Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszło nato bond do speedmastera

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mogę się przemóc na taki pasek, na razie noszę na bransolecie,lecz przydał by się jakiś solidny pach.Na zdjęciu wygląda świetnie, wygodny jest?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od nas ?

http://allegro.pl/omega-seamaster-aqua-terra-co-axial-blue-i6769593444.html

BTW trochę dziwne, bo niektóre egzemplarze maja ramkę okienka datownika jak ten, a na przykład sprzedawana przez kolegę Ulotny takiej ramki nie ma :o

Na FB widziałem to ogłoszenie.

 

Karol (Ulotny) sprzedawał nowszą wersję bez ramki.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był Spidi piątek w nowej odzieży wierzchniej

c9b03b31cbc3d18dd346b4bd7bdd5433.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się przemóc na taki pasek, na razie noszę na bransolecie,lecz przydał by się jakiś solidny pach.Na zdjęciu wygląda świetnie, wygodny jest?

Bardzo wygodny! Dla mnie właśnie paski nato od watchgecko to najlepsze nato jakie miałem. Dobra jakość tylko że są długie, mają 30cm, mi to pasuje bo mam ponad 20cm w nadgarstku.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nato to bardzo wygodne rozwiązanie. Lekkie, oddycha, można kąpać, prać. W efekcie higieniczne i nie cuchnie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nato to bardzo wygodne rozwiązanie. Lekkie, oddycha, można kąpać, prać. W efekcie higieniczne i nie cuchnie.

A jak jeszcze w kolorach bond to można założyć do garniaka lub smokingu ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak odważny nie byłem z Air Kingiem na nato. Ale do sportowej marynarki lub sportowego garnituru rzeczywiście również nosiłem go na takim, szaro-czarnym.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co w ostatnich dniach wyczynia np. Wilk (mswilk) to już w ogóle powinno być karalne. Przez Ciebie myślę już o paskach jakie kupię do zegarka, którego jeszcze nie mam.

Zamawiaj pasek w takim razie. Ja najpierw zmówiłem pasek, a Speedmastera kupiłem pół roku później. Będziesz miał dodatkową motywację :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od nas ?

http://allegro.pl/omega-seamaster-aqua-terra-co-axial-blue-i6769593444.html

BTW trochę dziwne, bo niektóre egzemplarze maja ramkę okienka datownika jak ten, a na przykład sprzedawana przez kolegę Ulotny takiej ramki nie ma :o

Te z ramką to starsze wersje, Ulotnego była nowsza ( i ją przegapiłem :( )

Wystawia go już chyba trzeci raz. Szukałem takiego i chętnie bym kupił ale nie mam czasu jechać a i cena, jak za trochę znoszony 4-letni zegar, taka se. Szkoda że nie gdzieś bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe znalezisko ze strychu - katalog Omegi na polskie rynki z końca lat trzydziestych. Szkoda, że nie znalazłem żadnych zegarków :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

cena, jak za trochę znoszony 4-letni zegar, taka se. Szkoda że nie gdzieś bliżej.

Gość pisze, ze jest otwarty na ROZSĄDNE propozycje. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gump

Te z ramką to starsze wersje, Ulotnego była nowsza ( i ją przegapiłem :( )

Wystawia go już chyba trzeci raz. Szukałem takiego i chętnie bym kupił ale nie mam czasu jechać a i cena, jak za trochę znoszony 4-letni zegar, taka se. Szkoda że nie gdzieś bliżej.

Wcześniej był zdaje się za 14k. 12k biorąc pod uwagę prowizję 8% i możliwość negocjacji to raczej okazja i długo nie powisi. Nawet starsze niebieskie AT na Chrono w tej cenie, idą od ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31778-0-36052700-1491147497_thumb.jpg

wakacyjnie, kolorowo....fajnie.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Wcześniej był zdaje się za 14k. 12k biorąc pod uwagę prowizję 8% i możliwość negocjacji to raczej okazja i długo nie powisi. Nawet starsze niebieskie AT na Chrono w tej cenie, idą od ręki...

Sprzedaż zakończona. NIE BYŁO OFERT KUPNA, heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato z Bonda w zestawie jest z teleskopami, czy trzeba je mieć we własnym zakresie?

Czy oryginalne teleskopy z bransolety w SMPC się nadadzą, czy lepsze będą innego typu? (są proste i zagięte, nie wiem, które mam pod brasoletą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gacie z serii vintage, tym razem rally 20->16mm

 

20170331_163930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato z Bonda w zestawie jest z teleskopami, czy trzeba je mieć we własnym zakresie?

Czy oryginalne teleskopy z bransolety w SMPC się nadadzą, czy lepsze będą innego typu? (są proste i zagięte, nie wiem, które mam pod brasoletą)

bez teleskopow. Nie musza byc wygiete ale te od bransolety sa za krotkie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a82c82e6b47733bc286012631926e469.jpg

Która godzina? Zdjęcie z wczoraj. Czytałem wyprowadzi kilku osób, którym nie podobają się światełka w PO 8500. Ja mam zdecydowanie odmienną opinię :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOIS, który był już pokazywany w tym wątku na znacznie ładniejszych zdjęciach. :) Wrzucam fotkę, żeby pokazać jak zegarek prezentuje się na mniejszym (17 cm) nadgarstku.

 

PML65Ub.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jedna z najładniejszych Omeg. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) FOIS się okazał najlepszym wyjściem. SMP na mojej łapie wyglądał na za duży (chociaż podobno lug to lug różnica pomiędzy FOISem a SMP to tylko 1 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.