Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Opamiętać się to powinna Omega (i nie tylko zresztą, choć ona ostatnio przoduje w tej dziedzinie) - zwykłe zegarki po 14-17mm są po prostu śmieszne - koperty, w których kiedyś mieściły się triple date chrono teraz są małe w porównaniu z dwuwskazówkowymi modelami. Zamiast korzystać z rozwoju technologii do miniaturyzacji jak na przykład Nomos, dalej bawimy się w cegły przypinane do nadgarstka, które wyglądają dobrze jedynie przy naprawdę konkretnych nadgarstkach (zdecydowanie ponad przeciętnych). Grubości po 17mm powinny być zarezerwowane dla zegarków profesjonalnych (ploproof, sea-dweller) czy pojedycznych specyficznych projektów typu Mark III - a nie do całej linii.

 

Mateusz, ale nie tylko Tobie sie maja podobac zegarki. Jest gro osob, ktore nie zwracaja uwagi na grubosc. Moim zdaniem ich zegarki sa ok. Na moim reku Dark Side lezy bardzo dobrze, a reke mam mikra. Grubosc kompletnie nie przeszkadza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny chyba skutecznie ostudzą entuzjazm :)

"Ceny Globemastera zaczną się od około 6.000Euro (~24.870PLN) za model w stali"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Gdyby mi się nie podobały, to bym nie narzekał - gorzej, że mi się podobają, ale mają irracjonalną grubość :) I oczywiście rozumiem, że części odbiorców rozmiar może nie przeszkadzać, ale z drugiej jestem ciekaw ile osób mając do wyboru dokładnie ten sam zegarek w grubości np. dla Speedmastera 57 wybrałoby w wersji 16.27mm, a ile w grubości klasycznego Moonwatcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nadal fajna propozycja:) mogłoby być o kilka k taniej ale rozważając np hour vision to wolałbym dopłacić do tegorocznej nowości. Oczywiście na razie teoretycznie ;) podobno w sklepach maja być dopiero od listopada 2015

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski wygląda super no i jest 39 mm a nie 40 jak Tresor. Trzymam kciuki za dopasowaną do całości grubość ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów Seamaster 300 na nato. Zaczynam się przyzwyczajać do tego widoku  B)

 

post-42741-0-29064100-1426769618_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kreowanie rynku...taki błyszczący zegarek wygląda dobrze na NATO ale nie za 15 PLN ale za co najmniej 800 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że stalowego nie ma z jasna tarcza...ale może za rok:)

Tu podobna sprzeczność interesów jak z hipotecznym Rolexem Pepsi w stali

Sorry, pokickalo mi się z Tresorem

 

Zauważyliście jak podobny profil uszu ma Glob do Zenitha Elprimero?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kreowanie rynku...taki błyszczący zegarek wygląda dobrze na NATO ale nie za 15 PLN ale za co najmniej 800 PLN

Minimum 800 ;) Same sprzączki z logo są warte po kilka stów.. A mówiąc poważnie - w komplecie z zegarkiem na bransolecie powinni dodawać pasek tak jak robi to Tudor z BB. Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to jest taka walizeczka na sprzedaż w Vancouver . Krystian, coś dla Ciebie

 

40f278735259d23b6e5fa26c4d78ffad.jpg

 

996ebdb4d65c217055573ba75b884d86.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta walizka nie jest moja


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kreowanie rynku...taki błyszczący zegarek wygląda dobrze na NATO ale nie za 15 PLN ale za co najmniej 800 PLN

 

 

Minimum 800 ;) Same sprzączki z logo są warte po kilka stów.. A mówiąc poważnie - w komplecie z zegarkiem na bransolecie powinni dodawać pasek tak jak robi to Tudor z BB.

 

Ja zostanę szefem Rolexa i Omegi to wprowadzę obowiązkową opłatę za wejście do butiku i roczną opłatę dla posiadaczy zegarków ww firm za używanie loga.....

 

Opłata będzie wysoka -nie z chęci zysku,tylko by nikogo nie obrazić.

 

p.s Myślę też o pakietach [płatnych oczywiście]-posiadacze obu marek po wykupieniu takiego pakietu dostaną możliwość zabrania raz na 10 lat osoby towarzyszącej na zakupy w butiku....*

 

*[zakupy powyzej 10tys $]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, niestety za biedny jestem żeby takie cudo sobie sprawić, ale gdyby mnie było stać na pewno bym się skusił.

Z ciekawości zapytam w jakiej jest cenie?

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem się o najlepsza cenę ale usłyszałem numer coś ponad $200k CAD


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek, po co ci dom? Nie lepsza taka walizeczka?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo Irek

 

Krystek, po co ci dom? Nie lepsza taka walizeczka? :D

Tutaj powiedzenie "żona wystawi mnie razem z walizkami" nabiera nowego, pozytywnego znaczenia :lol:

 

Takie życie "na walizkach" nawet by mi odpowiadało :lol:

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczny kuferek bankructwa :D.

 

A Globemaster jest przepiękny :). Podoba mi się kierunek rozwoju Omegi. Ceny nie urywają raczej tyłka, ale w zestawieniu z tym, co się otrzymuje, nie wydają mi się sztucznie zawyżane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Omega rozbiła bank w tym roku ale nie od razu. White Side niepotrzebny i trochę... żałosny(?)

Ale po tych zdjeciach jestem mega nakręcony. Nie wiem ile finalnie mnie to będzie kosztować ale zaczynam zbierać ;) ... za kilka lat.

 

PloProf w tytanie na 8912 czyli wersji 8900 bez daty. I wiem, że zacznie się lament, że toolwatch ze szklanym deklem ale mam to w d..., zresztą jak zawsze przy moich wyborach ;)

Bezel ceramiczny, nie szafir jak poprzednio, w zestawie tytanowy mesh! i nowa guma.

Wiem podnieciłem się, ale chyba wolno? :)

 

Omega-Seamaster-Ploprof-1200M-2015-ablog

 

Omega-Seamaster-Ploprof-1200M-2015-ablog

 

Omega-Seamaster-Ploprof-1200M-2015-ablog

 

Omega-Seamaster-Ploprof-1200M-2015-ablog

 

http://www.ablogtowatch.com/omega-seamaster-ploprof-1200m-co-axial-master-chronometer-watch/

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ploprof to zupełnie nie moje klimaty, ale Globemaster i Speedmaster '57 zrobiły na mnie wrażenie...

 

34792858149430542539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

57' na grafikach genialny, ale oprócz chorej grubości, ostatnio zobaczyłem zdjęcia na żywo - dalej ładnie, ale już nie aż tak. Natomiast gigantyczny plus za genialne wskazówki - wreszcie udało im się wstrzelić w świetne proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.