Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli raty nic nie kosztują to jest jak najbardziej sensowna

Najlepiej by było brać w leasing ale cóż niestety świat nie jest taki piękny;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w ogóle problem dla leasingodawcy, bardziej dla księgowych, bo jak uzasadnić, że zegarek służy nam do pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie , dziś samochody, jutro zegarki ;)

Można by wzorem samochodów, czy mieszkań, udostępniać zegarki w ramach sharing economy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal cieszy :)

post-94831-0-12377700-1516969227_thumb.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo ładny ten kolejorz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w ogóle problem dla leasingodawcy, bardziej dla księgowych, bo jak uzasadnić, że zegarek służy nam do pracy?

Ratownik medyczny ( oraz każdy udzielający pierwszej pomocy w wypadku krwotoku z dużych naczyń ) zakładający opaskę uciskową powinien zapisać godzinę jej zaciśnięcia. Zegarek jest najszybszym i najbardziej praktycznym w tej sytuacji sposobem dopełnienia procedury. Byleby nie był zbyt luksusowy i drogi i miał trochę lumy ( wypadki zdarzają się też w nocy w szczerym polu )

post-55792-0-70735000-1516978192_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie podpowiadam, ale zbiorcza faktura za "usługę leasingową" i świat jest piękny!

 

https://www.fratellowatches.com/the-sleeper-watch-omega-seamaster-300m-2531-80/

 

Szanować swoje stare Bondy Panowie, bo właśnie mija 25-lecie tego zegarka, a pokolenie Pierce Brosnana w roli agenta 007 będzie z roku na rok coraz bardziej sentymentalne ;) Jeszcze kilka(naście) latek i 2531.80 może się stać drugim Pre-Moonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARES pokaz tyl zegarka. Jest przeszklony?


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup. 311ddfb289cc437597a35dd49d43e6e4.jpgbbc7696c46b1b2dc20b64e907a9a2146.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;) w końcu mogę się pochwalić moją skromną Omegą. Niech już będzie wiosna!

post-102802-0-19043400-1516987582_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też świeża dostawa...

eab762d763e6db5984836a34a6ac82a9.jpg

 

I już na zegarku. Jakość tej gumy jest naprawdę wysoka, a małe dodatkowe elementy nadają zegarkowi zupełnie nowego wyrazu. Dokładnie tego oczekiwałem i jestem mega zadowolony :)

eca296a8191627168d4fd532161cd782.jpg

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście do tego zegarka dużo rzeczy pasuje. Mam jeszcze oryginalną bransoletę i pasek, kilka NATO, więc na każdą okazję coś dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Bro! :)

Guma jest imo genialna. Do Suba mam Everesta - ta jest jeszcze bardziej miękka, a jednocześnie tak samo swietnie dopasowana. Dodatkowe elementy dają zuepłnie nowy look.

Tanio nie jest, ale moim zdaniem warto.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj pogratuluje :) Chciałem taką gumę do poprzedniej wersji AT ale w jednym z salonów dowiedziałem się, że podobno w nowej kopercie otworu na teleskopy są w innym miejscu i nie da się jej założyć. Gdyby któryś z kolegów przerabiał ten temat osobiście to będę wdzięczny za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest super w tym modelu! Gratulacje

Dzięki.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez skojarzeń proszę :) jaka guma z oryginalnych lub bardzo dobrej jakości będzie pasować do smpc?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj pogratuluje :) Chciałem taką gumę do poprzedniej wersji AT ale w jednym z salonów dowiedziałem się, że podobno w nowej kopercie otworu na teleskopy są w innym miejscu i nie da się jej założyć. Gdyby któryś z kolegów przerabiał ten temat osobiście to będę wdzięczny za informacje :)

Przemek, dzięki. Być może rzeczywiscie tak jest, bo w tej jest jeszcze mały pin który trzyma ten dodatkowy element. Nie mam już poprzedniej wersji AT, bo bym sprawdził.

Ale szczerze to wydaje mi się, że ten poziomy element może się nieco gryźć z pionowym układem linii na tarczy poprzedniej wersji. Być może to tylko złudzenie i znika, ale w moim modelu idealnie to gra z poziomymi liniami.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.