Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ponuraczek

Nikt nie jest za stary... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem o przygodach z Japan Foto i nikonem d80. Od tego czasu (gwiazdka zeszłego roku) szukałem nowego aparatu. Zamówiłem przedwczoraj, znowu przez internet, olympusa 520 z 2 kitowymi obiektywami. Dzisiaj doczekałem się kuriera, pośpiesznie zapłaciłem podpisałem i zacząłem rozpakowywać przesyłkę. Wyciągnąłem wszystko z pudełka raz, zapakowałem znowu, wyłożyłem i ... brakuje drugiego obiektywu. Szczęście, że kurirer był jeszcze u mnie, bo mogłem zareagować. Ale on na to, że rozumie, ale pieniędzy oddać mi nie może, bo już ma wpisane w system i nie ma możliwości wycofania wpisu... Dzwonimy więc do sklepu i mówię jak jest, a oni na to, że w zestawie jest 1 obiektyw. Ja na to, że w opisie jest, że 2, a oni, że opis jest nieprawidłowy... Jak mi się nie podoba, to moge paczkę odesłać, a oni zwrócą kasę. Na szczęście kurier zadzwonił do centrali i opowiedział jak jest, oni mu powiedzieli, że może mi oddać pieniądze, a w system zaingeruje się w bazie. Zostałem więc z pieniędzmi, ale znowu bez aparatu. Kolejne oferty już o 10% droższe. Ponieważ ze zrozumiałych względów nie ufam już e-sklepom pojechałem do fotojokera i ... ciesze się nowym nabytkiem prawie tak samo jakbym kupił nowy zegarek ;) Dlatego jest OK !!


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

średnio wiem czy jest ok ;) A za tamtego sprzęta w końcu odzyskałeś pieniądze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
średnio wiem czy jest ok ;) A za tamtego sprzęta w końcu odzyskałeś pieniądze??

 

Nie. To by się nadawało już do bardzo ok. Ale w dziale bazar sprzedaje obiektywy od nikona, może mi chociaż ułamek kwoty się zwróci.


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma o czym pisać ale... drobne przyjemności sprawiają, że każdy z nas odczuwa ten smaczek w życiu :angry:

Pomalowałem sobie pokój 22m2 ( sufit = grunt + 3 warstwy białej farby, zmiana z brązowego na biały; ściany = grunt + 2 warstwy lateksu w dwóch kolorach (3+1)). Łącznie 4 dni brudów mi to zajęło i dwa komplety ubrań do wywalenia... Ale efekt! JEST OK!

 

I właśnie dziś koniec. Jak to dobra praca fizyczna nie poprawia samopoczucia (no dobra... i smaka na browara :lol:)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Pokaż zdjęcia, ocenimy twoją OK robotę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest bardzo OK. Córa dostała się do przedszkola, a to nie jest taka prosta sprawa u nas w mieście :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Jest bardzo OK. Córa dostała się do przedszkola, a to nie jest taka prosta sprawa u nas w mieście :angry:

 

W żadnym mieście to nie jest chyba prosta sprawa. Nie zdążysz się obejrzeć a tu zaraz matura będzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo OK. Córa dostała się do przedszkola, a to nie jest taka prosta sprawa u nas w mieście :angry:

 

Mam nadziejże, że nie na drugi koniec miasta? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Mam nadziejże, że nie na drugi koniec miasta? :lol:

 

Przedszkole stoi jakieś 10 metrów obok domu :angry: dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no to luksus :angry: Gratulacje i niech się córka dobrze chowa! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kuuur.... panowie, wpadlem na genialy pomysl. Ja pierdykam!! tralalalal jest OK!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
O kuuur.... panowie, wpadlem na genialy pomysl. Ja pierdykam!! tralalalal jest OK!!

A to w związku z tymi pokazami mody?? Przebierzesz się za modelkę i wejdziesz tylnym wejściem??

Pomysł bądź co bądź ryzykowny :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo mamy na Zdolnym Śląsku Euro 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Jest ok bo mamy na Zdolnym Śląsku Euro 2012

 

Też mnie ta wiadomość dziś uradowała z pewnych względów :) nawet bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejorz wygrał z Ruchem :)

W tym sezonie jeszcze tytuł "Mistrza Polski" i będzie całkiem ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest BARDZO OK :) :) :) :) :) :)

 

puchar2.jpg1203689667672.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, zostałem właśnie (10 minut temu) elektrykiem, dokładnie to ukończyłem kurs i zdałem egzamin z obsługi i eksploatacji urządzeń elektrycznych "SEP". Teraz mam świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji.

 

Kurde, teraz mogę zostać prezydentem :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni mogę znaleść pracy od 4 miesięcy! inż. informatyk ( ale nie programista, który po dwóch latach stanie się rośliną)

 

PS. By żyło się lepiej!

 

 

PS2. Ładna pogoda jako bezrobotny doceniam jej uroki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Ni mogę znaleść pracy od 4 miesięcy! inż. informatyk ( ale nie programista, który po dwóch latach stanie się rośliną)

 

PS. By żyło się lepiej!

 

 

PS2. Ładna pogoda jako bezrobotny doceniam jej uroki :)

 

W ogóle nie możesz jej znaleźć u nas we Wrocku, czy na rozmowach się okazuje, że kasa za mała czy coś w ten deseń. Jaką masz specjalizację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie możesz jej znaleźć u nas we Wrocku, czy na rozmowach się okazuje, że kasa za mała czy coś w ten deseń. Jaką masz specjalizację ?

 

Jestem świeżo po studiach. specjalizacja projektowanie stron www, ale nie koniecznie chciałbym się tym zajmować...wolę ogólno informatyczne stanowisko...czyli trochę przy sprzęcie trochę przy oprogramowniu żeby nie popaść w marazm i nie zrobić z siebie rośliny.

 

Na rozmowy to nikt jeszcze mnie nie zaprosił :]...wysłałem civików od groma. Wszędzie szukają z dwoma językami z doświadczeniem 3 letnim i miotłą w d*pie. ciekawe gdzie mam to doświadczenie zdobyć skoro nikt mi nie daje szansy. Chyba musze zacząć ukrywać swoje wykształcenie...jak to robi miliony Polaków...bo to się nie godzi żeby pracownik za mądry był...jeszcze będzie mądrzejszy od szefa a to już w ogóle w Polsce niewybaczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety taki chory rynek pracy. Najlepiej mieć 20 lat, być po studiach, mieć przynajmniej 5 lat praktyki w zawodzie i znać 3 języki obce, ale obce jak to kiedyś usłyszałem, a nie tam niemiecki czy angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, gdybym ja mial wiedzę informatyczną... mam mnóstwo pomyslów na biznes w tej branży ale zerowy now-how uniemożliwia mi ich realizację. Po co Ci szef? Zaloż firmę i wypatruj możliwości.

 

 

 

Ja wkrótce zaloże wlasna firmę i będę zarabial na tym, co mnie pasjonuje i na tym, o czym sporo wiem. Szkopul w tym, że nie mam na to jakichkolwiek "papierów" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Tsuki, a co to będzie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wkrótce zaloże wlasna firmę i będę zarabial na tym, co mnie pasjonuje i na tym, o czym sporo wiem. Szkopul w tym, że nie mam na to jakichkolwiek "papierów" :/

 

A o jakich papierach Tsuki mówisz?

(jeśli to dyskretne pytanie nie musisz odp. - zrozumiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.