Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt. Jest piękna i dodatkowo wyposażona w dobry mechanizm

Pięknie sie prezentuje,jaki kolor ma tarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sie prezentuje,jaki kolor ma tarcza?

Grafitowy o ziarnistej fakturze A bransoleta jest rewelacyjna, w dodatku z mikroregulacją.

https://www.fratellowatches.com/omega-railmaster-co-axial-master-chronometer-38mm-review/

0901229db201c1366239d28f96c8e2c1.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladny model na zywo i dobrze leży

Takie mialem odczucia po przymiarce.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafit,no to na żywo musi sie prezentować jeszcze lepiej :rolleyes: ,bransoletka bardzo podobna do  tej w AT ale bez mikroregulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzięczny model z romantycznym rodowodem. Taki EXP1 w stajni Omega. Osobiście żałuję, że poniższy nie jest już produkowany (dostępny był zdaje się w trzech rozmiarach).

 

Ostro do niego kiedyś wzdychałem  :wub:  Poniżej najciekawsze zdjęcia (z Internetu) z mojego archiwum.

 

post-100816-0-93811100-1547365452_thumb.jpg

 

post-100816-0-50138500-1547365461_thumb.jpg

 

post-100816-0-03858300-1547365559_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem że niektórym się podoba, ale ja chyba za bardzo sentymentalnie i emocjonalnie podchodzę. 300-tka z falami to był pierwszy zegarek z wyższej półki który dotykałem i mój w ogóle pierwszy zegarek mechaniczny. Do tej pory jak dostanę w ręce starego Bonda to jestem w szoku jakie to fajne zegarki, proporcjonalne, ze świetną tarczą i oryginalną bransoletą. Poprzednia ceramiczna generacja mniej mi się podobała, ale chociaż zachowali proporcje, nowy model wygląda jak zabawka, albo podróba, oczywiście jakość wykonania jest bardzo wysoka, ja nie widzę różnicy między tym Subem z filmiku powyżej, natomiast design dla mnie to porażka. Wielkość koperty, te płaskie fale, zawór helowy, dla mnie zbyt wiele rzeczy tu nie gra.

Czy się komuś podoba czy nie to rzecz indywidualnych upodobań i skojarzeń ale mówienie ze zegarek za 15k wyglada jak podróbka to lekka przesada. Patrzyłeś na detale jakość wykończenia? Dla mnie osobiście moon wyglada jak zabawka a wystające szkiełko wyglada jak w zegarkach dla dzieci typu swatch https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/350x250c/e6/74/6c/zegarek-swatch-gs124-swiss-made-przemysl-496030652.jpg. a zegarek ma mnóstwo zwolenników. To samo tyczy się Rolka jakość jakością. Te zegarki kupuje się ze względu na historie i marketing a nie koniecznie dla samego wyglądu ze trafia w gust w 100%. To tak jak z BMW x5 jak by zasłonić znaczek to nie wiem czy ktoś by kupił ( wyglada jak cegła podobna do syangyong).

Edytowane przez danieldanielos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się komuś podoba czy nie to rzecz indywidualnych upodobań i skojarzeń ale mówienie ze zegarek za 15k wyglada jak podróbka to lekka przesada. Patrzyłeś na detale jakość wykończenia? Dla mnie osobiście moon wyglada jak zabawka a wystające szkiełko wyglada jak w zegarkach dla dzieci typu swatch https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/350x250c/e6/74/6c/zegarek-swatch-gs124-swiss-made-przemysl-496030652.jpg. a zegarek ma mnóstwo zwolenników. To samo tyczy się Rolka jakość jakością. Te zegarki kupuje się ze względu na historie i marketing a nie koniecznie dla samego wyglądu ze trafia w gust w 100%. To tak jak z BMW x5 jak by zasłonić znaczek to nie wiem czy ktoś by kupił ( wyglada jak cegła podobna do syangyong).

Z BMW to lekko przesadziłeś... Każdy może jednak mieć inne zdanie na ten sam temat. Co do Omegi 300 wiem, że kupiłeś nowy model z datą na 6. Mierzyłem i jak dla mnie zbyt dużo blichtru na nadgarstku. Każdy jednak powinien bronić swojego

Edit: Nie, nie jeżdżę BMW...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enooo, pokazujesz w 2019 roku model sprzed blisko 20 lat. Zobacz ten i skomentuj. Znaczek możesz sobie zakryć palcem

273e5874ac02a005e7c224e619f448cb.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi generalnie o przekaz a nie przebijanie się rocznikiem samochodu :) mam nadzieje ze zrozumiałeś

 

Ps ta x5 ma światła jak z Jaguara

 

Ale skoro prosisz :)

 

https://www.auto-motor-i-sport.pl/media/lib/2078/g4-rexton_rear2low-f06873e80bb29632b5ce0d2c6aad2a6a.jpg

Edytowane przez danieldanielos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi generalnie o przekaz a nie przebijanie się rocznikiem samochodu :) mam nadzieje ze zrozumiałeś

 

Ps ta x5 ma światła jak z Jaguara

Tył niczym Ford Edge...znaczy się - plagiat Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za podróba :P ,ale kupiłbym nawet za wygląd tyłu :rolleyes:

Tylko jak bym Ci zakrył znaczek to nie wiem którego byś wybrał patrząc na tylna klapę :). Myśle ze było by 50/50 :) a co by było jak by te znaczki zamienić miejscami .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak bym Ci zakrył znaczek to nie wiem którego byś wybrał patrząc na tylna klapę :). Myśle ze było by 50/50 :) a co by było jak by te znaczki zamienić miejscami .....

Z którym autem. Fordem?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum motoryzacyjne? Opony dostanę tutaj? :o :D

Wracamy do zegarków. Raz jeszcze powiem, że mi się taka Omega bardzo spodobała084a69f4f76c5f8a2d78df14418d31ef.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Fajna ta limitka, nawet ze sztuczna patyna. Bazowy model mocno nie udany Imo, poprzednia generacja była świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do zegarków. Raz jeszcze powiem, że mi się taka Omega bardzo spodobała[emoji3

Jak wyrazenia algebraiczne pozwalają :) to bierz, swietny zegarek z nieoklepanym stylem.

Reedycja udana, podobnie jak pierwowzór.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyrazenia algebraiczne pozwalają :) to bierz, swietny zegarek z nieoklepanym stylem.

Reedycja udana, podobnie jak pierwowzór.

A co z zegarkiem do garnituru? Ma czekać...?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iorUKL0.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z zegarkiem do garnituru? Ma czekać...?

Zamówisz u Filipa pasek czarny, gładki, i masz dwa w jednym.

Trzy wskazowki, bez daty, do garnituru jak w sam raz.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówisz u Filipa pasek czarny, gładki, i masz dwa w jednym.

Trzy wskazowki, bez daty, do garnituru jak w sam raz.

W komplecie jest pasek, trochę taki se. fe1b8e800c3c17f0e57d2a12602d6e6e.jpg Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak sobie zamówisz u Filipa, to ten od niego "taki se" na pewno nie będzie  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedy też bransoleta i nato więc zestaw dosyć uniwersalny :) ale oczywiście pasków Filipa żaden z zestawu nie przebije!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiego (a jak jest zagraniczne, to poproszę o tytuł), zbiorczego, dokładnego opracowania przygody Speedmastera z kosmosem. Mam na myśli książkę, bo często pojawiają się kilkustronicowe artykuły omawiające pewne wątki. (...)

Znalazłem taką książkę. Czy ktoś wie gdzie w kraju można ją nabyć lub ma,znudził się i chciałby np. odsprzedać? :)

post-82877-0-57579300-1547395386_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.