Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blaz

Możecie uważać to za dziwadło, ale nie byłem w życiu pijany. Dziś jednak kupuję dwa wina i wieczorem spiję siebie i żonę. I... niedopowiedzenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Możecie uważać to za dziwadło, ale nie byłem w życiu pijany. Dziś jednak kupuję dwa wina i wieczorem spiję siebie i żonę. I... niedopowiedzenie. :)

 

To życzę Ci dobrego kaca jutro ;)

Cieszę się z powodu twojej córki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tryton
Dziś się dowiedziałem, że moja 2-letnia córka będzie zdrowa. Czekałem na tą wiadomość od jej urodzin. Popłakałem się.

 

 

;):):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałem, że moja 2-letnia córka będzie zdrowa. Czekałem na tą wiadomość od jej urodzin. Popłakałem się.

 

SUPER!!!

 

Taka wiadomość to najwspanialszy prezent dla każdego rodzica ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz wiem jakie to uczucie - gdy cała nasza siła i wszystko co pozornie daje moc zawodzi wobec choroby naszych Pociech.

 

3majcie się ciepło!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
To życzę Ci dobrego kaca jutro ^_^

Cieszę się z powodu twojej córki :)

 

przyłaczam sie z całego serca i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, Blaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz, są takie chwile, gdy Bóg uśmiecha się do nas przez chmury promieniem słońca :)

 

Przy takiej radości nasza szara egzystencja nabiera kolorów, a pozornie ważne życiowe rozterki bledną.

Życzę Twojej córeczce i całej rodzinie samych chwil takiego szczęścia.

 

...i mam nadzieję, że dotrzymałeś słowa i nie jesteś w stanie przeczytać tego, co napisałem ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Blaz - SUPER !!! Cieszę się Twoim szczęściem. Też czekam na tą chwilę z moją córką i wierzę, że sam niedługo napiszę to co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Dzięki bardzo za wszystkie miłe słowa. ^_^ Nie spiłem się, ale zaraz to zrobię. :) Była miła restauracja na razie. :) Ja, Żona i oczywiście córeczka. Teraz dwa wina. :)

 

To wszystko z powodu porodu i pewnej błędnej decyzji lekarza. Byłem przy porodzie i z jednej strony to najpiękniejszy moment dla rodziców, ale z drugiej strony u nas był także największym stresem. Na szczęście inni lekarze w ciągu tych dwóch lat bardzo nam pomogli. Ludzie z wielkim sercem pracują w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Przekonali nas do pewnej terapii, która dawała cień szansy, że nasza córka w przyszłości będzie normalnie żyć. Chwile zwątpienia, załamania, ale się udało. Podobno dopisało nam szczęście. Aż mi głupio, bo widząc ogrom bólu i tragedii w tych wszystkich salach Centrum Zdrowia Dziecka chciałoby się dla tych dzieci zrobić wszystko byleby odjąć im tego bagażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja si eprzylaczam do gratulacji...i malej tez gartuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz....bardzo się cieszę,znam to z życia....podzielam Waszą radość.

U nas w sumie jeszcze tylko ....rok ...i po wszystkim.Jest OK.

 

Jest tez OK...bo udało mi sie zatrzymac "rozpędzoną lawinę"

Lawnowerman...dzięki za Twoje słowa

^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz nareszcie jakaś dobra wiadomość w tych ciężkich czasach.Powodzenia i by zawsze wszystko się tak dobrze kończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Pagan, trzymam nie od dziś za Ciebie kciuki. Nie daj się przeciwnościom losu.

Głowa boli. Słyszę tupot mew. ^_^:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz - cieszę się z Wami, oby mała od teraz już nie miała żadnych problemów.

Niech zawsze cieszy się taką miłością rodziców.

 

Murderotic - obyście i Wy doczekali się dobrej wiadomości. Wszyscy z pewnością Was wspieramy, choćby dobra myślą.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest OK moje sumo naprawione !!! Trwało to 3 minuty !!! Według maszyny ma odchyłkę 6 sekundową na dobę to już nie 2,5 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest OK moje sumo naprawione !!! Trwało to 3 minuty !!! Według maszyny ma odchyłkę 6 sekundową na dobę to już nie 2,5 godziny.

 

Wiedziałem, że tak będzie ^_^ Fajnie...U mnie ok bo mam nowy zegarek :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
mam nowy zegarek ^_^

 

Poka...poka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Huśtawkę nastrojów więc miałeś Murderotic w ostatnich dniach, ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. ^_^ Teraz możesz się w pełni cieszyć tym pięknym zegarkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię pokaz jak zaniosę go do zegarmistrza i szkiełko wyczyszczę (porysowane) i przeglądzić zrobię. To nie młodzieniaszek, ale bajer... ^_^


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest ok. Sumo po testach, śmiga aż miło. Wczoraj odebrałem. A dziś żonka na walentynki kupiła mi moją wymarzona lustrzankę. Mam nadzieję, że galeria Sumiacza będzie już zrobiona nowym nabytkiem, ale muszę się trochę poduczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj - mimo że 13 i piątek - dowiedziałem się że motyw mojej jednej kompozycji będzie wykorzystany w jednym z filmów polskich który wejdzie na ekrany w marcu. Cieszę sie bardzo bo w końcu będe mógł sobie kupic kolumny Proac Studio 100,lub Studio 130. Miałem Tabletki i ten styl estetyki muzycznej bardzo mi pasował. Jak podpiszę umowę zaraz doniosę jaki to film.

Pozdrawiam. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super!

GRATULACJE!


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z Wytwórni Filmowej na ul.Chełmskiej(Warszawa),gdzie podpisałem umowę na wykorzystanie fragmentu mojej kompozycji ( ok. 1,5 minuty) Experience z płyty Big Bandu Katowice "Music for my friends" (z serii Polish Jazz vol.52)

Reżyser Michał Rogalski, tytuł Ostatnia akcja, Aktorzy:Jan Machulski(ostatnia jego rola), Fronczewski,Kociniak,Janowska,Siemion itd. Fragment ten będzie wykorzystany w jednej z pierwszych scen filmu - napad na sklep jubilerski w alejach Jerozolimskich róg Kruczej. Premiera jest przewidziana nie na marzec ,tylko czerwiec -lipiec.

Kupię Studio 100.

Pozdrawiam. D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.