Zazdroszcze wam. Nigdy nie dostałem na sesji 5,5

Ale wtedy nie dawali.

Gratuluje nam, ze mamy na forum tak dobrych studentów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
:D Zazdroszcze wam. Nigdy nie dostałem na sesji 5,5

Ale wtedy nie dawali.

Gratuluje nam, ze mamy na forum tak dobrych studentów :)

 

Ale teraz też nie dają, przynajmniej mi nic nie wiadomo na ten temat ;)

A ze mnie to raczej kiepski student bo dziś sobie uświadomiłem że temat pracy licencjackiej jaki sobie wybrałem, jest kompletnie z d*py chyba go nie napiszę, tylko trochę późno już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci z praca licencjacką, u mnie wprowadzili już egzaminy licencjackie, które są pomysłem bezdennie głupim. Chyba z tym powinienem do działu "nie jest ok";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie- 1.5h, 3 bloki zagadnień, każdy po 10 pytań, stosunkowo trudnych, bo opisowych(tak było w ubiegłym roku). Na 40 osób na roku, w pierwszym terminie zdało ok. 20 osób.

Praca licencjacka z założenia powinna być niejako wprawką przed pisaniem pracy magisterskiej, student powinien poznać warsztat i metody jakimi posłuży się za dwa lata przy pisaniu pracy magisterskiej. A tutaj mamy przykład sprawdzania wiedzy z zakresu trzech lat, czyli wszystkie egzaminy były niejako psu na budę. Trzeba cały materiał powtarzać, no i przy okazji nie omija nas cosemestralna sesja z przedmiotów semestru letniego, 3go roku. Kuriozum jakieś totalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Dziś się dowiedziałem, że moja 2-letnia córka będzie zdrowa. Czekałem na tą wiadomość od jej urodzin. Popłakałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie Blaz, bo my tutaj o problemach przyziemnych, a Tobie się takie cuda przytrafiają. Oby więcej takich chwil:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałem, że moja 2-letnia córka będzie zdrowa. Czekałem na tą wiadomość od jej urodzin. Popłakałem się.

:D Czyli faktycznie jest OK.

 

Mi się udało kupić swojej lepszej połówce coś na walentynki . Z naciskiem na UDAŁO. God bless Apart ;)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
To świetnie Blaz, bo my tutaj o problemach przyziemnych, a Tobie się takie cuda przytrafiają. Oby więcej takich chwil:)

 

Najgorsza dla ojca jest bezsilność. Choroba mojej córki nie jest na szczęście bolesna, ale nie wiedzieliśmy czy da się ją wyleczyć. Jedno mogę powiedzieć: gdyby nie sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę, to moja córka umarłaby przy porodzie. Jurek, jesteś wielki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałem, że moja 2-letnia córka będzie zdrowa. Czekałem na tą wiadomość od jej urodzin. Popłakałem się.

 

Gratulacje !!!!


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziecka to jeszcze u mnie ho, ho i jeszcze dalej, ale moge sobie wyobrazić jakie to straszne uczucie kiedy dowiadujesz się o chorobie dziecka i jak wielka radość i płacz jak juz wiesz że da się z tego wyjść obronną ręką;) Jakoś tak cieszę się wewnętrznie że się udało, jeszcze raz pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.