Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Doxa vs Eterna

Doxa vs Eterna   

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-21793600-1331601711.jpg<

post-27475-0-81952500-1331601709.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Eterna za design, wskazówki, czarny bezel i historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladniejsza dla mnie jest Eterna i tak zaglosowalem, ale bralbym Dosie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Eternę za subtelniej zaprojektowaną tarczę, przez co wraz z bezelem sprawia wrażenie czytelniejszego zegarka w warunkach lądowych (w podwodnych czytelniejsza będzie raczej Doxa) oraz za mniejszą popularność wśród zegarkomaniaków ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu Eterna bo jeżeli SUB to dla mnie tylko pomarańcz.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TeJot zgodze sie z tym co napisales ale to wszystko ma rowniez moja Omega PO do ktorej bardziej podobna jest wlasnie Eterna (mowa o tarczy) wiec moze Doxa bylaby rozsadniejszym wyborem? Zreszta mniejsza teraz o to. Czekam na wiecej opinii...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za calosc czyli za wyglad czy poprostu bo jest eterną? przypominam ze glosujemy tylko na wyglad ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1,

 

wygląd to rzecz indywidualnego gustu, w zasadzie to żaden argument, bo każdy ma inny gust ;)

Ankieta "w deseń gustu" powie Ci tylko ilu osobom się podoba Doxa a ilu głosującym Eterna - czyli nic Ci nie powie. Najważniejsze żeby Tobie się podobała. Ja bym to tak zrozumiał, że podobają Ci się oba zegarki i potrzebujesz argumentów poza "wyglądem" aby zdecydować o wyborze.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. A wiec czekam na wiecej argumentow.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Eterna, która na meshu wygląda cudownie. Przypomina Superocean Heritage Breitlinga. Doxa to tylko w pomarańczy i z inną bransoletą np. z modelu 1000 bo ta z 5000 wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu Eterna bo jeżeli SUB to dla mnie tylko pomarańcz.

+1


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu DOXA(chociaż niekoniecznie w tej wersji) bo zawsze chciałem mieć. Jednak mając PO wziąłbym zupełnie coś innego...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS np co ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa. Kiedyś ten zegarek mnie wręcz odrzucał, ale im częściej go widzę (na zdjęciach) tym bardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS np co ?

 

Coś odbiegającego stylem. Na pewno są zegarki, które chciałbyś mieć i są odmienne od tych już posiadanych przez Ciebie. Postawiłbym pewnie na jakiegoś brajtka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.